[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

ДИПЛОМ ПОЛЬСЬКИХ МОРСЬКИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ – ДОБРЕ ВІДОМИЙ БРЕНД У СВІТІ

Що дасть для студентів освіта на морських напрямках навчання? Не буде хибним твердження, що знання та навички, отримані в цій галузі, дають можливість плавати в широких водах, у буквальному розумінні. Хто обирає такі спеціальності? Звичайно, ті, хто хоче бути “на хвилі”. Отож, які перспективи отримання освіти у Польщі на морських напрямках? Які польські навчальні заклади проводять навчання у цій сфері? Та що потрібно аби стати студентом?

Перспективи навчання на морських спеціальностях у Польщі

  • Гарантія високого рівня освіти. Освітні програми відповідають як національним стандартам навчання, так і міжнародним стандартам морської освіти, встановленим вимогами Міжнародної морської організації IMO.
  • Диплом та кваліфікації отримані по закінченню польських навчальних закладів морського профілю – міжнародного зразка та визнаються не тільки в ЄС, а й в інших країнах світу.
  • Навчання на морських спеціальностях – унікальне! Отримати освіту в цій сфері можна всього в декількох навчальних закладах Польщі, які можна перерахувати на пальцях однієї руки, що підтверджує унікальність. Це оригінальне, специфічне навчання, унікальне за своєю тематичною сферою. Говорячи про освіту на морських спеціальностях, можна переконатися, що в порівнянні з іншими напрямками, невелика група молодих людей обирає подібні знання, і таким чином ми можемо поліпшити своє благополуччя думками про певну унікальність. Навички, які будуть набуватися і розвиватися, також належать до групи незвичайних і нетрадиційних.
  • Ринок праці – без бар’єр. Освіта у морській сфері дасть знання і навички, які можна використовувати практично в будь-якій країні світу. Незважаючи на те, що кваліфікація здається вузькою, вона також має універсальний, широкий характер, оскільки дозволяє працювати в багатьох куточках світу.
  • Цікаве та перспективне навчання. Саме під час навчання на морських спеціальностях у Польщі вам гарантовано море емоцій та цікавих пригод. Вирушити в круїз в рамах навчання – це реальність. Практики та стажування в різних країнах Європи й не тільки – це теж доступно для кожного студента під час отримання освіти.
  • Висока заробітна плата. Абсольвент, який щойно закінчив освіту може розраховувати на зарплату в 1000 евро. З накопиченням стажу та титулів зростає й зарплата. Наприклад, по року роботи офіцером вахти – зарплата збільшується вдвічі. По отриманню титула старшого офіцера – зарплата зростає до 3000 евро, а капітан може розраховувати на місячну плату 5000 євро й вище.

Навчання в університетах Польщі морського профілю

Вас, напевно здивує факт, що з півтисячі ВНЗ Польщі всього два – морського профілю: Морська Академія у Щецині та Морська Академія у Гдині. Ще є декілька факультетів з морськими напрямками на інших університетах, наприклад Факультет океанотехніки та суднобудування на Політехніці Гданській. Морські навчальні заклади злокалізовані, в основному, в приморських містах – Щецин, Гданськ та Гдиня. Навчання в морських університетах Польщі ділиться на бакалаврат и магістратуру та закінчується отриманням титула інженера, що означає: бакалавр триває 3,5-4 роки, магістратура 1,5-2 роки. Студенти під час навчання проходять обов’язкові практики та мають можливість брати участь у тренінгах та курсах, з ціллю отримання різноманітних кваліфікацій. Навчання в Морських академіях – це освіта основана на практичних заняттях. Диплом польських морських університетів – визнається у всьому світі!

Які ж спеціальності пропонують університетах Польщі морського профілю? Найпопулярнішими є морська навігація та механіка і будова машин. Також, абітурієнти часто обирають логістику та транспорт. Доступні й інші напрямки: океанотехніка, мехатроніка, інформатика, геодезія і картографія, управління та інженерія продукції, геоінформатика, управління водними ресурсами та охорона водних ресурсів та інші.

Скільки коштує навчання в університетах Польщі морського профілю? Ціна навчання для іноземців – рахується доступною – орієнтовно 2000 євро за рік навчання на спеціальностях, що викладаються польською та 2500-3500 євро – англійською.

Навчання в технікумах Польщі морського профілю

Отримати освіту на морських спеціальностях в Польщі можна не тільки в університетах, а й у технікумах. Кількість технікумів морського профілю теж маленька – всього три – Морський технікум у Дарлово, Колобжегу та Гданську. Навчання в польських морських технікумах – це повна середня освіта з морською професією. Кандидат може обрати одну з наступних професій: морська навігація, механіка кораблів, логістика, готельний та ресторанний бізнес. Що саме цікаво – навчання цілком безкоштовне! Основою навчання, як і в університетах, є практика. Диплом польських морських технікумів – визнається у всьому світі та дає право продовжити навчання в ВНЗ або працювати в обраній сфері!

Якщо мрієш працювати на морі та побачити весь світ, мрієш здобути одночасно цікаву, унікальну і затребувану професію, навчання в Польщі на морських спеціальностях – саме те, чого ти шукаєш! Ми – освітній центр ENTRANT – надамо послуги з оформлення іноземців до навчальних закладів Польщі. Ми офіційно працюємо з університетами та технікумами морського профілю і будемо раді допомогти в здійсненні вашої мрії у реальність – навчатися в Польщі на морських спеціальностях!

18.01.2019