[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Collegium Da Vinci

Інформація про університет

Collegium Da Vinci в Познані – університет, який відповідає потребам та тенденціям сучасного світу. Колегіум Да Вінчі (CDV) – це цікаві напрямки навчання, а головне – інноваційні, створені у співпраці з роботодавцями та основані на тенденціях світової економіки й напрямках змін на динамічному ринку праці. Collegium Da Vinci – університет для допитливих людей!

Університет Да Вінчі у Познані є одним з найстаріших приватних вузів Великопольського регіону, заснований ще у 1996 році під назвою Університет гуманітарних наук та журналістики. У 2014 виш змінив назву на теперішню. Collegium Da Vinci веде активну співпрацю з Університетом Соціальних та Гуманітарних наук у Варшаві, та із Західним інститутом ім. З. Войцеховського в Познані в рамках спільних науково-дидактичних заходів.

Collegium Da Vinci в Познані в рамах двох факультетів – факультет комп’ютерних наук та візуальних комунікацій та Факультет соціальних наук – пропонує навчання на бакалавріаті (9 спеціальностей) та магістратурі (3 спеціальності) з польською та англійською мовами викладання. Під час науки студенти розвивають практичні навички, а також набувають компетентностей, необхідних в сучасному світі. Університет забезпечує прямий контакт з підприємцями – практиками. Collegium Da Vinci у Познані – це перший і найважливіший крок у кар’єрі. Важливим елементом дидактичного проекту є можливість отримати досвід у міжнародному та полікультурному середовищі. CDV реалізує проекти співпраці та академічного обміну з університетами країн Європейського Союзу.

Навчання в колегіумі Да Вінчі в Познані базується на засадах сучасного мислення про освіту, яке контролюється досвідченою та визнаною групою практиків. Їх найважливіша мета – розкрити весь потенціал студентів, а також навчитися адаптуватися до динамічно мінливого ринку праці. У виші працює понад 250 науково-педагогічних працівників, серед яких викладачі також державних університетів.

Кампус університету

Кампус Collegium Da Vinci в Познані – є підтвердженням всіх аспектів його сучасності, оскільки, це новітня будівля, що характеризується якісним обладнанням лекційних залів та багатьма рішеннями, що полегшують навчання та роботу. Довкола будівлі багато зелених зон, що сильно впливає на позитивну атмосферу та є місцем відпочинку для студентів.

Кампус університету має площу 18 000 м². У 2010 р. відбулося відкриття нового крила кампусу площею 8000 м². Інвестиційні витрати перевищили 30 млн. злотих, частина яких була профінансована Європейським Союзом. Тут розмістився цілий спортивний центр CDV з 4 сучасними сквош-кортами, добре обладнаним тренажерним залом та спортивними залами. І все це для студентів вузу. Студенти можуть відвідувати різні спортивні секції: карате, баскетбол, футбол, волейбол, тренажерний зал, фітнес, сквош, плавання, лижний спорт та настільний теніс.

В університеті Collegium Da Vinci велика увага приділяється комфорту навчання та використанню можливостей, які створюють нові технології та комп’ютеризація. Студенти щодня користуються висококласним устаткуванням і високотехнологічним програмним забезпеченням. Вуз має у своєму розпорядженні 9 комп’ютерних аудиторій та 2 мультимедійні. Крім того, до диспозиції студентів Xbox laboratory (унікальна зала комп’ютерних ігор з консолями Xbox) та мобільна лабораторія (для програмування мобільних пристроїв, оснащена Windows Phone і Android).

Ще однією “перлиною” університету Да Вінчі є Aula Artis. Це унікальна аудиторія, що поєднала мистецтво й бізнес, культурні та комерційні заходи. Аудиторія розрахована на 600 місць та вважається найбільшою концертною і конференц-залою у Познані.

Факультети

Бакалаврат 

СпеціальністьФакультетМоваРеєстраційний внесокЦіна/Рік
 Управління ІТ-проектами Соціальних наукПольська85 pln7800 pln
 Data Science (наука даних) Комп’ютерних наук та візуальних комунікаційПольська 85 pln7680 pln
 Інформатика Комп’ютерних наук та візуальних комунікаційПольська85 pln 8160 pln
 Інтернет-маркетинг Соціальних наукПольська85 pln 8760 pln
 Графічний дизайн Комп’ютерних наук та візуальних комунікаційПольська85 pln 9720 pln
 Креативний менеджмент Соціальних наукПольська85 pln  8520 pln
 Креативний відео-продакшн Комп’ютерних наук та візуальних комунікаційПольська85 pln8520 pln

Бакалаврат англійською

СпеціальністьФакультетМоваРеєстраційний внесокЦіна/Рік
 Інформатика Комп’ютерних наук та візуальних комунікаційАнглійська 85 pln2880 EUR
 Urban Management (Міське управління) Соціальних наукАнглійська 85 pln3000 EUR

Магістратура 

СпеціальністьФакультетМоваРеєстраційний внесокЦіна/Рік
 Креативний менеджментСоціальних наукПольська 85 pln8160 pln
 Інтернет маркетингСоціальних наукПольська 85 pln9000 pln

 

Карта

Ключові факти

  • Collegium da Vinci w Poznaniu
  • Місто: Познань
  • Освітній рівень: Бакалаврат, Магістратура
  • Приватний ВНЗ
  • Кількість студентів – 6000
  • 2 факультети, 9 спеціальностей
  • Знижки: до 12/07/2021 реєстраційний внесок 0 злотих