[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

ТРАНСПОРТ, ЛОГІСТИКА ТА СПЕДИЦІЯ – ПЕРСПЕКТИВНІ НАПРЯМКИ НАВЧАННЯ

Напевно, Ви вже не раз чули про навчання на напрямку транспорт, логістика чи спедиція. Що ж собою представляє дана спеціальність? Чи є вона перспективною в плані працевлаштування? Та які університети Польщі пропонують навчання на даному напрямку?

Можливості, які створює співпраця між фірмами, не тільки місцевими, а й міжнародними , ставлять певні вимоги також і університетам, щодо майбутніх фахівців у галузі планування та реалізації транспортних і логістичних процесів. Отримання якісної освіти в даній галузі, дає своїм випускникам можливість отримати хорошу роботу в сфері транспорту чи логістики в найбільших компаніях.

Cпеціальність транспорт, логістика та спедиція

Освіта на напрямку транспорт чи логістика забезпечує здобуття і розвиток знань в таких дисциплінах, як математика, маркетинг та менеджмент, інформатика, трудове права, а також знання про процеси, які регулюють міжнародні та місцеві перевезення за допомогою таких предметів, як виробничої логістики, закупівельної логістики, логістики дистрибуції, інфраструктури логістики, дизайн логістичних процесів, облік витрат логістичних операцій.

Випускників даних напрямків навчання шукають фірми, що спеціалізуються в транспорті, переміщенні товарів та сировини, а також компанії та адміністративні одиниці , що регулюють права та закони в транспортній та логістичній сфері. Випускники, що добре підготовлені, можуть здобути роботу координаторів або фахівців в русі товарів і транспорту в національних та міжнародних компаніях, а також можуть стати директорами.

Отже, з впевненістю можна сказати, що напрямки транспорт, логістика чи спедиція – це дійсно перспективні напрямки навчання. Дана сфера стрімко розвивається, фірми потребують добре освідчених фахівців. Університети Польщі, не зволікають і поспішають за тенденціями ринку працевлаштування, впроваджують та розвивають напрямки навчання в даній галузі та кладуть великий натиск на практику.

Якщо ж Ви обрали спеціальність транспорт, логістика чи спедиція, то пропонуємо розглянути наступні варіанти університетів Польщі:

Міжнародний Університет Транспорту і Логістики в Вроцлаві

Університет Логістики у Познані

Академія Суспільних Наук у Варшаві

Університет Фінансів і Управління в Варшаві

Університет Підприємництва та Адміністрації у Любліні

Академія Гуманітарно – Економічна в Лодзі
та інші.

За більш детальною інформацією відносно вступу до польських університетів, спеціальностей та навчання в Польщі, звертайтесь +38 093 170 0857, +38 067 217 4344

1.10.2017