[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Все більше і більше студентів, з України чи інших країн, по отриманню титулу бакалавра вирішують продовжити навчання на магістратурі саме у Польщі. Що ж заохочує студентів саме до такого вибору? – Головною причиною є те, що всього за 1,5 чи 2 роки навчання можна отримати якісну європейську освіту та диплом європейського зразка.

Отже, якщо Ви вирішили отримати титул магістра в одному з польських університетів, то ми з впевненістю можемо вас запевнити , що ви про це не пожалкуєте.

Університети Польщі проводять дві вступні кампанії на магістратуру:

  • вступ на осінньо-зимовий набір, в цьому випадку навчання триває 2 роки (4 семестри), початок навчання з жовтня місяця.
  • вступ на весняно-літній набір, в цьому випадку навчання триває 1,5 роки (3 семестри), початок навчання з березня місяця.

Економіка, міжнародні відносини, туризм, психологія, управління, фінанси та бухгалтерський облік, філологія, адміністрація, будівництво, архітектура, інформатика – це тільки кілька вибраних напрямків навчання на магістратурі, які пропонують ВНЗ Польщі. Крім широкої освітньої пропозиції, є можливість навчатися як на польськомовній так і на англомовній програмі.

При вступі до польського вищого навчального закладу на магістратуру головною вимогою є наявність диплому бакалавра, або ж магістра, отриманого в вашій країні. При чому вступити ви можете на будь-який напрямок навчання, незалежно від того, на якому ви навчалися до цього. Тобто якщо ви закінчили бакалаврат ,наприклад, на спеціальності економіка , то це не означає, що магістратуру ви повинні продовжити в тій ж сфері, ви без проблем можете потупити на туризм, психологію чи будь-який інший напрямок.

Вартість навчання на магістратурі в Польщі, залежить від обраної спеціальності та університету. Ціни починаються від 3 500 злотих (800 євро) до 12 000 злотих (3000 євро) в рік. Всередньому кошт магістратури в ВНЗ Польщі складає 7 000-8 000 злотих, тобто приблизно 2000 євро в рік. Варто зауважити, що навчання на англомовній програмі коштуватиме дорожче.

За більш детальнішою інформацією стосовно вступу на мігістратуру в Польщі, звертайтеся +38 093 170 0857, +38 067 217 4344