[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Морський технікум і ліцей у Дарлово – Набір 2022/23 відкрито!

Загальна інформація

Морський технікум у місті Дарлово – це перший загальноосвітній навчальний заклад морського профілю у Польщі. Це найстаріший серед існуючих 3 морських технікумів, закладений ще у 1947 році. Серед інших даного профілю освітніх закладів його виділяє низка унікальних переваг. Морський технікум у місті Дарлово єдиний, що має власний корабель, на якому учні школи проходять практики та виходять у плавання. Окрім того технікум оснащений новітньою апаратурою, симуляторами та технологіями, що необхідні для навчання.

В 2001 році технікум отримав сертифікат якості ISO 9001, що підтвердив важливе місце технікуму в польській освітній системі, та й значно збільшує шанси випускників знайти хорошу роботу після закінчення школи. Морський технікум у Дарлово, хоч і знаходиться у невеличкому портовому та курортному містечку, є найпопулярнішим серед абітурієнтів.

Починаючи з набору на навчальний рік 2020/21 навчальний заклад пропонує також навчання у 4-річному загальноосвітньому ліцеї з вибором одного з трьох профілів: класа вітрильна, класа гуманітарно-медіальна та  класа природнича.

Під час навчання у Морському технікумі та ліцеї у місті Дарлово учні вивчають дві іноземні мови: англійська і іспанська або німецька на вибір. Учні проходять обов’язкові практики на паромах відомих міжнародних компаній, можливі виїзди на стажування до різних Європейських країн в рамках міжнародних проектів.

Морський технікум у місті Дарлово це:

  • Сучасні майстерні й лабораторії: ручної та механічної обробки, зварювальний цех, машинне відділення, електрична майстерня, човнова майстерня, лабораторія суднових двигунів, мультимедійний комп’ютерний зали для викладання морських професійних предметів.
  • Сучасне обладнання та технології: симулятор судових двигунів; судові двигуни і генератори; повітряні компресори; водяні насоси; апарати вприскування; вимірювальні прилади; електричні вимірювальні станції; електродвигуни; електричний генератор прямого і змінного струму; обладнання, необхідне для вивчення слюсарних робіт; електрозварювання; зварювальні станції і станція плазмового різання; токарні, фрезерні та шліфувальні верстати; навігаційний симулятор; ехолоти, радари, навігаційні обладнання та інше.
  • Моторні, гребні та парусні човни, яхти, власний корабель. А також гребное і вітрильне спорядження, рятувальне обладнання, обладнання для ремонту та обслуговування човнів.
  • Професійний педагогічний склад: морські навігатори, прикордонники, палубні офіцери і механіки, кухарі та інші.
  • Для учнів організовано додаткові заняття та різноманітні спортивні гуртки

Морський технікум та ліцей у Дарлово має власний гуртожиток, що знаходиться в 5 хвилинах від школи. Гуртожиток відповідає всім стандартам для комфортабельного проживання учнів. Проживання в 3-х і 4-х місних кімнатах, надається харчування, цілодобова опіка вихователів, доступ до кімнат науки, інтернет.

Морський технікум та ліцей у Дарлово – ексклюзивна пропозиція фірми ENTRANT. Ми являємося єдиною фірмою, що працює з даним технікумом вже 2 рік. Органіщація вступу проходить згідно пакету послуг “Технікум plus”. Деталі у консультантів – КОНТАКТИ

Факультети

ТЕХНІКУМ
Спеціальність Термін навчанняОпис
Технік навігації 5 роківВиконання морських і портових вахт на допоміжному рівні в департаменті, на оперативному рівні в бортовому відділі; планування судноплавства; судноплавство і маневрування судна внутрішніми перевезеннями; планування і проведення перевалочних операцій і забезпечення вантажу на судні; розрахунки стійкості і міцності; здійснення пасажирських перевезень відповідно до застосовних процедур; ведення необхідної документації, пов’язаної з навігацією, зупинкою в порту, вантажних перевезень і експлуатацією судна і морськими аваріями; управління екіпажем судна; виконання і контроль над бортовими роботами і обслуговуванням бортового обладнання; планування ремонтних робіт на судні.
Технік механік кораблів5 роківТехнічне обслуговування та ремонт основних машин, устаткування і систем суден; машинні вахта: портова і морська; участь в рятувальних операціях, які виконуються екіпажем судна; контроль дотримання міжнародних конвенцій, морських адміністрацій, класифікаційних товариств, охорони навколишнього середовища та охорони праці і техніки безпеки.
Технік логістики5 роківУчень отримає широкі знання в сфері логістики, транспорту, економіки, планування, організації, складування та інформатики. Учень отримає вміння організації та моніторингу потоку ресурсів та інформації в процесі виробництва, розподілу і зберігання, управління технічних заходів в ході реалізації процесів перевезення.
Технік готельної справи5 роківЗастосування основних принципів ринкової економіки; правових положень для управління готелем; маркетингових принципів та інструментів в готельній справі; організація роботи в готельному комплексі; організація послуг громадського харчування та правильно обслуговувати споживача; організація і управління конгресами, ярмарками, конвенціями та іншими заходами, туристичними та рекреаційними послугами; обладнати інтер’єри різних готельних і ресторанних одиниць; дотримання правил етики і культури професії, застосування норм охорони навколишнього середовища
ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ЛІЦЕЙ
Профіль класуТермін навчанняОпис
Вітрильна4 рокиУчень отримає широкі знання з математики, географії та англійської мови. Учні візьмуть участь в навчанні вітрильного спорту при професійній підтримці. А також знання в наступних областях: навігація, рятувальні роботи, етикет яхти, робота босунів, теорія парусного спорту. Профіль рекомендується для молодих людей, які майбутнє хочуть пов’язати з дослідженнями в областях: навігація, космічні та супутникові технології, електротехніка, морський транспорт.
Гуманітарно-медіальна4 рокиУчень отримає широкі знання з суспільствознавства, англійської та польської мови. Профіль для творчих людей, які хочуть спробувати свої сили в журналістиці. Крім гуманітарної освіти учні ознайомитися зі сферою преси, радіо і телебачення. Візьмуть участь у лекціях, театральних, поетичних і кінематографічних майстеркласах. Профіль рекомендується для молодих людей, які майбутнє хочуть пов’язати з дослідженнями в областях: журналістики, юриспруденції, соціології, культурології, виробництва ЗМІ, кіно і мультимедіа.
Природнича4 рокиУчень отримає широкі знання з біології, географії та англійської мови. Уроки біології та хімії будуть проводитися з використанням інтерактивних дощок і експериментальних методів. Профіль рекомендується для молодих людей, які хочуть пов’язати своє майбутнє з медичними, педагогічними та природничими науками.

Карта

Ключові факти

  • м. Дарлово
  • державний навчальний заклад
  • термін навчання у технікумі – 5 років, ліцей – 4
  • навчання БЕЗКОШТОВНЕ
  • орієнтовні кошти проживання 200 євро в місяць