[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

ШКОЛА ФОРМИ

Інформація про School of form

School of form в Познані – це дизайнерський факультет Університету Соціальних і Гуманітарних Наук (SWPS), який у жовтні 2011 року прийняв на навчання перших студентів. На сьогоднішній день School of form у Познані – це поєднання гуманітарних науки з інноваційним дизайном, що підкріплено чудовим та сильним і даній сфері викладацьким персоналом.

School of form у Познані пропонує навчання на 4 дизайнерських спеціальностях на польській мові та 2 – на англійській, на освітньому рівні бакалаврат. Навчання триває 3,5 роки, а після закінчення навчання випускники отримують ступінь бакалавра з Університету SWPS в області дизайну. School of form спрямована на формування майбутніх дизайнерів. Перш за все, програма університету зосереджує увагу на формуванні універсальності студентів і здатності сприймати процеси, що відбуваються у світі, з’являються та змінюються серед тенденцій. Завдяки такому підходу до освіти молодь отримує можливість об’єднати творчі пристрасті з практичними навичками дизайну. Всі заняття, в тому числі теоретичні, мають формулу відкритих, інтерактивних майстер-класів. School of form у Познані співпрацює з польськими та світовими дизайнерами, викладачами та експертами, що працюють для відомих марок та фірм з різних галузей.

Програма навчання в університеті на напрямку Дизайн отримала нагороду в конкурсі Міністерства Науки і Вищої Освіти. School of form була в числі нагороджених 9 не публічних вузів Польщі та отримала дотацію в розмірі 1 млн. злотих для подальшого розвитку та вдосконалення навчальної програми.

Заняття  проводяться в історичній халі Міжнародних Виставок в Познані. Студенти користуються сучасними та добре обладнаними столярнями та слюсарськими майстернями, майстернями пошиття одягу, комп’ютерними та поліграфічними студіями, а також відеостудією та фотостудією. Завдяки цьому студенти мають можливість створювати реалістичні конструкції та реалізовувати їх.

Факультети

Бакалаврат

СпеціалізаціяФакультетМоваРеєстраційний внесокЦіна/Рік
Комунікаційний дизайнДизайнуПольська100 pln14 800 pln
Інтер’єрний дизайнДизайнуПольська100 pln14 800 pln
Фешн дизайнДизайнуПольська100 pln14 800 pln
Промисловий дизайнДизайнуПольська100 pln14 800 pln

Бакалаврат англійською

СпеціалізаціяФакультетМоваРеєстраційний внесокЦіна/Рік
Visual communikation designДизайнуАнглійська80 euro5 800 euro
Product designДизайнуАнглійська80 euro5 800 euro

Карта

Ключові факти

  • School of form
  • Місто: Познань
  • Освітній рівень: Бакалаврат
  • Приватний вуз
  • Кількість студентів –
  • 1 факультети, 4 спеціальності
  • Знижки: –