[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Отримати вищу освіту у Польщі можна вступивши на заочну форму навчання, тобто заняття будуть проходити по вихідних раз на два тижні. Перш за все, це ідеальний варіант для тих, хто хоче поєднувати роботу і навчання. Адже, ви зможете працювати 5 днів на тиждень, а у вихідні навчатися. Які ж нюанси для іноземних абітурієнтів має навчання на заочній формі у Польщі?

Важливим є те, що обравши заочну форму навчання в одному з вузів Польщі це не означає гіршу якість освіти. Адже, обсяг лекційних годин практично такий самий, як і на стаціонарі, єдине, що відрізняється – це графік занять. Зазвичай в університетах Польщі заняття для студентів-заочників проходять два рази на місяць по суботах та неділях (в деяких вухах починаються ще з вечора п’ятниці заняття розпочинаються з 8.00 ранку та тривають до 20.00. На заочній формі навчання ви пройдете ту ж програму, ті ж самі практичні та лекційні заняття, що й на стаціонарі. Але ви повинні бути свідомі, що вам потрібно буде, також, приділяти більше часу на самоосвіту. Щодо ціни навчання на заочній формі, то значної різниці, в порівнянні з стаціонаром, немає! Середня ціна навчання в університетах Польщі на заочній формі складає 6000-7000 злотих в рік. Варто відмітити, що польські студенти-заочники не мають прав на отримання стипендій.

Студенти польських вузів мають право під час навчання змінити до тих пір обрану форму навчання, наприклад з стаціонара на заочну, і навпаки. Заочне навчання доступне як на бакалавріаті, так і на магістратурі.

І одне з найважливіших питань: як відносяться працедавці у Польщі до освіти, отриманої на заочній формі? Це не проблемою, а навіть навпаки. Адже, зазвичай, студенти-заочники мають вже досвід роботи, що величезним плюсом при влаштуванні на роботу. Підсумовуючи, освіта в Польщі на заочній формі має більше переваг, аніж недоліків і підходить для тих, хто зможе поєднати роботу і навчання.

За більш детальнішою інформацією стосовно вступу на заочну форму навчання в Польщі, звертайтеся +38 093 170 0857, +38 067 217 4344