[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Відгуки про навчання в Польщі

Схвальні відгуки про навчання в Польщі залучають студентів з різних країн Євросоюзу. В даній державі добре розвинена інфраструктура і сфера обслуговування, а ціни на основні товари і послуги цілком доступні за мірками ЄС. Хороші відгуки навчання в Польщі отримало через високий професіоналізм викладачів польських ВНЗ. У деяких вищих навчальних закладах викладають відомі вчені, політичні діячі та представники мистецтва, тому особливою популярністю користується музична освіта в Польщі для українців і інших європейців.
Ця країна є повноцінним членом ЄС, а тому на території діють єдині для всіх учасників союзу нормативи і закони. Польська освіта відповідає всім стандартам европейської освіти а дипломи встановленого зразка визнані в усьому світі. Закінчивши польський ВНЗ, кожен випускник може розраховувати на престижну і високооплачувану роботу за фахом.
Українські студенти в Польщі відчувають себе досить впевнено, оскільки представники польського народу близькі їм по духу. Від іноземних абітурієнтів зі країн СНД при вступі не вимагають знання національної мови на професійному рівні. Українцю досить закінчити курси польської, щоб добре орієнтуватися на території держави – більш глибоке вивчення мови гарантується в процесі навчання.
Навчання в польських ВУЗах має наступні переваги для українських студентів:

 • лояльне ставлення з боку керівників навчальних закладів та місцевих жителів;
 • стабільна політична і економічна ситуація;
 • сприятливt екологічне середовище і красива природа;
 • доступна ціна проживання і відмінний сервіс;
 • висока соціальна захищеність;
 • невелике оподаткування;
 • якісні дороги і транспортна інфраструктура;
 • схожа мова і подібний менталітет;
 • розвинена харчова промисловість;
 • гідні умови оплати праці.

Можна дізнатися докладніше про освіту в Польщі на форумах відповідної тематики. Студенти різних національностей отримують освіту в цій країні, щоб в подальшому обіймати престижні посади в усьому світі. Відгуки про навчання в Польщі свідчать про відмінні перспективи, які дають польські дипломи. Грамотно організована система освіти дозволяє поєднувати роботу і навчання, що особливо важливо для приїжджих студентів.

Українські студенти в Польщі: специфіка освіти

Форуми про навчання в Польщі будуть корисні молодим людям, які зупинили свій вибір на польському навчальному закладі. Щоб правильно визначити відповідний університет в Польщі , необхідно чітко розуміти свої цілі і можливості. Після вступу країни в ЄС корінні жителі отримали шанс безперешкодно вступати до університетів інших держав – членів Євросоюзу. Така ситуація поставила під удар стійкість положення місцевих ВНЗ. Але уряд знайшов вихід, зробивши більш лояльними правила для іноземних громадян. Цей процес добре відобразили відгуки студентів про навчання в Польщі. Щоб вступити до вищого навчального закладу, потрібно виконати наступні дії:

 • знайти підходяще заклад за допомогою інтернет-ресурсів або посередників;
 • зібрати інформацію про майбутні іспити;
 • підготувати пакет документації, згідно з нормативами ВНЗ;
 • зареєструватися в системі IRK і оплатити комісійний збір;

На форумі про навчання в Польщі для українців є багато інформації про особливості зарахування. Але більшість студентів рекомендують скористатися допомогою спеціалізованих агентств, добре знайомих зі схемою вступу. Фахівці таких організацій мають налагоджені зв’язки з державними та приватними вищими навчальними закладами і можуть гарантувати сприятливий результат практично на 100%. Агентства беруть на себе основні завдання, пов’язані з бюрократичними питаннями і збором документації.
Життя українського студента за кордоном залежить від різних факторів. Якщо бюджет обмежений, можна мінімізувати витрати за допомогою правильного планування витрат. Ціни на продукти харчування в Польщі цілком доступні. За тижневу споживчий кошик на одного доведеться заплатити близько 200 злотих. За оренду житла в Кракові чи Варшаві доведеться заплатити до 1500 злотих, але відгуки про навчання в Польщі свідчать про те, що сума значно зменшиться, якщо підшукати квартиру в периферії. Відмінна транспортна інфраструктура дозволяє без проблем переміщатися по території міста цілодобово. Проїзд на автобусі або трамваї в один бік коштує в межах 2 – 4 злотих. А покупка місячного абонемента на проїзд в громадському транспорті дозволить додатково заощадити.

ще сховати