[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

«ENTRANT» Sp. z o. o. – польська фірма, головною ціллю якої є просування польської освіти та підтримка студентів з усього світу, що зацікавлені навчанням у Польщі.

ENTRANT вже здобула безцінний багаторічний досвід у сфері вступу іноземних абітурієнтів до польських навчальних закладів. Головний офіс фірми знаходиться у Варшаві. Свою діяльність ми розпочинали з України, допомагаючи українським кандидатам розпочати навчання в університетах Польщі. З кожним роком ми розвивали нашу діяльність в різні боки, від розширення освітньої пропозиції до територіального розвитку нашої діяльності. Згодом наші послуги стали доступні для абітурієнтів з Білорусії. Та на цьому ми не зупинилися. На сьогоднішній день ENTRANT допомагає зі вступом до університетів Польщі кандидатам з України, Білорусії, Казахстану, Азербайджану, Молдови, Турції, Індії та Непалу; де стрімко розвиває свою діяльність і має свої представництва. Крім того, ми приймаємо заявки кандидатів на вступ до Польщі не тільки з вище перерахованих країн, а й з усього світу.

ENTRANT є офіційним представником більш ніж 30 державних та приватних ВНЗ Польщі та пропонує широкий спектр спеціальностей. Окрім вступу до вищих навчальних закладів Польщі, ENTRANT пропонує літні та річні мовні курси.

У 2013 році ENTRANT розпочала новий напрямок своєї діяльності – вступ до технікумів Польщі для кандидатів з України та Білорусії, а в останні роки й з Казахстану та інших країн, на базі 9-10 класу. І на даний момент являється однією з небагатьох, саме польською фірмою, що офіційно співпрацює з технікумами Польщі і надає даного типу послуги.

ENTRANT надає іноземним абітурієнтам комплексні послуги по вступу до Польщі; від першого контакту з місцевим партнером або представником в Польщі, до повного закінчення навчання. Ми надаємо всю практичну інформацію про навчання та життя в Польщі; допоможемо вам з вибором навчального закладу та вирішимо всі питання пов’язвні з процесом вступу та отриманням візи. Крім того, ENTRANT надає комплексну опіку по приїзду до Польщі.

Ми даємо Вам гарантію того, що Ви станете студентом обраного Вами польського Вищого Навчального Закладу!

У вас виникли питання, зателефонуйте нам або заповніть форму зворотного зв’язку і наші консультанти нададуть вам всю інформацію стосовно вступу до університетів Польщі.