[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

НАПРЯМОК НАВЧАННЯ “АЛЬТЕРНАТИВНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ” – ЦЕ МАЙБУТНЄ!

Хочете здобути освіту в Польщі? Не знаєте яку спеціальність вибрати? Чи не можете визначити, що зараз актуально на ринку праці? Пропонуємо вам зупинитися на спеціальності «Альтернативні джерела енергії»! Останнім часом серед іноземних абітурієнтів, що збираються вступати на навчання до Польщі, а також серед польської молоді, все популярнішим стає вибір даної спеціальності.

Серед проблем глобального характеру на передній план виходить питання щодо енергетичних ресурсів планети. Зараз, всі усвідомлюють, що такі ресурси як нафта, газ, вугілля та інші починають скорочуватися і на протязі певного періоду часу можуть бути вичерпані. Європейський союз веде активний пошук альтернативних джерел енергії, які замінять традиційні. У зв’язку з цим, навчальна програма на даній спеціальності, у всіх навчальних закладах Польщі, фінансується Європейським союзом, що дозволяє студентам отримати високого рівня освіту. Можливо саме ви зможете допомогти назавжди вирішити проблеми людства, так як можете стати фахівцем в галузі енергетики.

Спеціальність Альтернативні джерела енергії дасть вам знання в технічній і природничій області, які дозволять вам проектувати, впроваджувати та управляти новими технологіями. Для тих, хто має знання і досвід у впровадженні нових технологій альтернативної енергетики гарантується висока заробітна плата і швидкий кар’єрний ріст. Основною проблемою є те, що на даний момент, в даній сфері спостерігається гостра нестача фахівців не тільки в Польщі, але й в інших європейських країнах.

Спеціальність «Альтернативні джерела енергії» де можна навчатися в Польщі?

Навчатись на спеціальності альтернативні джерела енергії Ви можете, як в технікумах, так і в університетах Польщі та стати фахівцем в даній сфері. Здобути освіту за даною спеціальністю після закінчення 9-10 класу Ви можете, наприклад, в Агротехнічному технікумі ім. А. Реймонта в місті Радом або в краківському будівельному технікумі. Що стосується університетів, отримати вищу освіту за спеціальністю альтернативні джерела енергії можна в Університеті природничих наук у Вроцлаві, у Варшавській Політехніці, в Сільськогосподарському університет ім. Хуго Коллонтая в Кракові та інших. Всі навчальні заклади оснащені спеціальними лабораторіями, для практичних занять, що дозволяє ще більше закріплювати матеріал.

Ставши випускником за даною спеціальністю, Ви завжди знайдете високооплачувану роботу в міжнародних, провідних компаніях, а також тих компаніях, які дотримуються політики збереження природних ресурсів Землі. Влаштуватися на роботу в даній сфері, Ви зможете як в Польщі, так і будь-якій іншій країні! Ви завжди зможете само реалізуватися в даній сфері, так як спеціальність “Альтернативні джерела енергії” не тільки наше майбутнє, але й сьогодення.

Зацікавлені отриманням освіти за напрямом “Альтернативні джерела енергії” в одному з технікумів чи університетів Польщі чи будь-якою іншою спеціальністю? Звертайтеся, ми підберемо варіант, що підходить саме для Вас!

Контакти:
тел: +38 093 170 0857, +38 067 217 4344
e-mail: info@entrant.eu

3.10.2017