[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

РЕЙТИНГ УНІВЕРСИТЕТІВ ПОЛЬЩІ 2020

Набір на навчальний рік 2021/22 в університети Польщі вже відкрито. Більшість абітурієнтів зараз знаходяться на етапі вибору вищого навчального закладу. Завдання не з простих. При виборі, дуже важливий престиж вузу – щоб вуз був “впізнаваним” і відповідав всім стандартам. І тут, звичайно, нам допоможуть рейтинги, згідно з якими оцінені всі найважливіші “якості” того чи іншого навчального закладу.

“Perspektywy” – найвідоміший у Польщі освітній портал, який щороку строго оцінює польські навчальні заклади і публікує їх рейтинг. І так, давайте подивимося які університети в Польщі в 2020 заслужили звання найпрестижніших.

Рейтинг державних вузів Польщі 2020

Почнемо з державних університетів Польщі. В цьому році, Варшавський Університет поступився першим місцем Ягеллонському Університету в Кракові, зайнявши, відповідно, друге місце. Третє місце, на протязі вже 4 років займає Варшавська Політехніка. Слідом – Гірничо-металургійна академія ім. Станіслава Сташица в Кракові, Університет Адам Міцкевича в Познані, Вроцлавський технологічний університет, Гданський медичний університет, Гданський технологічний університет, Лодзький технологічний університет, Вроцлавський університет і Поморський медичний університет.

Рейтинг приватних вузів Польщі 2020

Приватні університети Польщі – це важлива частина в сфері освіти країни. Багато з них надають свої послуги на вищому рівні, вміло поєднуючи практику, інновації з “традиційними” методами. Ні для кого не секрет, що багато з приватних вузів Польщі вважаються “кращими” від державних. І так, представляємо топові приватні вузи Польщі 2020:

  1. Академія ім. Леона Козьмінського в Варшаві
  2. Університет Соціальних і Гуманітарних наук у Варшаві (SWPS)
  3. Університет ім. Лазарського у Варшаві
  4. Польсько-Японська Академія Інформаційних Технологій у Варшаві
  5. Академія Фінансів і Бізнесу Вістула в Варшаві
  6. Академія WSB в Домброві-Гурнічій
  7. Економіко – гуманітарна Академія в Варшаві (Vizja)
  8. Collegium Civitas у Варшаві
  9. Академія ім. Анджея Фрича Моджевського в Кракові
  10. Академія Суспільних Наук (SAN)

Порівнюючи з 2019 роком, п’ятірка лідерів – не змінилася. І в принципі, ці навчальні заклади багато років поспіль є найпрестижнішими. А ось Економіко – гуманітарна Академія у Варшаві здивувала. Вуз, так би мовити, увірвався на 6 місце, в попередніх роках займаючи 12-13 позицію. Університет доклав максимум зусиль в цьому році, щоб потрапити в десятку – переїхав в новий сучасний корпус, працював над рівнем дидактики і інтернаціоналізації, активно розвиває співпрацю з бізнесом і ринком праці.

Однозначно, варто врахувати даний рейтинг вузів Польщі при виборі “свого” університету. Але варто відзначити, якщо вуз не увійшов до 10 кращих, це не означає, що він поганий. Потрібно також врахувати спеціальність, яка вас цікавить, бюджет і тд. Вибір університету – справа не проста! Звертайтеся до нас – наш освітній центр ENTRANT працює тільки з престижними навчальними закладами Польщі, вступивши до яких Ви не будете розчаровані! КОНТАКТИ

15.11.2020