[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Університет Туризму і Екології

Інформація про університет

Університет Туризму і Екології у Сухій Бескидзькій – це приватний вуз, що створено у 2001р. За, порівняно, не довгу історію, університет стрімко розвинув свою наукову діяльність, здобув численні нагороди, став потужним освітнім центром. Університет навчає студентів на рівні, що відповідає вимогам ринку праці та пропонує спеціальності, які, однозначно, є перспективними у наш час.

Університет Туризму і Екології у Сухій Бескидзькій пропонує навчання на факультеті інформатики, туризму і рекреації та суспільних наук. Вуз проводить ,також, навчання на англомовних напрямках. Що посприяло заохоченню іноземних студентів. У навчальному закладі навчаються студенти з Німеччини, України, Франції, Ірландії ті інших країн.

Університет Туризму і Екології у Сухій Бескидзькій відіграє важливу роль в регіоні. Вуз активно співпрацює з різними установами та організаціями для реалізації проектів спрямованих на розвиток регіону та його жителів. Університет співпрацює з бізнес-організаціями, що запрошують до себе студентів, які розглядаються в якості потенційних співробітників. Крім того, Університет Туризму і Екології, має одну з найбільших та найцікавіших пропозицій студентських практик та стажувань не тільки в Польщі, а й за кордоном. Навчальний заклад бере активну участь у пошуку праці для своїх студентів. Студенти мають можливість пройти практику в: США – Нью-Йорк, Іспанія – Канарські острови – Гран Канарія та Ла Пальма, Майорка, Мальта, Ірландія, Німеччина, Франція, Туніс, Туреччина, Єгипет, Італія, Греція – між ін. Закінф, Родос, Кос, Східний Пелопонес.

Цікавим фактом університету є його розміщення. Адже, вуз знаходиться в самому суському замку епохи Відродження, який ще відомий як «малий Вавель». Саме в стінах цієї старовинної споруди розмістився сучасний університет. Тут знаходяться сучасні зали та комп’ютерні лабораторії, сучасна бібліотека.

Факультети

Бакалаврат

СпеціалізаціяФакультетМоваРеєстраційний внесокЦіна/Рік
Туризм і рекреаціяТуризму і рекреаціїПольська385 PLN4000 PLN
ІнформатикаІнформаційних технологійПольська385 PLN4000 PLN
ПолітологіяСоціальних і гуманітарних наукПольська385 PLN4000 PLN
УправлінняСоціальних і гуманітарних наукПольська385 PLN4000 PLN

Магістратура

СпеціалізаціяФакультетМоваРеєстраційний внесокЦіна/Рік
Туризм і рекреаціяТуризму і рекреаціїПольська385 PLN4000 PLN

Карта

Ключові факти

  • Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej (WSTiE)
  • Місто: Суха Бескидзька
  • Освітній рівень: Бакалаврат, Магістратура
  • Приватний внз
  • Кількість студентів – 1 000
  • 3 факультети, 13 спеціальностей
  • Знижки: – І рік навчання безкоштовно+платна міднародня практика