[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Технікум Агротехнічний ім. А. Реймонта у Радомі – Набір 2023/24 відкрито!

Загальна інформація

Технікум Агротехнічний ім. А. Реймонта у Радомі – це навчальний заклад, що за свої більше ніж 90 років здобув престиж та популярність серед молоді, а за останні декілька років став інтернаціональною школою, відкривши двері для учнів з України, Білорусі та Казахстану. З 1 січня 2020 навчальний заклад перейшов під керівництво Міністерства Сільського Господарства та Розвитку сільських територій, що однозначно підвисить рейтинг та якість навчання. Якщо ви шукаєте школу в Польщі, при якій ви отримуєте практичні і корисні знання, то Агротехнічний технікум у Радомі саме для вас.

Агротехнічний технікум у Радомі інтенсивно працює над можливістю для своїх учнів міжнародних практик. Під час навчання учні можуть взяти участь в проекті Леонардо да Вінчі під назвою “Підготовка до безпечної експлуатації технічних ресурсів для студентів сільськогосподарських шкіл – вимога європейського ринку праці.” Це прекрасна можливість здобути професійний стаж в Німеччині. Окрім цього учні школи можуть також брати участь в стажуваннях та практиках по програмі Erasmus+.

Агротехнічний технікум у Радомі це:

 • професійні студії та шкільні майстерні,автомобільна діагностична станція,
 • полігони, щоб навчитися водити машину,
 • комп’ютерні лабораторії,
 • спеціально оснащені кабінети для кулінарії
 • гуртожиток з їдальнею,
 • бібліотека з сучасним медіа центром,
 • спортивні об’єкти: тренажерний зал, гімнастичний зал, тенісні корти, спортивні майданчики.

Навчання в технікумі триває 5 років та по закінченню учні отримують професійний титул згідно до спеціальності. Під час навчання у технікумі учні можуть вивчитися та отримати водійські права категорії В.

В технікумі організовані спортивні гуртки з волейболу, футболу, настільного тенісу та легкої атлетики, які учні безкоштовно можуть відвідувати. А також організовано додаткові уроки вивчення польської мови для іноземців.

Агротехнічний технікум у Радомі має власний новий гуртожиток в 30 хвилинах від технікуму, що був цілком відремонтований 2 роки тому. У гуртожитку створено всі умови для проживання молоді: столова, 3-х разове харчування 7 днів на тиждень, зала для навчання та проведення вільного часу, пральня, цілодобова опіка та охорона.

Факультети

Спеціальність Термін навчанняОпис
Технік обладнання та системи відновлюваних джерел енергії5 роківТехнік обладнання та системи відновлюваних джерел енергії – це багатостороння професія, що пов’язана з системами сонячної енергії, енергії вітру, гідроенергії, геотермальної енергії, біопалива і біомаси, водної енергії. Це напрямок майбутнього, як в Польщі та інших країнах реалізуються все більше і більше будівельних проектів, що використовують сонячні колектори, теплові насоси та інше обладнання відновлюваних джерел енергії.
Технік механізації сільського господарства5 роківТехнік механізації сільського господарства вивчатиме як організувати і контролювати роботу та ремонт транспортних засобів, сільськогосподарської техніки чи обладнання. Здобуде навики у сфері демонтажу та монтажу машин та сільськогосподарської техніки, заміни деталей і компонентів, їх регулювання і запуск. Технік механізації сільського господарства без проблем оцінить технічний стан сільськогосподарської техніки та діагностики. А також буде ознайомлений з продажем сільськогосподарської техніки, її експлуатацією та обслуговуванням.
Технік ландшафтної архітектури5 роківНавчання на спеціальності Технік ландшафтної архітектури основане на вивченню проектування та створенні зелених територій як к для приватних, так і для власників громадських будівель чи житлового кооперативу. Це дуже творча професія, яка поєднує навички, пов’язані з догляду за рослинами, а також художнє і естетичне почуття.
Технік харчування та гастрономічних послуг5 роківТехнік харчування та гастрономічних послуг – це професія в сфері послуг. Готує студентів для виконання завдань, пов’язаних з організацією і функціонуванням послуг громадського харчування та підготовкою заходів, що надають послуги громадського харчування.
Технік ветеринарії5 роківУчні вивчають анатомію та фізіологію тварин, селекцію та розмноження. Навчаються як допомогти тваринам, розпізнавати інфекційні хвороби, паразити та хвороби, спричинені порушеннями їжі. Учні набувають навичок, пов’язаних з доставкою ліків, ін’єкцією, венфлоном, краплями, допомагають у хірургії.

Карта

Ключові факти

 • м. Радом
 • державний навчальний заклад
 • термін навчання – 5 років
 • навчання БЕЗКОШТОВНЕ
 • орієнтовні кошти проживання 200 євро в місяць