[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Університет Косметології та Догляду за Здоров’ям

Інформація про університет

Університет косметології та догляду за здоров’ям в Варшаві був заснований у 2000 р. Як один із перших недержавних університетської в області косметології є найінноваційнішим проектом. Місією Університету є забезпечення для студентів високого рівня освіти, щоб випускники з легкістю віднайшли себе на європейському ринку праці. Університет реалізовує унікальну авторську освітню програму, яка є водночас і інноваційною і відповідною до міжнародних стандартів.

Навчання в Університеті Косметології та Догляду за Здоров’ям гарантує високу професійну підготовку. А також можливість отримання глибоких знань в сфері сучасної косметології, біотехнології, охорони здоров’я. Університет Косметології та Догляду за Здоров’ям бере участь у програмі обміну студентами “Сократес Ерасмус”. Згідно з умовами цієї програми студенти мають можливість: продовжувати навчання, проходити стажування, студентську практику в країнах Євросоюзу.

Велика увага приділяється практиці. В розпорядженні студентів- сучасно оснащені майстерені, кабінети і лабораторії. Дидактична база Університету є найбільшою серед інших ВНЗ даного профілю. Практичне навчання відбувається в комфортабельних умовах: на 10 студенті – 1 викладач, при цьому кожен студент набуває навичок самостійного виконання окремих видів діяльності.

Викладацький склад Університету – еліта академічного середовища, професіонали з багаторічним професійним досвідом в косметичній галузі. В числі викладачів Університету – видатні польські фахівці в галузі косметології, фармакології, медицини й косметичної хімії, а також спеціалісти в галузі догляду за здоров’ям і охорони здоров’я.

Факультети

Бакалаврат
Спеціалізація Факультет Мова Реєстраційний внесок Ціна/Рік
Косметологія Наук про здоров'я Польська 1200 pln 9400 pln
Магістратура
Спеціалізація Факультет Мова Реєстраційний внесок Ціна/Рік
Косметологія Наук про здоров'я Польська 1200 pln 9400 pln

Карта

Ключові факти

  • Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia (WSZKiP)
  • Місто: Варшава
  • Освітній рівень: Бакалаврат, Магістратура
  • Приватний внз
  • Кількість студентів –
  • 1 факультет, 4 спеціальності
  • Знижки: -