[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ

Навчання в Польщі для іноземців протягом багатьох років є одним з найперспективніших варіантів здобути європейську освіту. І це не дивно, так як досконала інфраструктура і сучасна система освіти сприяють цьому. Абітурієнти мають величезний вибір спеціальностей. У Польщі нараховується близько пів тисячі вищих навчальних закладів. Навчатися можна як в державних так і в приватних університетах та здобути ступінь бакалавра, магістра чи доктора наук. Польща пропонує якісну освіту, в цій країні дбають про те, щоб навчання було якомога простішим та відкривало нові можливості.

Переваги навчання в Польщі для українців
Навчання в Польщі для українців відкриває багато можливосте та має ряд переваг. Перш за все це співвідношення ціни та якості освіти. Не менш важливим фактором є диплом європейського зразка. Як свідчать дані різних статистичних досліджень, освіта саме в РП стає все більш привабливою для студентів з різних країн, а саме для студентів з України. В навчальному році 2013/2014 розпочало навчання 35 983 іноземних студентів з 149 країн світу, найбільше з України – 15 123. Це зумовлено близьким положенням Польщі і України та схожістю культур.Навчання в Польщі для українців дає можливість швидкої адаптації, а також не великий мовний бар’єр сприяє тому, що студенти не відчувають себе «чужими». Уряд Польщі постійно працює над тим, щоб освіта в ставала ще більш привабливішою, розробляються різноманітні проекти та програми із залучення іноземних студентів.

Навчатися в Польщі можна безкоштовно
Крім того навчання в Польщі може бути безкоштовним, для тих хто має Карту Поляка. В цьому випадку вступ кандидата до ВНЗ відбувається на таких самих умовах як і громадян Польщі. Також власники Карти Поляка мають право отримувати соціальну степендію, що дає можливість в певній мірі покри кошт навчання та власних витрат. Кому ж не пощастило отримати Карту Поляка, може скористатися стипендіальними програмами чи грантами. В кожному університеті діє власна система стипендій та знижок для іноземців. Безкоштовно навчатися в Польщі, отримати грант або стипендії, що часково або повністю покривають вартість навчання – реальність!

Вимоги вступу досить прості і під силу будь-кому, хто ставить перед собою таку ціль як навчання в Польщі. На нашому сайті Ви знайдете всю інформацію про країну, систему освіти, університети Польщі, прожиття та вступ.

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ?

  • Перш за все це співвідношення ціна-якість. Часто університети Польщі надають якісну європейську освіту за ту ж ціну, що і в Україні, а то й дешевше, але якість набагато вища. Існує можливість і безкоштовного навчання в Польщі. Крім того, студент в результаті отримує диплом, який визнається практично в усьому світі. А це однозначно відкриває безліч можливостей для майбутньої роботи.
  • Інша причина, чому варто їхати на навчання в Польщу – це спрощена система вступу. Щоб стати студентом університетів Польщі не потрібно здавати вступні іспити та ЗНО, достатньо мати лише атестат, а це, погодьтесь, великий “плюс”.
  • Університети Польщі пропонують найрізноманітніші спеціальності. Відправляючись на навчання в Польщу ви однозначно вступите на омріяну спеціальність. Університети Польщі намагаються задовільними потреби ринку та своїх студентів.
  • Польща це європейська країна, де вартість життя є нижча від решти країн. Це означає нижчі витрати та дешевше студентське життя.
  • Якщо ви обрали навчання в Польщі, у вас відкривається безліч можливостей для подорожей. Студенти отримують карту тимчасового проживання і можуть без віз подорожувати в межах Європейського Союзу. Крім того, зі студентською візою ви маєте можливість працювати 20 годин на місяць.
  • Ну і врешті решт – близьке географічне розташування. Батьки можуть не хвилюватись, що їхня дитина десь далеко, а студент практично на будь-які вихідні може навідатись додому.

Перебуваючи в Європі, в її інформаційному та культурному просторі, Ви зміните своє життя на краще. Перед Вами відкриються зовсім нові перспективи і можливості.