[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

НАВЧАННЯ В ВАРШАВІ. НАЙПРЕСТИЖНІШІ УНІВЕРСИТЕТИ ВАРШАВИ.

Варшава. Столиця країни – столиця науки. 15 державних університетів і 63 приватних, і головне – все на найвищому рівні. Найкращі викладачі з країни і з-за кордону, сучасна технічна база, широкий спектр спеціальностей, і в той же час дуже багато пропозицій стажувань та практик. Поза всякими сумнівами, можна присвоїти Варшаві титул наукової столиці Польщі.

Саме Варшава, найбільше місто в Польщі, пропонує студентам багато можливостей. Це місто підійде для кожного. Обираючи навчання у Варшаві – Ви вибираєте повний спектр можливостей. Випускники варшавських вузів не скаржаться на відсутність робочих місць, роботодавці просто чекають нових співробітників. Престижні університети столиці підтримують високий рівень освіти, піклуючись перш за все про професійні навики та їх застосування у практиці.

Навчання в Варшаві – університети

Як вже згадувалося вище, вища освіта в Варшаві представлена майже 80 університетами, серед яких 15 державних та 63 приватних. Більшість з них, це широко відомі університети, що здобули вже престиж та користуються великою популярністю серед абітурієнтів.

Варшавський Університет є одним з кращих університетів в Польщі та займає позицію лідера в рейтингу “Перспективи”. Не менш важливим університетом зі списку Варшави, що займає численні визнання в рейтингах є Варшавський технологічний університет, який пропонує понад 30 спеціальностей, в тому числі велика частина з них англійською мовою. Варшавський Університет Економіки відомий своєю міжнародною співпрацею з зарубіжними університетами. А Медичний Університет Варшави є найбільшим медичним вузом в Польщі.

Якщо говорити про приватні університети Польщі, то самі престижні з них розташовані саме у Варшаві. Наприклад, Польско-Японський Університет Інформаційних Технологій – найсильніший вуз в сфері інформаційних технологій, Університет Козмінського – перспективний внз бізнес сфери, або ж Університет Лазарського – його факультети права який рік поспіль займає перше місце, Університет Соціальних і Гуманітарних Наук у Варшаві відомий своїм факультетом психології та філологічними напрямками навчання.

Характерною рисою навчання в Варшаві – є різноманітність. Варшавські університети пропонують на стільки різноманітну освітню пропозицію, що вибір спеціальності, однозначно, не буде легким.

Навчання в Варшаві – вільний час

Навчання в Варшаві – це не тільки широкі можливості наукового розвитку, а й також культурного. Саме тут, в столиці Польщі проходять концерти світового класу, спектаклі та фестивалі. Кінотеатри, театри, оперні театри і концертні зали настільки численні, що ми тут не можемо скаржитися на нудьгу. Кожен студент знайде для себе щось цікаве.

Якщо ви все ще вагаєтеся, куди йти в університет, то ми можемо з упевненістю сказати, що в Варшаві, кожен знайде себе. Ми з радістю допоможемо Вам з вибором навчального закладу, підбором місця проживання, проконсультуємо скільки коштуватиме прожиття в столиці та зі вступом до омріяного польського вузу.

Контакти:
тел: +38 093 170 0857, +38 067 217 4344
e-mail: [email protected]

3.10.2017