[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля

Інформація про університет

Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля у Любліні – це вищий навчальний заклад, який діє на підставі рішення Міністра національної освіти від 12 липня 2000 р. Вуз виник з думкою про всіх тих, хто прагне реалізувати свою професійну мету і матеріалізувати свої захоплення. Університет пропонує навчання в системі денної і заочної форми на трьох рівнях освіти: магістерському, ліценціатському і післядипломному. ВНЗ є одним з небагатьох у Польщі, у якому проводяться заняття англійською мовою в даній сфері.

Має досвідчених і висококваліфікованих викладачів, які навчалися у видатних академічних осередках. А також професіоналів, практиків, які діють у різних галузях. Університет має розширену карту Еразмуса, завдяки чому студенти можуть виїжджати на студенський обмін, як і практику під час канікул до країн Європейського союзу, а також до Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейну та Туреччини. Під час виїзду студенти отримують додаткову стипендію.

Дидактична база ВНЗ пристосована для специфіки планованих дидактичних занять. Університет має оснащені сучасним обладнянням дидактичні зали, лабораторії та спеціалізовані кабінети, які забезпечують студентам високий рівень практичного навчання і реалізацію дидактично-наукових цілей, які містяться у планах навчання.

Крім того будинок і обладнання ВНЗ пристосовані для осіб з неповносправностями. У розпорядженні студентів актовий зал на 200 чоловік, кабінети фізіотерапії, кінезіотерапії, косметики, біомеханіки, масажу, хімічна лабораторія, наукові аудиторії туризму, готельної справи, гастрономії, географії і інформатики. У будинку вузу знаходяться рекреаційні зали: тренажерний зал, зали для аеробіки і гімнастики, спортзали для виконання загальнорозвиваючих вправ. Студенти мають також можливість відвідувати критий басейн і павільйон для спортивних ігор.

ВНЗ має свою комп’ютерну мережу, яка базується на найсучасніших системах з постійним супутниковим і радіо доступом до Інтернету, користуватися яким можна у будь-якому місці вузу. Частина приміщень оснащена найсучаснішими системами кондиціонування і моніторингу. Для задоволення потреб жителів регіону і студентів факультету фізіотерапії в 2010 році був введений в дію сучасний Академічний центр фізіотерапії.

Крім того, студенти можуть користуватися багатими фондами бібліотеки Вищої суспільно-природничої школи ім. Вінцента Поля (понад 20 000 томів). У приміщенні вузу знаходиться також сучасний тренажерний зал, спортивно-оздоровчі зали, затишне кафе. До послуг викладачів і студентів – паркінг на більш ніж 120 автомобілів. Вища суспільно-природнича школа ім. Вінцента Поля в Любліні розташована на перехресті головних комунікаційних артерій міста. Завдяки цьому студенти мають зручний під’їзд як засобами міського транспорту, так і легковими автомобілями.

Факультети

Бакалаврат

Спеціалізація Факультет Мова Реєстраційний внесок Ціна/Рік
Англійська філологія Гуманітарних наук Польська 100 pln 5310 pln
Фізіотерапія(нероздільна магістратура 5 років) Наук про здоров’я Польська 200 pln 4500 pln
Косметологія Наук про здоров’я Польська 100 pln 4770 pln
Туризм і рекреація Туризму і фізичного виховання Польська 100 pln 4050 pln
Фізичне виховання Туризму і фізичного виховання Польська 100 pln 4320 pln

Бакалаврат англійською

Спеціалізація Факультет Мова Реєстраційний внесок Ціна/Рік
Фізіотерапія(нероздільна магістратура 5 років) Наук про здоров’я Англійська 200 euro 4800 euro
Косметологія Наук про здоров’я Англійська 200 euro 3600 euro
Туризм і рекреація Туризму і фізичного виховання Англійська 200 euro 4400 euro
Фізичне виховання Туризму і фізичного виховання Англійська 200 euro 4000 euro

Магістратура

Спеціалізація Факультет Мова Реєстраційний внесок Ціна/Рік
Туризм і рекреація Туризму і фізичного виховання Польська 100 pln 4500 pln

Магістратура англійською

Спеціалізація Факультет Мова Реєстраційний внесок Ціна/Рік
Туризм і рекреація Туризму і фізичного виховання Англійська 200 euro 4800 euro

Карта

Ключові факти

  • Wyższa Szkoła Społeczno – Przyrodnicza im. Wincentego Pola (WSSP Pola)
  • Місто: Люблін
  • Освітній рівень: Бакалаврат, Магістратура
  • Приватний внз
  • Кількість студентів -2 000
  • 3 факультети, 12 спеціальностей
  • Знижки: –