[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Університет Інженерії та Здоров’я

Інформація про університет

Університет Інженерії та Здоров’я в Варшаві був заснований у 2003 р. Недержавний університет, що спеціалізується в області косметології та дієтетики з найінноваційним підходом до навчання. Місією Університету є забезпечення для студентів високого рівня освіти, щоб випускники з легкістю віднайшли себе на європейському ринку праці. Університет реалізовує унікальну авторську освітню програму, яка є водночас і інноваційною і відповідною до міжнародних стандартів.

Навчання в Університеті Інженерії та Здоров’я в Варшаві гарантує високу професійну підготовку. А також можливість отримання глибоких знань в сфері сучасної косметології, косметичної хімії та наук про здоров’я. Університет бере участь у програмі обміну студентами “Ерасмус+”. Згідно з умовами цієї програми студенти мають можливість: продовжувати навчання, проходити стажування, студентську практику в країнах Євросоюзу. Крім того, у вузі працює бюро студентських практик та кар’єри.

Велика увага приділяється практиці. В розпорядженні студентів- сучасно оснащені майстерені, кабінети і лабораторії. Дидактична база Університету є найбільшою серед інших ВНЗ даного профілю. Практичне навчання відбувається в комфортабельних умовах. При університеті від 2014 року діє Академічний навчальний центр, де студенти можуть розширити свої навички у професійній сфері. Також при університеті працює сучасний Академічний центр косметології, де студенти практикують свої навички.

Викладацький склад Університету – еліта академічного середовища, професіонали з багаторічним професійним досвідом в косметичній галузі. В числі викладачів Університету – видатні польські фахівці в галузі косметології, фармакології, медицини й косметичної хімії, а також спеціалісти в галузі догляду за здоров’ям і охорони здоров’я.

Факультети

Бакалаврат

СпеціалізаціяМоваРеєстраційний внесокЦіна/Рік
КосметологіяПольська150 pln5000 pln
Косметична хіміяПольська150 pln5000 pln
Харчова хіміяПольська150 pln4400 pln
ДієтетикаПольська150 pln4400 pln

Магістратура

СпеціалізаціяМоваРеєстраційний внесокЦіна/Рік
КосметологіяПольська150 pln7200 pln

Карта

Ключові факти

  • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia (WSIiZ)
  • Місто: Варшава
  • Освітній рівень: Бакалаврат, Магістратура
  • Приватний внз
  • Кількість студентів –
  • 1 факультет, 4 спеціальності
  • Знижки: –