[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Як поступити в польський ВНЗ?

Освіта європейського рівня підвищує шанси студентів на успішне майбутнє, отримання цікавої роботи і гідної оплати праці. Багатьох випускників цікавить питання, як вступити в польський ВНЗ. Навчання в Польщі дає можливість ближче познайомитися з культурою іншої країни і отримати престижний диплом європейського зразка.

Як поступити в Польщу в ВНЗ і не помилитися з вибором? Сьогодні надходження можливо для іноземних громадян на загальних правилах. Майбутні абітурієнти можуть скористатися послугами посередників або ж спробувати щастя самостійно. Умови вступу до вищих навчальних закладів Польщі досить прості. До плюсів навчання у ВНЗ цієї країни можна віднести наступні параметри:

 • відсутність іспитів під час вступу;
 • можливість зарахування в зимовому або літньому триместрі;
 • відсутність прив’язки до сертифіката ЗНО та здачі ЦТ;
 • не потрібно знання національної мови на професійному рівні;
 • нижча вартість порівняно з іншими європейськими установами.

Щоб дізнатися, як вступити в польський ВНЗ самостійно, варто вивчити інформацію з офіційних сайтів вищих навчальних закладів.

Як поступити в Польщу до ВНЗ на загальних правилах?

Важливе завдання кожного абітурієнта полягає в підборі спеціальності і самого навчального закладу. Має сенс заздалегідь обміркувати свої плани, об’єктивно оцінити можливості і таланти. Інфо вступу в Польщі можна знайти на офіційному сайті Міністерства освіти. При виборі навчального закладу, варто дотримуватися наступного алгоритму дій:

 • пошук закладу за допомогою агрегаторів або спеціалізованих пошукових систем;
 • збір інформації про майбутні вступних іспитах;
 • підготовка необхідного пакету документів для отримання освіти в Польщі ;
 • реєстрація в системі IRK, оплата комісійного збору;
 • відправка веб-копій документів і очікування відповіді.

При кожному навчальному закладі функціонує департамент, який займається іноземцями, фахівці якого завжди готові пояснити, як вступити в польський ВНЗ. Всі питання, пов’язані з надходженням, вирішуються через цей відділ. Якщо відповідь позитивна, абітурієнт зобов’язаний у встановлений термін здати оригінали документів до приймальної комісії обраного ВНЗ. Незважаючи на підтримку з боку представників навчальних закладів, збір інформації та пакету документа для чужої країни варто довірити професіоналам.

Щоб дізнатися, як вступити в польський ВНЗ з найменшими зусиллями, потрібно завчасно вивчити основні вимоги вступних випробувань, підготувати документацію і дізнатися до якого числа можна подавати документи до ВНЗ Польщі. Завдання спрощується, якщо в абітурієнта є карта поляка – документ, що підтверджує приналежність претендента до польського народу. Володар такої карти отримує ряд пільг і переваг, в тому числі можливість безкоштовного навчання на стаціонарі.

Етапи вступу до ВНЗ Польщі

Щоб уникнути тяганини, варто скористатися допомогою професіоналів, які добре знають, як вступити в польський ВНЗ. Як правило, посередники тісно співпрацюють з деякими приватними і державними вищими навчальними закладами і можуть гарантувати вступ практично на 100%. Фахівці нашої компанії готові проконсультувати про правила того чи іншого навчального закладу, допомогти з вибором ВНЗ і збором необхідної документації. Освіта в Польщі для українців – це відмінний спосіб отримати високий рівень знань.

Стандартний список документації, необхідної для вступу:

 • оригінальний атестат про повну загальну середню або вищу освіту;
 • фотографії встановленого зразка;
 • копія свідоцтва про народження та закордонного паспорта;
 • довідка про медичне обстеження для обраного ВНЗ;
 • сертифікат, що підтверджує знання національної мови на початковому рівні.

Після подачі документації на вступ, необхідно дочекатися рішення приймальної комісії. Як правило, процес розгляду заявки займає до 2 тижнів. При позитивному результаті можна робити запит про видачу студентської візи. Спосіб оплати за навчання студент вибирає самостійно. Представники консульства при виписці візи вимагають чек про оплату, тому розрахунок за перший семестр необхідно здійснити спочатку навчального року. Відгуки про навчання в Польщі свідчать про професійний підхід фахівців в сфері навчання в цій країні.