[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Університет Логістики і Транспорту

Інформація про університет

Міжнародний Університет Логістики та Транспорту у Вроцлаві заснований в 2001 році, з ініціативи Асоціації зі Створення Об’єднаного Логістичного Центру в м. Вроцлав, разом з:

 • Групою бізнес-шкіл ESIDEC, м. Метц (Ecole Supérieure Internationale de Commerce), котра є одним з найстаріших освітніх центрів в Європі, що готують спеціалістів з логістики;
 • Вроцлавським Економічним Унівеситетом;
 • Вроцлавською Політехнікою;
 • Управлінням Маршалка Воєводства Нижньої Силезії;
 • Гміною м. Вроцлав.

Створення Університету було спричинене відсутністю в Польщі ВНЗ, які навчають спеціалістів за напрямками підготовки логіст-експедитор, в той час як економіка Польщі гостро потребує таких фахівців. При створенні Міжнародного Університету Логістики та Транспорту була сформульована місія ВНЗ. Що звучить так: «навчання менеджерів, підготованих до управління сучасними логістичними процесами, готових до праці в умовах всеохоплюючої інтеграції об’єднаної Європи».

З точки зору Університету, основним фактором успішної реалізації цієї мети є створення відповідної программи навчання, запрошення найкращих викладачів а також тісне співробітництво з іншими організаціями та підприємствами. Завдяки співпраці з стратегічним партнером – групою ESIDEC, програма навчання Університету гарантує отримання знань та навичок європейського рівня в галузі логістики, транспорту та експедиції. Міжнародний профіль ВНЗ, численні партнери зі сфери логістики, транспорту та експедиції, дають змогу MWSLiT реалізувати принцип «відкритого навчання». Тобто організація візитів на лекції запрошених місцевих та іноземних провідних спеціалістів, а також додаткові курси.

Все це доповнює процес теоретичної освіти, дозволяє студентам розширювати горизонт своїх знань і співставити своє бачення майбутньої професії з реальністю. «Відкрите навчання» можливе, в тому числі, завдяки фундаментальному співробітництву з Політехнікою та Економічним Університетом у Вроцлаві, а також групою ESIDEC в м. Метц, співпраці з Дрезденьським Логістичним Центром, Спілкою Автоперевізників «Нижня Сілезія», Загальнопольским Об’єднанням Працедавців в галузі Автотранспорту, Польским Логістичним Товариством, а також Торгівельною Палатою Нижньої Сілезії, логістичною компанією GEFCO (Польща), Німецьким Центром Бізнес Освіти – EuroConsulting.

Міжнародний Університет Логістики та Транспорту у Вроцлаві проводить дуальне навчання за напрямками логістика та транспорт. Дізнатися більше про дуальну освіту у Польщі.

Міжнародний Університет Логістики та Транспорту спільно з французьким ESIDEC відзначений нагородою прем’єр-міністра Франції Жана-П’єра Раффарена. Нагороду було урочисто вручено 10 листопада 2003 року в Парижі. В продовж багатьох років, Університет є лауреатом сертифікату «Престижний ВНЗ», котрий присуджується Академічним Інформаційним Центрам.

Міжнародний Університет Логістики та Транспорту є недержавним вищим навчальним закладом, внесеним до реєстру недержавних вищих навчальних закладів і спілок недержавних закладів освіти Міністерства Науки і Вищої Освіти Польщі, під номером «67». Університет створено на основі Закону про вищі професійно-технічні школи від 26 червня 1997 р. ВНЗ має однофакультетну структуру (Факультет логістики і транспорту), на якому пропонується широкий вибір спеціальностей. Щорічний набір на всі спеціальності всіх форм навчання складає понад 1000 студентів. В 2007/08 навчальному році Університет провів перший набір студентів на навчання на освітньо-кваліфікаційному рівні магістр.

Випускники ВНЗ отримують два дипломи – польский та французький (котрий видається ESIDEC, м. Метц). У 2007 році зусилля Міжнародного Університету Логістики та Транспорту про отримання дозволу на підготовку магістрів увінчалися успіхом. Міжнародний Університет Логістики та Транспорту у Вроцлаві, є єдиним недержавним і одним з небагатьох в Польщі, що пропонує навчання на рівні магістра по спеціальності «Логістика». Слід зазначити, що випускники з освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр мають можливість продовжити навчання в м. Метц.

Факультети

Бакалаврат

СпеціалізаціяФакультетМоваРеєстраційний внесокЦіна/Рік
ЛогістикаЛогістики і ТранспортуПольська80 euro1370 euro
ТранспортЛогістики і ТранспортуПольська80 euro1370 euro
БудівництвоБудівництваПольська80 euro1370 euro
МенеджментМенеджментуПольська80 euro950 euro
ЛогістикаЛогістики і ТранспортуАнглійська100 euro2500 euro

Магістратура

СпеціалізаціяФакультетМоваРеєстраційний внесокЦіна/Рік
ЛогістикаЛогістики і ТранспортуПольська80 euro1250 euro
ЛогістикаЛогістики і ТранспортуАнглійська100 euro2500 euro

Карта

Ключові факти

 • Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu (MWSLiT)
 • Місто: Вроцлав
 • Освітній рівень: Бакалаврат, Магістратура
 • Приватний вуз
 • Кількість студентів – 1 200
 • 4 факультети, 16 спеціальностей
 • Знижки: 2% при оплаті навчання за семестр та -5% при оплаті за рік наперед