[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Навчання в Польщі – це якісна Європейська освіта за відносно низьку ціну. Іноземні студенти , які не мають польського походження, можуть вступити до вищого навчального закладу Польщі на платну основу навчання. Середня ціна навчання в університетах Польщі для іноземців складає 2000 євро в рік. Вартість навчання в кожному вузі залежить від його цінової політики, освітньої пропозиції, можливостей, які надає навчальний заклад. Варто відзначити, що навчання на англійській мові – дорожче.  

Здобуття освіти у Польщі для іноземців можливе як на платній основі, так і безкоштовне. Безкоштовне навчання доступне для власників Карти Поляка (вступ на рівноправних умовах як і для поляків) або ж на основі стипендіальних чи акційних програм:

  • Стипендія польського уряду – признається студентові на основі двосторонніх угод. Ця степендія звільняє з оплати за навчання, а також студент отримуватиме щомісячну степендію. Щоб отримату стипендію польського Уряду ван потрібно звернутися з заявою до найближчого консульства Польщі,
  • Стипендія університету – деякі університети в Польщі мають право встановлювати власні стипендії та знижки для іноземних студентів або взагалі звільняти з оплат за навчання.

Абітурієнти які мають карту поляка можуть навчатися в університетах Польщі на тих самих умовах, що й поляки, тобто безкоштовно або отримати значну знижку на навчання , ще й можуть отримувати різноманітні стипендії. А саме:

  • Соціальні стипендії,
  • Стипендії за хороші досягнення в спорті,
  • Стипендії за хороші результати в навчанні,
  • Стипендії на харчування та проживання,
  • Та інші.

Додатково, кожен іноземний студент може звернутися з проханням до певних влад університету про знижку чи звільнення з оплат за навчання, якщо студент опинився в тяжкій фінансовій ситуації.