[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Університет Логістики

Інформація про познаньський Університет Логістики

Університет Логістики у Познані ( WSL) – це перший приватний вуз логістичного профілю у Польщі, який було засновано у 2001 році з ініціативи Інституту Логістики та Матеріально-технічного забезпечення та Центру Логістичної Освіти міста Познань. Вуз вивчає молодь в області широко зрозумілої логістики і управління, на освітньому рівні бакалавра та магістратури.

Студенти першого логістичного вузу в Польщі мають унікальну можливість контакту з кращими в країні фахівцями в області логістики та електронної комерції, які з їх знаннями та навичками, розроблені в рамках інноваційних міжнародних і національних науково-дослідних програм і реалізації численних робіт консалтингу та впровадження в різних галузях економіки, управління і на підприємствах. Університет Логістики у Познані співпрацює з більш ніж 30 підприємствами, що вважаються лідерами в логістичній галузі. Будучи студентом Університет Логістики у Познані, ви отримаєте прямий доступ до стажувань та практичних занять у відомих компаніях. Ділові партнери вузу регулярно беруть участь у ініціативах, що здійснюються університетом, підтримують їх фінансово, забезпечують навчальними матеріали. Серед партнерів університету є: Instytut Logistyki i Magazynowania, ProLogis, Promag S.A., Volkswagen Group Polska, GLS, STILL Polska, SKK, DHL Express Poland, DACHSER, Grupa RABEN, WGRO, PC Guard, H&M, IMPERIAL Logistics Sp. z o.o. та інші.

Університет Логістики у Познані проводить дуальне навчання за напрямком логістика. Дізнатися більше про дуальну освіту у Польщі.

Студенти Університету Логістики у Познані мають можливість навчатися за кордоном, по обміну в рамках програми Erasmus +. Університет має підписані партнерські угоди з університетами Німеччини, Угорщини, Хорватії та Туреччини. Завдяки угоді з німецьким технічним університетом Technische Hochschule (FH) у Вильдау біля Берліна студенти мають можливість отримати подвійний диплом виданий вищими навчальними закладоми Польщі та Німеччини. Крім того, університет надає можливість отримати під час навчання професійні (ISO 9001:2009 та інші)  та мовні сертифікати.

Сучасний кампус Університету Логістики розташований у центрі Познані. Навчання проходить в аудиторіях з сучасним обладнанням і програмним забезпеченням. Усі  комп’ютерні лабораторії та  аудиторії, обладнані сучасною аудіо- і відеоапаратурою, є студія, що забезпечує дистанційне навчання через інтернет. На території університету знаходиться бібліотека.

Факультети

Бакалаврат

СпеціалізаціяФакультетМоваРеєстраційний внесокЦіна/Рік
Логістика – Транспорт та експедиціяЛогістикиПольська100 pln4450 pln
Логістика торгівлі та дистрибуціїЛогістикиПольська100 pln4450 pln
Логістичні системи інжинірингуЛогістикиПольська100 pln4950 pln
Електронна комерція та мобільні технології в логістиціЛогістикиПольська100 pln4950 pln
Управління безпекою та гігієною праціУправлінняПольська100 pln4450 pln
Управління закупівлямиУправлінняПольська100 pln4450 pln
Управління логістикою на малих та середніх підприємствахУправлінняПольська100 pln4450 pln
Управління продажамиУправлінняПольська100 pln4450 pln
Управління транспортом та експедицієюУправлінняПольська100 pln4450 pln

Магістратура

СпеціалізаціяФакультетМоваРеєстраційний внесокЦіна/Рік
Менеджер логістикиЛогістикиПольська100 pln4005 pln
Проектування логістичних процесівЛогістикиПольська100 pln4005 pln
Менеджер продажівЛогістикиПольська100 pln4005 pln
Управління транспортно-експедиторською компанієюЛогістикиПольська100 pln4005 pln
Логістика підприємствЛогістикиПольська100 pln4450 pln
Фінанси і бухгалтерський облік логістичних компанійЛогістикиПольська100 pln4005 pln

 

Карта

Ключові факти

  • Wyższa Szkoła Logistyki (WSL)
  • Місто: Познань
  • Освітній рівень: Бакалаврат, Магістратура
  • Приватний вуз
  • Кількість студентів –
  • 2 факультета, 8 спеціальностей
  • Знижки: –