[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Університет Інженерії та Здоров’я

Інформація про університет

Університет Інженерії та Здоров’я в Варшаві був заснований у 2003 р. Недержавний університет, що спеціалізується в області косметології та дієтетики з найінноваційним підходом до навчання. Місією Університету є забезпечення для студентів високого рівня освіти, щоб випускники з легкістю віднайшли себе на європейському ринку праці. Університет реалізовує унікальну авторську освітню програму, яка є водночас і інноваційною і відповідною до міжнародних стандартів.

Навчання в Університеті Інженерії та Здоров’я в Варшаві гарантує високу професійну підготовку. А також можливість отримання глибоких знань в сфері сучасної косметології, косметичної хімії та наук про здоров’я. Університет бере участь у програмі обміну студентами “Ерасмус+”. Згідно з умовами цієї програми студенти мають можливість: продовжувати навчання, проходити стажування, студентську практику в країнах Євросоюзу. Крім того, у вузі працює бюро студентських практик та кар’єри.

Велика увага приділяється практиці. В розпорядженні студентів- сучасно оснащені майстерені, кабінети і лабораторії. Дидактична база Університету є найбільшою серед інших ВНЗ даного профілю. Практичне навчання відбувається в комфортабельних умовах. При університеті від 2014 року діє Академічний навчальний центр, де студенти можуть розширити свої навички у професійній сфері. Також при університеті працює сучасний Академічний центр косметології, де студенти практикують свої навички.

Викладацький склад Університету – еліта академічного середовища, професіонали з багаторічним професійним досвідом в косметичній галузі. В числі викладачів Університету – видатні польські фахівці в галузі косметології, фармакології, медицини й косметичної хімії, а також спеціалісти в галузі догляду за здоров’ям і охорони здоров’я.

Факультети

Бакалаврат

Спеціалізація Факультет Мова Реєстраційний внесок Ціна/Рік
Косметологія Наук про здоров’я Польська 150 pln 5000 pln
Косметична хімія Інженерії Польська 150 pln 5000 pln
Дієтетика Наук про здоров’я Польська 150 pln 4400 pln

Магістратура

Спеціалізація Факультет Мова Реєстраційний внесок Ціна/Рік
Косметологія Наук про здоров’я Польська 150 pln 6400 pln

Карта

Ключові факти

  • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia (WSIiZ)
  • Місто: Варшава
  • Освітній рівень: Бакалаврат, Магістратура
  • Приватний внз
  • Кількість студентів –
  • 2 факультети, 3 спеціальності
  • Знижки: –