[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Польско-Японська Академія Інформаційних Технологій

Інформація про PJATK

Польсько-Японська Академія Інформаційних Технологій у Варшаві– найпрестижніший ІТ університет у Польщі. Вуз був заснований у 1994 році фундацією Розвитку інформаційних технологій, що реалізує Угоду, укладену між Урядами Польщі та Японії у 1993 році. Особливістю цього університету є навчальна програма, яка відповідає потребам ринку праці в Польщі і в ЄС; вищим стандартам академічного викладання і технічного прогресу. Особлива увага приділяється оволодінню практичних навичок.

 • 1997р. – вуз стає офіційним екзаменаційним центром London Chamber of Commerce and Industry Examinations Board (LCCIEB).
 • 2000р. – в Університеті створено Third Country Trainning Program – центр інформатики для навчання осіб з Центральної та Східної Європи. У цьому ж році розпочала свою діяльність перша в Польщі Академія CISCO.
 • 2001р. – Університет підписав контракт з фірмою SONY в рамках Європейського проекту SPEECON. В цьому проекті він відповідає за реалізацію бази даних для польської мови.
 • ВНЗ один з небагатьох університетів, став членом KRASP – Конференції Ректорів Вищих навчальних закладів в Польщі.
 • 2004р. – ВНЗ є учасником трирічного проекту United Nations Development Programme, що відповідає за створення центрів навчання через інтернет в Україні.
 • 2004р. – в навчальному закладі відбувся перший у Польщі екзамен з японської мови NŌRYOKU-SHIKEN. Саме з цього моменту навчальний заклад став офіційним екзаменаційним центром, що дає можливість студентам здобути сертифікат з японської мови. При Університеті діє центр іноземних мов, де студенти мають змогу вивчати іноземні мови та здавати такі екзамени як TOEFL, GRE GMAT за допомогою інтернету.
 • 2006р. – Польсько-Японський Університет отримав першу, найвищу категорію комісії Ради з питань науки та освіти в галузі «Електротехніка, автоматика, електроніка та інформаційні технології».
 • 2007р. – в рамках програми «Польська допомога» під патронатом Міністерства освіти та науки реалізував 2 проекти: « Підтримка української системи освіти за допомогою розвитку телеінформаційних технологій», «Розвиток процесу навчання через інтернет у В’єтнамі».
 • 2008р. – Уряд Японії нагородив Ректора Польсько-Японського Університету Інформаційних Технологій орденом Сходу Сонця за передову діяльність у розвитку польсько-японської співпраці.

Вуз є учасником європейської програми обміну ERASMUS. В рамках цієї програми студенти мають можливість продовжувати навчання у вузах-партнерах. Польсько-Японський Університет диспонує великими аудиторіями, практичними кабінетами, які обладнані самою сучасною комп’ютерною технікою, що є досить важливим для специфіки даного ВНЗ. При Університеті діє Центр праці та кар’єри, головною метою якого є допомога студентам у працевлаштуванні; виборі місць проходження студентської практики та стажування, як у Польщі, так і за кордоном.

Факультети

Бакалаврат

СпеціалізаціяФакультетМоваРеєстраційний внесокЦіна/Рік
ІнформатикаІнформаційних технологійПольська020000 pln
ГрафікаМедіамистецтваПольська020000 pln
Дизайн інтер’єруМедіамистецтваПольська018000 pln
Інформаційний менеджментІнформаційних технологійПольська020000 pln
Культура ЯпоніїКультури ЯпоніїПольська011000 pln

Бакалаврат англійською

СпеціалізаціяФакультетМоваРеєстраційний внесокЦіна/Рік
ІнформатикаІнформаційних технологійАнглійська024000 pln
ГрафікаМедіамистецтваАнглійська024000 pln
Графічний дизайн і мультимедійне мистецтвоМедіамистецтваАнглійська024000 pln
Інформаційний менеджментІнформаційних технологійАнглійська024000 pln

Магістратура 

СпеціалізаціяФакультетМоваРеєстраційний внесокЦіна/Рік
ІнформатикаІнформаційних технологійПольська85 pln23000 pln
ГрафікаМедіамистецтваПольська85 pln23000 pln

Магістратура англійською

СпеціалізаціяФакультетМоваРеєстраційний внесокЦіна/Рік
ІнформатикаІнформаційних технологійАнглійська 85 pln26000 pln
ГрафікаМедіамистецтваАнглійська85 pln26000 pln

Карта

Ключові факти

 • Polsko-Japonska Akademia Technik Komputerowych (PJATK)
 • Місто: Варшава
 • Освітній рівень: Бакалаврат, Магістратура
 • Приватний внз
 • Кількість студентів –
 • 4 факультети, 32 спеціальності
 • Знижки: -2% при оплаті навчання наперед за семестр