[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Технікум Агротехнічний ім. А. Реймонта у Радомі – Набір 2020/21 відкрито!

Загальна інформація

Технікум Агротехнічний ім. А. Реймонта у Радомі – це навчальний заклад, що за свої більше ніж 90 років здобув престиж та популярність серед молоді, а за останні декілька років став інтернаціональною школою, відкривши двері для учнів з України, Білорусі та Казахстану. З 1 січня 2020 навчальний заклад перейшов під керівництво Міністерства Сільського Господарства та Розвитку сільських територій, що однозначно підвисить рейтинг та якість навчання. Якщо ви шукаєте школу в Польщі, при якій ви отримуєте практичні і корисні знання, то Агротехнічний технікум у Радомі саме для вас.

Агротехнічний технікум у Радомі інтенсивно працює над можливістю для своїх учнів міжнародних практик. Під час навчання учні можуть взяти участь в проекті Леонардо да Вінчі під назвою “Підготовка до безпечної експлуатації технічних ресурсів для студентів сільськогосподарських шкіл – вимога європейського ринку праці.” Це прекрасна можливість здобути професійний стаж в Німеччині. Окрім цього учні школи можуть також брати участь в стажуваннях та практиках по програмі Erasmus+.

Агротехнічний технікум у Радомі це:

 • професійні студії та шкільні майстерні,автомобільна діагностична станція,
 • полігони, щоб навчитися водити машину,
 • комп’ютерні лабораторії,
 • спеціально оснащені кабінети для кулінарії
 • гуртожиток з їдальнею,
 • бібліотека з сучасним медіа центром,
 • спортивні об’єкти: тренажерний зал, гімнастичний зал, тенісні корти, спортивні майданчики.

Навчання в технікумі триває 5 років та по закінченню учні отримують професійний титул згідно до спеціальності. Під час навчання у технікумі учні можуть вивчитися та отримати водійські права категорії В.

В технікумі організовані спортивні гуртки з волейболу, футболу, настільного тенісу та легкої атлетики, які учні безкоштовно можуть відвідувати. А також організовано додаткові уроки вивчення польської мови для іноземців.

Агротехнічний технікум у Радомі має власний новий гуртожиток в 30 хвилинах від технікуму, що був цілком відремонтований 2 роки тому. У гуртожитку створено всі умови для проживання молоді: столова, 3-х разове харчування 7 днів на тиждень, зала для навчання та проведення вільного часу, пральня, цілодобова опіка та охорона.

Факультети

Спеціальність  Термін навчання Опис
Технік обладнання та системи відновлюваних джерел енергії 5 років Технік обладнання та системи відновлюваних джерел енергії – це багатостороння професія, що пов’язана з системами сонячної енергії, енергії вітру, гідроенергії, геотермальної енергії, біопалива і біомаси, водної енергії. Це напрямок майбутнього, як в Польщі та інших країнах реалізуються все більше і більше будівельних проектів, що використовують сонячні колектори, теплові насоси та інше обладнання відновлюваних джерел енергії.
Технік механізації сільського господарства 5 років Технік механізації сільського господарства вивчатиме як організувати і контролювати роботу та ремонт транспортних засобів, сільськогосподарської техніки чи обладнання. Здобуде навики у сфері демонтажу та монтажу машин та сільськогосподарської техніки, заміни деталей і компонентів, їх регулювання і запуск. Технік механізації сільського господарства без проблем оцінить технічний стан сільськогосподарської техніки та діагностики. А також буде ознайомлений з продажем сільськогосподарської техніки, її експлуатацією та обслуговуванням.
Технік ландшафтної архітектури 5 років Навчання на спеціальності Технік ландшафтної архітектури основане на вивченню проектування та створенні зелених територій як к для приватних, так і для власників громадських будівель чи житлового кооперативу. Це дуже творча професія, яка поєднує навички, пов’язані з догляду за рослинами, а також художнє і естетичне почуття.
Технік харчування та гастрономічних послуг 5 років Технік харчування та гастрономічних послуг – це професія в сфері послуг. Готує студентів для виконання завдань, пов’язаних з організацією і функціонуванням послуг громадського харчування та підготовкою заходів, що надають послуги громадського харчування.
Технік ветеринарії 5 років Учні вивчають анатомію та фізіологію тварин, селекцію та розмноження. Навчаються як допомогти тваринам, розпізнавати інфекційні хвороби, паразити та хвороби, спричинені порушеннями їжі. Учні набувають навичок, пов’язаних з доставкою ліків, ін’єкцією, венфлоном, краплями, допомагають у хірургії.

Карта

Ключові факти

 • м. Радом
 • державний навчальний заклад
 • термін навчання – 5 років
 • навчання БЕЗКОШТОВНЕ
 • орієнтовні кошти проживання 150 євро в місяць