[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

НАВЧАННЯ У ВРОЦЛАВІ. ЧОМУ САМЕ ВРОЦЛАВ ЧАСТО ОБИРАЮТЬ СТУДЕНТИ?

Вроцлав – це місто, повне енергії. Без сумніву, на це впливає велика кількість молодих людей що навчаються у Вроцлаві. Згідно статистик, у місті здобуває освіту близько 130 тисяч студентів. Окрім місцевих, Вроцлав обирають також студенти зі всієї Польщі та з багатьох країн світу. Саме до Вроцлава приїздить велика кількість абітурієнтів з України, Білорусії, Казахстану, Туреччини, Норвегії та багатьох інших країн. Вроцлав – студентське місто.

Вільний час

Вроцлав є одним з найбільш розвинених культурних центрів у Польщі. Студенти не можуть скаржитися на нудьгу. Зрештою, недарма місто було обрано культурною столицею Європи 2016 і Всесвітньою столицею книги 2016 Крім того, у Вроцлаві регулярно проводяться музичні фестивалі та концерти. Саме тут знаходяться численні музеї, є їх близько 20. Більшість з них пропонує безкоштовний вхід в обраний день тижня. У Вроцлаві, є сотні місць, клубів, дискотек, барів, де можна добре провести час, розслабитися, відпочити з друзями. Крім того, навіть звичайна прогулянка вуличками Вроцлава доставить вам масу позитивних емоцій.
Характерним місцем є Острів Слодова. Саме тут проходять концерти, спектаклі, організовуються кінопокази під відкритим небом і багато іншого подій. Більшість організованих заходів є безкоштовними. Таким чином, острів став популярним місцем зустрічей.
У Вроцлаві працює безліч барів на студентську кишеню. Їх називають «бар млечни». Саме такі заклади являються найпопулярнішими серед студентів, адже тут можна з’їсти суп за 2-3 злотих, а повноцінний обід коштуватиме всього 10 злотих. Теж популярними є бари, де їжу продають на вагу, за 100 гр. заплатимо 2,59 злотих.

Транспорт

Студенти у Вроцлаві зазвичай користуються автобусами або трамваями. Також курсують нічні автобуси. Одноразовий студентський квиток -1,50 злотих. Щомісячний квиток для всіх ліній буде коштувати 49 злотих, 4-місячний можна придбати за ціною 150 злотих, 5-місячний – 185 злотих. Альтернатива громадському транспорту – велосипеди, які можна орендувати на години. На даний момент в місті є 700 велосипедів розміщених на більш ніж 70 станцій. Мережа знаходиться в постійному розширенні. Плата вступна 10 злотих. Якщо запозичує велосипед менше ніж на 20 хвилин система не буде стягувати плату. Проїзд від 20 до 60 хвилин коштуватиме 2 злотих. Кожна наступна година – 4 злотих. В місті також знаходиться аеропорт, з якого літають бюджетні авіалінії, що відіграє велику роль для іноземних студентів.

Проживання

Найчастішим вибором студента є проживання в гуртожитку. У Вроцлаві діє багато гуртожитків, але із-за великої кількості студентів місця швидко вичерпуються, тому про це варто подбати якомога швидше. Ціни на проживання в студентських гуртожитках коливаються від 300 до 500 злотих в місяць, хоча є й такі що досягають 850 злотих. Оренда одномісної кімнати коштуватиме вам близько 600-800 злотих, трохи дорожче однокімнатна квартира.

Вроцлавські університети

У Вроцлаві можна знайти практично будь-який тип вищих навчальних закладів та сотні різноманітних напрямків навчання, що заспокоять вимоги абітурієнтів. Кожен знайде щось підходяще саме для себе. Найбільшою популярністю серед абітурієнтів користується Університет Вроцлавський, Університет Економічний, Університет Природничий та політехніка.

Університет Вроцлавський – один з найбільш відомих вузів Вроцлава. В даному вищому навчальному закладі навчається близько 31 тисячі студентів, щороку сюди зголошується близько 6 тисяч абітурієнтів. Університет володіє 6 гуртожитками та забезпечує всім необхідним своїх студентів.

Університет Економічний – Один з найкращих економічних вузів Польщі. В університеті навчається більше 15 тисяч студентів та щороку близько 4 тисяч новачків розпочинаю навчання. В вузі працює 4 факультети, велика бібліотека та 3 студентських гуртожитки.

Університет Природничий – Один з кращих спеціалізованих університетів в Польщі, займає друге місце в країні за обсягами отриманих патентів. Вуз навчає більше 11 тисяч студентів, щороку приймає близько 3 тисяч абітурієнтів. Університет володіє 6 гуртожитками.

Політехніка Вроцлавська – вважається одним з кращих технічних університетів в Польщі. Також вуз найбільший у Вроцлаві за обсягом студентів, тут навчається більше 33 тисяч студентів, та більше 10 тисяч щороку розпочинають навчання. Політехніка пропонує навчання на 16 факультетах та володіє 12 студентськими гуртожитками.

Отже, хочеш навчатися у Вроцлаві? Це дійсно хороший вибір! ENTRANT співпрацює з вроцлавськими університетами та з радістю допоможемо обрати найкращий для вас варіант та вступити до обраного вузу у Вроцлаві. +38 093 170 0857, +38 067 217 4344

1.10.2017