[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля

Інформація про університет

Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля у Любліні – це вищий навчальний заклад, який діє на підставі рішення Міністра національної освіти від 12 липня 2000 р. Вуз виник з думкою про всіх тих, хто прагне реалізувати свою професійну мету і матеріалізувати свої захоплення. Університет пропонує навчання в системі денної і заочної форми на трьох рівнях освіти: магістерському, ліценціатському і післядипломному. ВНЗ є одним з небагатьох у Польщі, у якому проводяться заняття англійською мовою в даній сфері.

Має досвідчених і висококваліфікованих викладачів, які навчалися у видатних академічних осередках. А також професіоналів, практиків, які діють у різних галузях. Університет має розширену карту Еразмуса, завдяки чому студенти можуть виїжджати на студенський обмін, як і практику під час канікул до країн Європейського союзу, а також до Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейну та Туреччини. Під час виїзду студенти отримують додаткову стипендію.

Дидактична база ВНЗ пристосована для специфіки планованих дидактичних занять. Університет має оснащені сучасним обладнянням дидактичні зали, лабораторії та спеціалізовані кабінети, які забезпечують студентам високий рівень практичного навчання і реалізацію дидактично-наукових цілей, які містяться у планах навчання.

Крім того будинок і обладнання ВНЗ пристосовані для осіб з неповносправностями. У розпорядженні студентів актовий зал на 200 чоловік, кабінети фізіотерапії, кінезіотерапії, косметики, біомеханіки, масажу, хімічна лабораторія, наукові аудиторії туризму, готельної справи, гастрономії, географії і інформатики. У будинку вузу знаходяться рекреаційні зали: тренажерний зал, зали для аеробіки і гімнастики, спортзали для виконання загальнорозвиваючих вправ. Студенти мають також можливість відвідувати критий басейн і павільйон для спортивних ігор.

ВНЗ має свою комп’ютерну мережу, яка базується на найсучасніших системах з постійним супутниковим і радіо доступом до Інтернету, користуватися яким можна у будь-якому місці вузу. Частина приміщень оснащена найсучаснішими системами кондиціонування і моніторингу. Для задоволення потреб жителів регіону і студентів факультету фізіотерапії в 2010 році був введений в дію сучасний Академічний центр фізіотерапії.

Крім того, студенти можуть користуватися багатими фондами бібліотеки Вищої суспільно-природничої школи ім. Вінцента Поля (понад 20 000 томів). У приміщенні вузу знаходиться також сучасний тренажерний зал, спортивно-оздоровчі зали, затишне кафе. До послуг викладачів і студентів – паркінг на більш ніж 120 автомобілів. Вища суспільно-природнича школа ім. Вінцента Поля в Любліні розташована на перехресті головних комунікаційних артерій міста. Завдяки цьому студенти мають зручний під’їзд як засобами міського транспорту, так і легковими автомобілями.

Факультети

Бакалаврат

СпеціалізаціяФакультетМоваРеєстраційний внесокЦіна/Рік
Англійська філологіяГуманітарних наукПольська100 pln5310 pln
Фізіотерапія(нероздільна магістратура 5 років)Наук про здоров’яПольська200 pln4500 pln
КосметологіяНаук про здоров’яПольська100 pln4770 pln
Сестринська справаНаук про здоров’яПольська100 pln4230 pln
Туризм і рекреаціяТуризму і фізичного вихованняПольська100 pln4050 pln
Фізичне вихованняТуризму і фізичного вихованняПольська100 pln4320 pln

Бакалаврат англійською

СпеціалізаціяФакультетМоваРеєстраційний внесокЦіна/Рік
Фізіотерапія(нероздільна магістратура 5 років)Наук про здоров’яАнглійська200 euro4800 euro
КосметологіяНаук про здоров’яАнглійська200 euro3600 euro
Сестринська справаНаук про здоров’яАнглійська200 euro3000 euro
Туризм і рекреаціяТуризму і фізичного вихованняАнглійська200 euro4400 euro
Фізичне вихованняТуризму і фізичного вихованняАнглійська200 euro4000 euro

Магістратура

СпеціалізаціяФакультетМоваРеєстраційний внесокЦіна/Рік
Туризм і рекреаціяТуризму і фізичного вихованняПольська100 pln4500 pln

Магістратура англійською

СпеціалізаціяФакультетМоваРеєстраційний внесокЦіна/Рік
Туризм і рекреаціяТуризму і фізичного вихованняАнглійська200 euro4800 euro

Карта

Ключові факти

  • Wyższa Szkoła Społeczno – Przyrodnicza im. Wincentego Pola (WSSP Pola)
  • Місто: Люблін
  • Освітній рівень: Бакалаврат, Магістратура
  • Приватний внз
  • Кількість студентів -2 000
  • 3 факультети, 12 спеціальностей
  • Знижки: –