[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Курси польської мови

Не секрет, щоб стати студентом польського університету потрібно знати мову, як мінімум на рівні, що дозволяє почати навчання в Польщі. Курси польської мови для майбутнього абітурієнта – обов’язковий пункт! Звичайно, чим раніше ви почнете вивчати мову – тим краще. Адже у кожного вищого навчального закладу різні мовні вимоги, плюс чим свобідніше володієте мовою, тим простіше буде адаптуватися до побиту в Польщі і в навчанні. Отже, вирішили вивчити мову – варіантів безліч: курси польської мови в Польщі або в рідному місті; індивідуальні або групові заняття; інтенсивні курси або довгострокові; уроки онлайн; заняття з репетитором або через скайп; а може взагалі самостійне вивчення – це напевно ще не всі варіанти. Що краще – вирішувати вам, головне – результат!

Курси польської мови в Польщі

Можливі варіанти вивчення польської мови в Польщі:

 1. Річні підготовчі курси польської – зерувка. В першу чергу це ідеальний варіант для тих у кого нульовий або дуже слабкий рівень мови. Також для абітурієнтів, що планують вступ до університетів, де дуже важко вчитися, наприклад політехнічні або медичні ВНЗ.
 2. Літні інтенсивні курси польської мови. Даний варіант підійде тим – хто вже вивчав мову і хоче її підтягнути, або приїхавши раніше, перед початком навчання, ознайомиться з середовищем.
 3. Курси польської мови в приватних мовних школах в РП. Даний варіант найбільше підійде особам працюючим, а не майбутнім студентам. Хіба що ви вже почали навчання в одному з польських вузів, але мова вам погано дається, тоді відвідування таких курсів кілька разів на тиждень вам стане в нагоді.

Важливо зауважити, вивчення польської мови в Польщі на зерувці або на інтенсивному курсі дасть набагато кращий результат, ніж наприклад курси в рідній країні, так як перебуваючи в цьому середовищі – все схоплюється набагато швидше. Ви постійно перебуваєте в польськомовному оточенні: ходите по магазинах, читаєте вивіски, слухаєте радіо, знайомитеся з поляками, ходите в кафе і музеї – все це як не як відкладається в голові.

Річні підготовчі мовні курси для іноземців – зерувка

Іноземні абітурієнти, зацікавлені отриманням освіти в РП, можуть скористатися чудовою нагодою вивчати польську або англійську мову при одному з найпрестижніших вузів Польщі. Пропонуємо Вашій увазі річні підготовчі курси польської та англійської мови для майбутніх студентів, або як їх ще називають “зерувка”. Після закінчення даного курсу отримуєте сертифікат, що підтверджує знання мови на потрібному рівні для вступу в будь-який польський університет. Проходження даного курсу – гарантія вступу до обраного ВНЗ Польщі.

Сьогодні, так звані «зерувкі», діють при державних вузах і приватних. Важливо, кожен курс спрямований на засвоєння не тільки мови, а й польської культури і звичаїв, і найважливіше – спрямований на певну сферу наук і пізнання професійної термінології. Річний підготовчий курс – це нульовий курс перед початком навчання, складається з 2 семестрів, заняття проводяться в денній формі з понеділка по п’ятницю, по 4-6 годин щодня в невеликих групах.

Мовні курси зерувка – як обрати

Сьогодні в Польщі є чимало річних підготовчих мовних курсів для іноземців, всі вони чимось відрізняються і спрямовані на певних кандидатів. Що ж потрібно враховувати при виборі даного курсу?

 • Мова вивчення. Зерувка в Польщі доступна по іиіченню польської або англійської мови. Якщо ви в майбутньому плануєте вступ на польськомовну програму – вибирайте зерувку польською; якщо на англомовну – англійською. Найчастіше на англійській зерувці кандидатам дається певна кількість додаткових годин вивчення польської.
 • Профіль майбутньої спеціальності – найважливіший фактор при виборі зерувки. Як уже згадувалося, під час проходження так званого нульового курсу, вивчається не тільки мова, але й професійна термінологія, плюс є можливість відвідування лекцій при університеті. Наприклад, якщо ви хочете отримати вищу освіту в технічній сфері – потрібна зерувка з технічним ухилом, де вивчається термінологія математична і фізика (курс при Варшавській або Краківської Політехніці); якщо цікавить медицина – ваша зерувка при Лодзінському університеті – єдина яка готує до медичної освіти.
 • Ціна. Вартість річних підготовчих курсів для іноземців не є дешевою і немає безкоштовних курсів, але краще гарненько підготуватися до початку навчання у вищому навчальному закладі – вивчивши мову, ніж втратити гроші і час із – за проблем з навчанням, сесією. Ціновий діапазон 2000 – 4000 євро / курс.
 • Річний курс при приватному або державному вузі? Не важливо, головне – щоб в кінці була можливість підійти до складання іспиту на отримання сертифіката, що буде визнаний будь-якою установою. Якщо ви вже визначилися з університетом і при ньому є зерувка – це може бути найкращий варіант.
Коротко про переваги мовних курсів – зерувки
 • Отримання сертифікату, який підходить для вступу в усі польські університети.
 • Пізнання мови, культури і підготовка до навчання на майбутній спеціальності.
 • Можливість відвідування лекції у вузі.
 • Гарантія вступу до бажаного польського вузу.
 • Адаптація в новій країні.
 • Інтенсивне і швидке вивчення польської/англійської мови до високого рівня.
 • Ідеальний варіант вивчення польської мови для початківців.
 • Вступити на зерувку можуть майбутні студенти і ті, хто планує працювати в РП.
 • Зерувка пригодиться для вступу на стаціонарну форму і для заочного навчання в Польщі, і особливо тим, хто хоче спробувати поступити на безкоштовне.

Вивчення польської мови в Польщі перед початком навчання
Для тих, хто вже володіє польською/англійською мовою на певному рівні, але перед початком навчання хотів би «підтягнути» свої знання, пропонуємо одно-, дво- чи трьох-місячні інтенсивні мовні курси влітку при польських університетах. Записатися може кожен бажаючий, не тільки майбутній студент. Загальна інформація про інтенсив:

 • Заняття проходять з понеділка по п’ятницю, по 4-6 годин щодня
 • Групи 8-12 чоловік
 • Доступні різні рівні: англійська або польська для початківців А0-А1, середній В1-В2 і високий С1
 • Курси включають близько 100 годин на місяць вивчення польської/англійської мови
 • Інтенсив закінчуються тестом і отриманням мовного сертифікату

На літніх курсах не тільки навчають польської мови або англійської – для відвідуючих приготовлена ​​адаптаційна програма, що включає екскурсії по місту, музеях, галереях, організації культурних заходів тощо. Вартість літніх мовних курсів в Польщі залежить від університету, також чим триваліший берете курс – тим дешевше виходить. Середня вартість місячного інтенсиву коштує близько 250 євро. Часто, даний курс може бути абсолютно безкоштовним для тих, хто буде вчитися у вузі або надається бонусом, наприклад при оплаті року навчання на перед. Навіть якщо ви вважаєте, що добре володієте мовою – варто розглянути приїзд на інтенсив перед початком навчання в РП, запевняємо зайвим це точно не буде, а навпаки, початок навчання – не буде для вас стресом!

Отримання вищої освіти в Польщі для українців, білорусів і кандидатів з інших країн – це відповідальний крок і варто докласти максимум зусиль щоб весь процес пройшов якомога простіше і без проблем. Почніть з вивчення мови! Вивчити польську або ж англійську – не так вже й складно, головне – бажання.

детальніше сховати
 • “Зерувка” при Вроцлавській Політехніці

  Річні підготовчі курси з вивчення польської мови при Вроцлавській Політехніці Характеристика курсу: Даний курс – це 600 годин вивчення польської, по 300 годин в кожному семестрі, 20 годин в тиждень, по 4 години вдень. Курс розпочинається у жовтні […]

 • “Зерувка” при Університеті Соціальних і Гуманітарних Наук у Варшаві

  Річні підготовчі курси польської та англійської мови при Університеті Соціальних і Гуманітарних Наук у Варшаві Характеристика курсів: загальна кількість вивчення мови на протязі курсу складає 600 годин та складається з 2 семестрів. На протязі першого семестру студенти інтенсивно […]

 • “Зерувка” при Університеті ім. Лазарського у Варшаві

  Річні підготовчі курси польської та англійської мови при Університеті ім.Лазарского у Варшаві Характеристика курсів: курс триває 2 семестри, починається з середини жовтня та закінчується у червні. Під час курсу польської/англійської вивчаються всі мовні навички, такі як: сприймання на слух, розуміння, читання, граматика, розмовна та письмо. Перша частина курсу призначена для навчання учнів, як використовувати польську

 • “Зерувка” при Лодзінському Університеті

  Річний курс польської мови при Лодзінському Університеті Характеристика курсу: Курс триває 2 семестри та охоплює 800-900 годин занять. Заняття проводяться в денній формі з понеділка по п’ятницю Під час курсу вивчається загальна польська мова та спеціалізована, за вибраною спеціалізацією. Курс готує кандидатів до вступу на напрямки за наступними профілями: гуманітарні, медичні, технічні, економічні, сільськогосподарські і

 • “Зерувка” при Краківській Політехніці

  Річний курс польської мови при Краківській Політехніці Характеристика курсу: Курс триває 2 семестри, по 15 тижнів кожний, починається у жовтні і закінчується у червні. Навчання проходить в невеликих групах. Курс готує кандидатів до вступу на напрямки за наступними профілями: архітектурний, технічний, економічний та художній. Підготовчий курс складається з двох модулів: лінгвістичного та спеціалізованого. Лінгвістичний модуль

 • “Зерувка” при Університеті Марії-Склодовської Кюрі в Любліні

  Річний курс польської мови при Університеті Марії Склодовської-Кюрі у Любліні Характеристика курсу: Курс триває 2 семестри, що відокремлені один від одного тижневою перервою. Заняття відбуваються з понеділка по п’ятницю по 6-7 годин щодня. Учасники курсу діляться на групи відповідно до рівня знання польської мови. Кожна група має відповідну навчальну програму, пристосовану до рівня учасників та

 • “Зерувка” при Варшавській Політехніці

  Річні підготовчі курси польської та англійської мови при Варшавській Політехніці Характеристика курсу: Курс триває 2 семестри та охоплює 600 годин занять. Цілий курс поділений на три модулі по 200 год. , кожний з яких призначений на вивчення певного рівеня мови та закінчується тестуванням пройденого матеріалу. Навчання проходить в невеликих групах. Заняття відбуваються з понеділка по

 • “Зерувка” при Вроцлавському Університеті

  Річний курс польської мови при Вроцлавському Університеті Характеристика курсу: Сума годин мовних занять – 720 год, що включає 500 годин вивчення польської мови, 150 год. спеціалізованих занять та 70 год. історії та культури Польщі. Заняття проводяться в денній формі з понеділка по п’ятницю орієнтовно з 9.00 до 14.00. Навчання проходить протягом навчального року в Польщі,