[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Щецинська Морська Академія

Інформація про університет

Морська Академія у Щецині – один з трьох державних вищих навчальних закладів Польщі з морським профілем навчання. Це Академія з багатою історією, яка розпочала свою діяльність ще у 1947 році та випустила вже більш ніж 15 тисяч абсольвентів. Випускники Морської Академії у Щецині – це висококваліфіковані офіцерські кадри, з сучасними технічними знанням та підготовлені до вимог ринку праці. Університет підпорядкований Міністерству морського господарства та внутрішнього судноплавства Республіки Польща.

Морська Академія у Щецині навчає студентів на 11 спеціальностях, доступних на 3 факультетах:

  • Факультет Навігації. Це потужний факультет академії з новітнім обладнанням та апаратами, лабораторіями та симуляторами. Студенти даного факультету проходять стажування на тренувальному кораблі вузу “Навігатор XXI”. Практична підготовка студентів виконується відповідно до положень міжнародної конвенції STCW 1978/95. Окрім того Студенти факультету можуть подати заявку на можливість пройти частину навчання за кордоном (у Іспанії, Німеччині, Словенії, Латвії, Литві, Туреччині, Фінляндії, Болгарії або Бельгії). Навички, отримані під час стажування, заносяться в Книгу морських практик. Факультет навігації отримав сертифікат Lloyd’s Register Quality International, підтверджуючи, що система забезпечення якості в галузі навчання морського персоналу відповідає міжнародним стандартам, вираженими у стандарті ISO 9001 та Сертифікат про визнання, виданий міністром транспорту, будівництва та морської економіки Польщі.
  • Факультет Механіки. Студенти всіх спеціальностей процес навчання проходить відповідно до Конвенції STCW (Міжнародна конвенція про підготовку та сертифікацію моряків) на операційному та управлінському рівнях. Це означає, що випускник цієї спеціальності разом з інженерним дипломом отримують перший професійний диплом інженера флоту вахтової торгівлі. Під час навчання на факультеті Механіки, можна отримати сертифікат про закінчення навчання CAD у авторизованому центрі AUTODESK.
  • Факультет Інженерно-економічний транспорту – розпочав діяльність у 2002 і є наймолодшим факультетом морської академії. Основна мета діяльності факультету – навчання висококваліфікованих команд менеджменту в галузі логістики та європейської транспортної системи, експедирування та транспортування підприємств з урахуванням морських портів та внутрішнього водного транспорту.

Сьогодні Морська Академія у Щецині – передовий університет в Європейському Союзі серед навчальних закладів данного типу. Університет пропонує навчання на польській мові та англійській на бакалаврі та магістратурі. Диплом Щецинської Морської Академії визнається у всьому світі.

Навчання у Морській Академії проводиться на найвищому рівні згідно міжнародних стандартів. Викладацький склад – 250 академічних вчителів з багаторічним досвідом роботи не тільки на морі, але й у наукових дослідженнях. Навчальна програма адаптована до поточних умов експлуатації флоту. Це можливо завдяки сучасній дидактичній базі, в тому числі власному добре оснащеному навчально-дослідницькому кораблю, спеціалізованим лабораторіям, симуляторам, двигунам, рульовим кокпітам, електронним картам та сучасним комп’ютерним лабораторіям.

Щецинська Морська Академія проводить активну дослідницьку роботу, важливу для розвитку морської економіки: центр моделювання терміналу СПГ та навантажувального симулятора суден для транспортування рідких вантажів; будівництво пілотованої док-системи (PNDS) для танкерів та морських поромів; центр навігаційних технологій та Європейський Тренінговий центр з СПГ, в якому співробітники будуть навчені обслуговувати газовий термінал.

Кампус Морської Академії у Щецині складається з 3 будинків, розміщених недалеко один від одного. Університет має два власні студентські гуртожитки. Крім того до диспозиції студентів столова, бібліотека, басейн та інше.

Факультети

Бакалаврат

Спеціалізація Факультет Мова Реєстраційний внесок Ціна/Рік
Навігація (4 роки) Навігації Польська 85 pln 9000 pln
Океанотехніка Навігації Польська 85 pln 8000 pln
Геодезія і картографія Навігації Польська 85 pln  8000 pln
Транспорт Навігації Польська 85 pln 8000 pln
Інформатика Навігації Польська 85 pln 8000 pln
Механіка і будова машин Механіки Польська 85 pln 9000 pln
Мехатроніка Механіки Польська 85 pln 9000 pln
Транспорт Інженерно-економічний транспорту Польська 85 pln  8000 pln
Логістика Інженерно-економічний транспорту Польська 85 pln 8000 pln
Управління і інженерія продукції Інженерно-економічний транспорту Польська 85 pln  8000 pln

Бакалаврат англійською

Спеціалізація Факультет Мова Реєстраційний внесок Ціна/Рік
Навігація Навішації Англійська 85 pln 12500 pln
Механіка і будова машин Механіки Англійська 85 pln 12600 pln

Магістратура

Спеціалізація Факультет Мова Реєстраційний внесок Ціна/Рік
Навігація Навігації Польська 85 pln 8000 pln
Геоінформатика Навігації Польська 85 pln 8000 pln
Механіка і будова машин Механіки Польська 85 pln  8000 pln
Транспорт Інженерно-економічний транспорту Польська 85 pln  7000 pln
Управління і інженерія продукції Інженерно-економічний транспорту Польська 85 pln  7000 pln

Магістратура англійською

Спеціалізація Факультет Мова Реєстраційний внесок Ціна/Рік
Навігація Навішації Англійська 85 pln 12500 pln
Механіка і будова машин Механіки Англійська 85 pln 10700 pln
Транспорт Інженерно-економічний транспорту Англійська 85 pln 10500 pln

Карта

Ключові факти

  • Akademia Morska w Szczecinie
  • Місто: Щецин
  • Освітній рівень: Бакалаврат, Магістратура
  • Державний ВНЗ
  • Кількість студентів – 4000
  • 3 факультети, 11 спеціальностей
  • Знижки: –