[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Польща – освіта на вищому рівні, адже в цій країні дбають про те, щоб освіта була якомога доступнішою, іноваційною і відкривала нові можливості молодим людям.
Навчання в Польщі протягом багатьох років є одним з найбільш перспективних варіантів отримати європейську освіту для іноземних студентів. У Польщі налічується близько півтисячі вищих навчальних закладів, які раді іноземним студентам. У 2013/2014 році отримати освіту в Польщі приїхало 35 983 іноземців з 149 країн світу. Уже в 2016/2017 число іноземних студентів зросла майже вдвічі до 65 793,  з 166 країн. Найбільше в РП закордонних студентів з України і Білорусі, в останні роки підвищилася активність абітурієнтів з Індії, що займають третє місце, далі норвежці та шведи, яких в основному цікавить медична освіта, менші, але теж істотні групи складають студенти з Іспанії, Туреччини, Німеччини, Чехії та Росії. Щороку число приїжджачих абітурієнтів  зростає. Навчаються вони в державних і приватних університетах і отримують ступінь бакалавра, магістра або доктора наук. Уряд постійно працює над тим, щоб освіта в Польщі ставала ще більш привабливою, розробляються різні проекти і програми по залученню іноземних студентів.

Можливі варіанти освіти в Польщі

Навчання в Польщі для українців, білорусів та молоді з інших країн уже протягом багатьох років є перспективним і доступним варіантом отримання гідного навчання. Можливі варіанти отримати освіту в Польщі для іноземців:

 1. Повна загальна середня освіта після 9-10 класу.
 2. Вища освіта в Польщі в університеті.
 3. Докторантура, другу вищу освіту, курси МВА і інше.

Вища освіта в Польщі в університетах

Починаючи з 2005 року, коли вступив в силу Закон про вищу освіту, мета якого – пристосувати вищу освіту в Польщі до стандартів в Європейському Союзі, викладеним у Болонській декларації, змінилася вся система навчання. Головна зміна – введення трирівневої системи:

 • перша рівень – бакалавр
 • другий рівень – магістр
 • третій рівень – докторантура.

Перший рівень бакалаврат чи інженер – для кандидатів з повною загальною середньою освітою. Навчання триває від шести до восьми семестрів (3-4 роки). Титул, який підтверджує завершення даного рівня, в залежності від типу, є титул бакалавра або інженера. Після завершення першого циклу у вас є два шляхи навчання на вибір: або вступ на магістратуру – другий цикл, що триває від трьох до чотирьох семестрів (1,5-2 роки), або вибирати другу вищу. Якщо ви хочете вчитися на факультетах таких як акторська майстерність, медична аналітика, фармація, збереження і відновлення творів мистецтва, право, канонічне право, психологія, медицина, стоматологія, ветеринарія, кіно і телебачення – тоді ваш варіант неподільна магістратура. Навчання триває від дев’яти до дванадцяти семестрів (від 4,5 до 6 років) і закінчується отриманням відразу ступеня магістра, іншими словами – не ділиться на перший і другий цикл. Докторантура триває не більше чотирьох років, результат – учасники отримують докторський ступінь.Особливість Болонської системи – загальне використання концепції кредитних балів (ECTS), яка дає польським студентам можливість проучиться семестр або рік в вузі іншої країни, де застосовуються ті ж стандарти. Кількість пунктів ECTS, передбачених планом освіти в Польщі на семестр, становить від 27 до 33, а для навчального року – 60. Кількість балів для завершення першого ступеня бакалавр / інженер становить 180-240, для завершення другого циклу 90-120 і для завершення неподільної магістратури 270-360. Тобто під час науки, здаючи іспити і закриваючи сесії ви будете збирати пункти, сума яких дозволить отримати бажаний титул. Кожен цикл вищої освіти в Польщі закінчується написанням дипломної роботи.

Сьогодні, університети Польщі , однозначно, можуть похвалитися освітнім пропозицією. Майже півтисячі діючих вузів залучають іноземців великим вибором спеціальностей, міжнародними практиками, і звичайно дипломом європейського зразка. Вища освіта в Польщі для українців , білорусів, росіян, казахів та інших іноземців – це академічні вузи, політехніки, морські академії, музичні і художні академії, університети фізичного виховання, сільськогосподарські, економічні, педагогічні та медичні навчальні заклади . Крім того, можна вибрати мову викладання – польський або англійська.

Переваги навчання в Польщі

 • Співвідношення ціни та якості навчання. Вважається, що Польща – це доступне навчання для іноземців. Ціни починаються від 800 євро / рік, звичайно потрібно ще додати витрати на проживання та харчування, але навіть вони вважаються невисокими в порівнянні з іншими країнами Європи.
 • Можливість навчання англійською за доступною ціною. Сьогодні, більшість польських університетів має в своїй пропозиції навчання в 100% англійською, а деякі навіть дають можливість отримати одночасно два дипломи двох навчальних закладів, наприклад польського вузу і британського. Англомовні програми в Польщі дуже сильні з високо кваліфікаційним викладацьким складом. Що найцікавіше – відносно не висока ціна. Середня вартість навчання в Польщі англійською 2500 євро / рік, в той час як в Англії ця сума становить близько 18 000 євро.
 • Важливим фактом є диплом європейського зразка. Його отримання відкриває двері молодим людям до престижну роботу не тільки в РП, а й в інших країнах.
 • Величезний вибір спеціальностей, доступних на бакалавраті і магістратурі. Друга вища освіта за кордоном – так само можна отримати в Польщі.

Навчання в Польщі з Картою Поляка
Навчання в Польщі може бути безкоштовною для тих, хто має Карту Поляка. Але серед абітурієнтів та їх батьків мають цей “чарівний документ” виникає якесь замішання – більшість думає, якщо у них є КП – це гарантія безкоштовної освіти в Польщі. Але немає, – це не так! Карта Поляка дає можливість вступити на безкоштовні місця. В цьому випадку вступ абітурієнта до ВНЗ відбувається на таких же умовах, як і для громадян Польщі – на конкурсній основі, можуть бути вступні іспити. Бонусом, для кандидатів мають КП при зарахуванні на англомовні програми, є на багато нижча ціна – навчання оплачується за цінах для польських громадян. Наприклад, навчання у Вроцлавському університеті англійською для іноземців коштує 3000 євро / рік, а для студентів з польським походженням – 1000. Крім цього, власники Карти поляка мають право отримувати соціальну стипендію і в держ вузах і в приватних, що дає можливість певною мірою покрити вартість навчання і власних потреб. Ті ж, кому не пощастило отримати Карту поляка, можуть скористатися стипендіальними програмами або грантами. У кожному університеті діє власна система стипендій і знижок для іноземців. Безкоштовно навчатися в Польщі, можливість отримати грант або стипендію, що частково або повністю покриє вартість навчання, – реальність!

7 основних причин чому варто вибрати саме навчання в Польщі

 1. По-перше, співвідношення вартості і високого рівня навчання. Найчастіше, університети Польщі надають якісну європейську освіту за ту ж ціну, що і в Україні, Росії, Білорусі, а то і дешевше, але рівень значно вище. Також існує можливість безкоштовного навчання в Польщі. А головне, випускники в результаті отримують диплом, який визнається практично у всіх країнах світу. А це, однозначно, відкриває безліч можливостей для майбутньої роботи.
 2. Вагомий привід, чому варто вибрати саме освіту в Польщі, – спрощений процес надходження іноземних кандидатів. Щоб стати студентом університетів Польщі, не потрібно здавати вступні іспити і ЗНО, досить мати атестат, а це, погодьтеся, великий плюс.
 3. Польські університети пропонують найрізноманітніші спеціальності. Вирушаючи на навчання в РП, ви однозначно поступите на бажану спеціальність в будь-якої сфери. Вузи Польщі намагаються максимально відповідати вимогам ринку і своїх студентів.
 4. Польща – європейська країна, де вартість життя нижча ніж в інших країнах. Відповідно меньші витрати на проживіння і дешевше студенське життя, плюс у вас буде можливість дізнатися багатогранну культуру Польщі
 5. Отримання безцінного життєвого досвіду – саме це дасть вам освіта в Польщі
 6. Якщо ви вибрали навчання в Польщі, перед вами відкриється безліч можливостей для подорожей. Студенти отримують карту тимчасового проживання і можуть без віз подорожувати в межах Європейського Союзу. Крім того, зі студентською візою можна працювати.
 7. Ну і врешті-решт – близьке географічне розташування. Батьки можуть не хвилюватися, що їх дитина далеко, а студент практично на будь-які вихідні може навідатися додому.

Вимоги надходження досить прості і під силу будь-кому, хто ставить перед собою таку мету, як вчитися в Польщі. Перебуваючи в Європі, в її інформаційному та культурному просторі, Ви зміните своє життя на краще. Перед Вами відкриються зовсім нові перспективи і можливості! На нашому сайті Ви знайдете всю інформацію про країну, системі освіти, життя і вступу до університетів Польщі.

Освітня пропозиція

ОСВІТНЯ ПРОПОЗИЦІЯ ФІРМИ ENTRANT ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ ВСТУП ДО УНІВЕРСИТЕТІВ, ТЕХНІКУМІВ ПОЛЬЩІ ТА МОВНІ КУРСИ

Після 9 класу

Навчання в Польщі після 9 класу Хочете отримати повну середню освіту за кордоном – розгляньте варіант навчання в Польщі після 9 класу. Цей напрямок з кожним роком набирає обертів: більше абітурієнтів зацікавлених вступом, більше польських технікумів відкривають двері […]

читати більше

Після 11 класу

Навчання в Польщі після 11 класу від “А” до “Я” На сьогодні всі вищі навчальні заклади Польщі “відкриті” на іноземних студентів. Кожен випускник, який спевнить критерії набору, може відправиться на навчання в Польщу після 11 класу. Вузи пропонують […]

читати більше

Магістратура

Магістратура в Польщі переваги Все більше і більше іноземних студентів, отримавши титулу бакалавра, вирішують продовжити навчання на магістратурі саме в Польщі. Що ж заохочує студентів до такого вибору? Головна причина, що всього за 1,5 або 2 роки навчання […]

читати більше

Медична освіта

Медична освіта в Польщі Високий рівень освіти, що не відступає від світових стандартів та в кілька разів нижча вартість навчання – є найбільш повторюваними аргументами при вступі на медичну освіту в Польщі. Сьогодні в польських мед університетах навчається […]

читати більше

Ціна навчання в Польщі

Навчання в Польщі - це якісну європейську освіту за відносно низькою ціною. Ціна навчання в Польщі залежить в основному від навчального закладу, його цінової політики, престижу і можливостей, які надаються студентам. Але варто відзначити, що саме навчання - це далеко не всі витрати, які вам доведеться оплачувати. Адже, студентам потрібно десь проживати, харчуватися, активно проводити вільний час і тд.

Вартість навчання в Польщі в університетах

Є кілька факторів, що впливають на вартість навчання в Польщі
 1. Тип навчального закладу. Вартість навчання в державних університетах у Польщі починається від 2000 євро/рік - це передбачено законом про освіту іноземців. Деякі державні внз знайшли спосіб зробити навчання більш доступним, вводячи програми знижок. Приватні університети РП самі встановлюють ціни за надані освітні послуги. Тому ціни різноманітні: починаються від 800 до 3500 євро/рік, середня вартість 1500 євро/рік.
 2. Мова викладання. Плата за навчання англійською - дорожча, ніж на польською, може навіть перевищувати в два рази.
 3. Форма навчання. Особливої ​​різниці в вартості навчання на стаціонарній або заочній формі - немає. У більшості університетів ціни не відрізняються, але все ж в деяких, заочну вищу освіту в Польщі не суттєво дешевше.
 4. Спеціальність. Найдорожчі медичні та художні спеціальності. Навчання на хірурга, лікаря або стоматолога обійдеться в межах 8000-12000 євро/рік. Художні напрямки - близько 6000 євро/рік. Не з дешевих технічні та IT напрямки - від 2000 до 5000 євро/рік.
 5. У деяких вузах ціни на навчання в Польщі можуть відрізнятися в залежності з якої країни кандидат. Наприклад вартість навчання в Польщі для українців, білорусів, казахів, грузинів, росіян і країн ЄС буде абсолютно інша ніж для кандидатів з Африки.
Читати далі Сховати

Університети

Ми пропонуємо тільки найпрестижніші рейтингові ВНЗ Польщі

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

ВІДГУКИ СТУДЕНТІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ ПРО ВСТУП, НАВЧАННЯ ТА ПОБИТ В ПОЛЬЩI

КОШТ ПОСЛУГ

ПОСЛУГИ ФІРМИ ENTRANT Є ПЛАТНИМИ.

"Вступ online"

€390

ВСТУП В УНІВЕРСИТЕТИ – ПАРТНЕРИ

повне оформлення в внз

переклади документів

-

Подати заявку

"All inclusive"

€650

ВСТУП ДО ВНЗ / РІЧНІ МОВНІ КУРСИ «ЗЕРУВКУ»

повне оформлення в внз

переклади документів

візова підтримка

Адаптаційна підтримка по приїзду в РП

Подати заявку

"TECHNIKUM"

€990

ВСТУП В ТЕХНІКУМИ І ЛИЦЕЇ ПІСЛЯ 9-10 КЛАСУ

повне оформлення

переклади документів

візова підтримка

Організація приїзду, адаптаційна підтримка, опікун

Подати заявку

"All inclusive Plus"

€990

ВСТУП В УНІВЕРСИТЕТИ/МЕД.ВУЗИ

повне оформлення в вуз

переклади/нострифікація

візова підтримка

Адаптаційна підтримка по приїзду в РП

Подати заявку

Блог

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ ПРО НАВЧАННЯ ТА ПРОЖИВАННЯ В ПОЛЬЩІ, ЗНИЖКИ ТА СТИПЕНДІЇ ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ, ТА БАГАТО ІНШОГО…