[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Ви вже отримали вищу освіту, але обрана професія не виправдала ваші сподівання  чи просто хочете змінити сферу або поглибити здобуті знання? Пропонуємо вам розглянути варіант отримання другої вищої освіти у Польщі, або ж іншими словами – післядипломна освіта! Які ж особливості має отримання другої вищої освіти  у Польщі?

Післядипломне навчання у Польщі – призначене для абітурієнтів, що вже здобули принаймні кваліфікацію першого ступеня, тобто ви повинні мати ступінь бакалавра, інженерії або магістра.  Отже, отримати  другу вищу освіту може будь-хто, хто отримав вище вказаний ступінь. Післядипломна освіта у Польщі – це надзвичайно широкий діапазон спеціальностей. Зазвичай таке навчання триває від одного до двох років і закінчується отриманням сертифіката (не диплому!).

Вартість отримання післядипломної освіти у Польщі  надзвичайно різноманітна, на це сприяє багато факторів, у тому числі : місце (місто, університет) навчання, популярність курсу, тривалість заняття, викладачі тощо. Більшість університетів Польщі мають в своїй освітній пропозиції даного типу навчання.

Післядипломна освіта має безліч переваг, що набувають особливого значення, особливо в сьогоднішньому надзвичайно динамічному світі:

  • Швидке навчання. На сьогоднішній день ми часто не маємо можливості приймати рішення щодо другої галузі навчання або докторантури. Післядипломна освіта дає можливість швидко (близько 2 років) та ефективно отримати необхідну освіту та знання. Також зауважте, що ці заняття зазвичай проводяться у вихідні, що дуже важливо для людей, які вже працюють.
  • Поглиблення своїх знань. Практично в кожному напрямку, від гуманітарних наук, через ділову та медичну освіту, яку ми вивчали на бакалавріаті чи магістратурі, ми можемо поглибити знання на післядипломній освіті. Таким чином, ви можете розширити свої знання додатковою спеціалізацією. Все завдяки програмі навчання, яка готується таким чином, щоб розширити вже вивчені знання.
  • Розширення кругозору. Післядипломна освіта також дає можливість навчатися у сферах, які абсолютно не пов’язані з нашою попередньою освітою. Ми можемо таким чином, наприклад, закінчити “архітектуру”, перейти до “менеджменту післядипломної освіти”. Все це, наприклад, для того, щоб отримати високу керівну посаду в компанії.
  • Збільшення мобільності на ринку праці. Післядипломна освіта допомагає знайти роботу, а також отримати просування по службі.

За більш детальною інформацією стосовно вступу на післядипломне навчання у Польщі, зверніться до нас +38 093 170 0857, +38 067 217 4344