[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Польско-Японська Академія Інформаційних Технологій

Інформація про PJATK

Польсько-Японська Академія Інформаційних Технологій у Варшаві– найпрестижніший ІТ університет у Польщі. Вуз був заснований у 1994 році фундацією Розвитку інформаційних технологій, що реалізує Угоду, укладену між Урядами Польщі та Японії у 1993 році. Особливістю цього університету є навчальна програма, яка відповідає потребам ринку праці в Польщі і в ЄС, вищим стандартам академічного викладання і технічного прогресу. Особлива увага приділяється оволодінню практичних навичок.

 • 1997р. – вуз стає офіційним екзаменаційним центром London Chamber of Commerce and Industry Examinations Board (LCCIEB).
 • 2000р. – в Університеті створено Third Country Trainning Program – центр інформатики для навчання осіб з Центральної та Східної Європи. У цьому ж році розпочала свою діяльність перша в Польщі Академія CISCO.
 • 2001р. – Університет підписав контракт з фірмою SONY в рамках Європейського проекту SPEECON, в цьому проекті він відповідає за реалізацію бази даних для польської мови.
 • ВНЗ один з небагатьох університетів, став членом KRASP – Конференції Ректорів Вищих навчальних закладів в Польщі.
 • 2004р. – ВНЗ є учасником трирічного проекту United Nations Development Programme, що відповідає за створення центрів навчання через інтернет в Україні.
 • 2004р. – в навчальному закладі відбувся перший у Польщі екзамен з японської мови NŌRYOKU-SHIKEN. Саме з цього моменту навчальний заклад став офіційним екзаменаційним центром, що дає можливість студентам здобути сертифікат з японської мови. При Університеті діє центр іноземних мов, де студенти мають змогу вивчати іноземні мови та здавати такі екзамени як TOEFL, GRE GMAT за допомогою інтернету.
 • 2006р. – Польсько-Японський Університет отримав першу, найвищу категорію комісії Ради з питань науки та освіти в галузі «Електротехніка, автоматика, електроніка та інформаційні технології».
 • 2007р. – в рамках програми «Польська допомога» під патронатом Міністерства освіти та науки реалізував 2 проекти: « Підтримка української системи освіти за допомогою розвитку телеінформаційних технологій», «Розвиток процесу навчання через інтернет у В’єтнамі».
 • 2008р. – Уряд Японії нагородив Ректора Польсько-Японського Університету Інформаційних Технологій орденом Сходу Сонця за передову діяльність у розвитку польсько-японської співпраці.

Вуз є учасником європейської програми обміну ERASMUS. В рамках цієї програми студенти мають можливість продовжувати навчання у вузах-партнерах. Польсько-Японський Університет диспонує великими аудиторіями, практичними кабінетами, які обладнані самою сучасною комп’ютерною технікою, що є досить важливим для специфіки даного ВНЗ. При Університеті діє Центр праці та кар’єри, головною метою якого є допомога студентам у працевлаштуванні, виборі місць проходження студентської практики та стажування, як у Польщі, так і за кордоном.

Факультети

Бакалаврат

Спеціалізація Факультет Мова Реєстраційний внесок Ціна/Рік
Інформатика Інформаційних технологій Польська 1000 pln 12800 pln
Медіа-мистецтво Медіамистецтва Польська 1000 pln 12800 pln
Дизайн інтер’єру Медіамистецтва Польська 1000 pln 12800 pln
Інформаційний менеджмент Інформаційних технологій Польська 750 pln 8500 pln
Культура Японії Культури Японії Польська 750 pln 8500 pln

Бакалаврат англійською

Спеціалізація Факультет Мова Реєстраційний внесок Ціна/Рік
Інформатика Інформаційних технологій Англійська 1000 pln 14800 pln
Медіа-мистецтво Медіамистецтва Англійська 1000 pln 14800 pln

Магістратура 

Спеціалізація Факультет Мова Реєстраційний внесок Ціна/Рік
Інформатика Інформаційних технологій Польська 1500 pln 12300 pln
Медіа-мистецтво Медіамистецтва Польська 1500 pln 12300 pln

Магістратура англійською

Спеціалізація Факультет Мова Реєстраційний внесок Ціна/Рік
Медіа-мистецтво Медіамистецтва Англійська 1500 pln 14300 pln

Карта

Ключові факти

 • Polsko-Japonska Akademia Technik Komputerowych (PJATK)
 • Місто: Варшава
 • Освітній рівень: Бакалаврат, Магістратура
 • Приватний внз
 • Кількість студентів –
 • 4 факультети, 32 спеціальності
 • Знижки: -5% при оплаті навчання наперед за рік        
 • -10-30% на І семестр за високий бал з профільних предметів в атестаті