[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Навчання в Польщі після 9 класу з кожним роком набирає обертів: все більше абітурієнтів зацікавлених вступом, все більше польських технікумів відкривають свої двері для іноземців. “Entrant”, організатор вступу до вузів та технікумів Польщі, постійно працює над розширенням освітньої пропозиції в плані навчання після 9-10 класу. На сьогоднішній день, ми можемо запропонувати технікуми у Радомі, Кракові, Варшаві та Любліні. Всі технікуми є державними та навчання є безкоштовним! З деякими з них ми маємо вже багаторічний досвід співпраці, з іншими тільки починаємо, але ми пропонуємо тількі ті навчальні заклади, що створили всі необхідні умови для навчання і проживання іноземців.

Основною вимогою зарахування до технікумів/ліцеїв Польщі є знання польської мови на рівні, що дозволить без проблем навчатися. Знання мови перевіряється письмовим тестом. Хочемо звернути вашу увагу, кандидати, котрі поступають з фірмою “Entrant”, пишуть тест на території України в найближчому представництві, їхати до Польщі не потрібно! Цим ви зекономите і час і гроші. Планований період проведення тесту кінець червня – початок липня.

При вступі до польських технікумів/ліцеїв є вікові обмеження! Вступ можливий тільки для кандидатів, які не досягли 18 років. Зарахування проходить на основі атестату про не повну середню освіту, отриманого після закінчення 9-го класу. Важливо,  що технікуми/ліцеї також беруть під увагу середній бал атестату.

Також, не забудьте, що на момент вступу вимагається наявність закордонного паспорту у кандидата на вступ та в одного з батьків.

Чи можливий вступ до технікумів Польщі без посередників? Якщо ви – батьки – проживаєте офіційно в Польщі, так, ви можете самостійно влаштувати дитину до технікуму чи ліцею. Але якщо ви проживаете, наприклад в Україні чи Білорусі, і хочете саму дитину відправити на навчання в технікум після 9 класу, то це важко. По перше, технікуми Польщі, не зацікавлені в прийомі кандидатів безпосередньо і підготовку всіх документів та формальностей доручають фірмам- партнерам. По-друге, технікуми вимагають правного опікуна дитини під час навчання до виповнення 18 років. “Entrant” надає таку особу, що виступає правним опікуном, плюс ми постійно підтримуємо контакт з батьками, надаючи всю інформацію по навчанні дитини, проживанню і тд.

Процес вступу до технікумів/ліцеїв Польщі не є таким страшним, як здається. Фірма “Entrant” вже понад 4 роки займається організацією вступу кандидатів з України та Білорусії до польських технікумів і представляє їх офіційно. Ми подбаємо про цілий процес вступу та даємо гарантію, що ви станете учнем польського технікуму чи ліцею.

За більш детальною інформацією стосовно вступу до технікумів/ліцеїв, необхідних документів, співбесіди та інших питань , зверніться до нас +38 093 170 0857, +38 067 217 4344