[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

ШКОЛА ФОРМИ

Інформація про School of form

School of form в Познані – це дизайнерський факультет Університету Соціальних і Гуманітарних Наук (SWPS), який у жовтні 2011 року прийняв на навчання перших студентів. На сьогоднішній день School of form у Познані – це поєднання гуманітарних науки з інноваційним дизайном, що підкріплено чудовим та сильним і даній сфері викладацьким персоналом.

School of form у Познані пропонує навчання на 4 дизайнерських спеціальностях на польській мові та 2 – на англійській, на освітньому рівні бакалаврат. Навчання триває 3,5 роки, а після закінчення навчання випускники отримують ступінь бакалавра з Університету SWPS в області дизайну. School of form спрямована на формування майбутніх дизайнерів. Перш за все, програма університету зосереджує увагу на формуванні універсальності студентів і здатності сприймати процеси, що відбуваються у світі, з’являються та змінюються серед тенденцій. Завдяки такому підходу до освіти молодь отримує можливість об’єднати творчі пристрасті з практичними навичками дизайну. Всі заняття, в тому числі теоретичні, мають формулу відкритих, інтерактивних майстер-класів. School of form у Познані співпрацює з польськими та світовими дизайнерами, викладачами та експертами, що працюють для відомих марок та фірм з різних галузей.

Програма навчання в університеті на напрямку Дизайн отримала нагороду в конкурсі Міністерства Науки і Вищої Освіти. School of form була в числі нагороджених 9 не публічних вузів Польщі та отримала дотацію в розмірі 1 млн. злотих для подальшого розвитку та вдосконалення навчальної програми.

Заняття  проводяться в історичній халі Міжнародних Виставок в Познані. Студенти користуються сучасними та добре обладнаними столярнями та слюсарськими майстернями, майстернями пошиття одягу, комп’ютерними та поліграфічними студіями, а також відеостудією та фотостудією. Завдяки цьому студенти мають можливість створювати реалістичні конструкції та реалізовувати їх.

Факультети

Бакалаврат

Спеціалізація Факультет Мова Реєстраційний внесок Ціна/Рік
Комунікаційний дизайн Дизайну Польська 100 pln 14 800 pln
Інтер’єрний дизайн Дизайну Польська 100 pln 14 800 pln
Фешн дизайн Дизайну Польська 100 pln 14 800 pln
Промисловий дизайн Дизайну Польська 100 pln 14 800 pln

Бакалаврат англійською

Спеціалізація Факультет Мова Реєстраційний внесок Ціна/Рік
Visual communikation design Дизайну Англійська 80 euro 5 800 euro
Product design Дизайну Англійська 80 euro 5 800 euro

Карта

Ключові факти

  • School of form
  • Місто: Познань
  • Освітній рівень: Бакалаврат
  • Приватний вуз
  • Кількість студентів –
  • 1 факультети, 4 спеціальності
  • Знижки: –