[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

КІЛЬКА СЛІВ ПРО НАВЧАННЯ В ПРИВАТНИХ УНІВЕРСИТЕТАХ ПОЛЬЩІ

Польські приватні університеті відіграють значну роль в сфері вищої освіти. Щороку притягують все більше абітурієнтів. Велика кількість приватних вузів Польщі пропонує навчання на тому ж рівні, що й найкращі держані університети. Крім того, їхня освітня пропозиція більш різноманітна та адаптована до сучасних вимог ринку праці. Однак, вибираючи такий вуз, потрібно бути уважним, адже серед хороших, також є слабкі.

Великий вибір приватних університетів Польщі.

В 2015 році в Польщі діяло 302 приватних університети, в яких навчалося 359 178 студентів. На сьогодні вони пропонують великий вибір спеціальностей в різних сферах: економіки, менеджменту, фінансів, інформатики та інших. Варшава займає першу позицію за кількістю приватних університетів . Поза столицею, найбільші студентські міста це Краків, Вроцлав, Люблін, Лодзь, Познань. Відповідно, що більшість приватних вузів знаходяться саме там. Але специфіка приватних університетів полягає в тому, що велика їх кількість повстає в маленьких містах Польщі. Саме в них, можна знайти, дійсно хороші приватні вузи, що являються лідерами в певній галузі. Наприклад, Університет Туризму і Екології у Сухій Бескидзькій, який має найпривабливіші пропозиції практик і стажування в Польщі та за кордоном.

Приватний університет не значить гірший.

Правда полягає в тому, що серед більш ніж 300 приватних університетів Польщі, багато слабких, котрі не мають особливо чим похвалитися. Однак, більшість з них, пропонує дуже гідний рівень освіти, і конкурує без жодних комплексів з кращими державними університетами. Ставлення роботодавців до випускників приватних університетів також змінилися. Вони знають, що приватні вузи Польщі ставлять на практичні навики своїх студентів, на вивчення іноземних мов. Багато приватних польських вузів користуються великим авторитетом і їм не має рівних в певних сферах. Наприклад , Університет Соціальних і Гуманітарних Наук у Варшаві – його факультет психології визнаний найсильнішим серед всіх вузів; Найперспективнішим вузом в сфері інформаційних технологій є Польсько-Японська Академія Інформаційних Технологій у Варшаві; Університет імені Лазарського користується великою популярністю за напрямком право та міжнародні відносини; Університет імені Козмінського – найкращий бізнес-внз у Центральній Європі.

Ціна навчання.

У приватних вузах Польщі, освіта платна для всіх і для поляків, і для іноземців і для тих, хто має карту поляка. Ціни навчання в Польщі досить різноманітні. Середня ціна навчання в польських приватних університетах 4000-5000 злотих в рік, хоча є як і дешевші варіанти, так і дорожчі. Студенти приватних вузів Польщі мають такі ж права, як студенти державних університетів. Ви можете подати заявку на отримання грантів для соціальної та академічної стипендії. Слухачі також отримують знижки на проїзд в громадському транспорті. Крім того, приватні університети частенько роблять привабливі знижки на навчання.

Отже, приватні університети Польщі – нічим не гірший варіант, вони прикладають багато зусиль для свого розвитку, ідуть нога в ногу з вимогами ринку праці, надають багато можливостей для своїх студентів.

Мрієте навчатись в одному із приватних чи державних вузів Польщі? Звертайтесь, фірма Entrant вам у цьому допоможе. Ми співпрацюємо тільки з провідними польськими приватними та державними університетами, що гарантує якість освіти.

Контакти:
тел: +38 093 170 0857, +38 067 217 4344
e-mail: info@entrant.eu

3.10.2017