[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ НАВЧАННЯ В УНІВЕРСИТЕТІ ЛАЗАРСЬКОГО У ВАРШАВІ

Хочеш розпочати навчання в університеті, в якому отримаєш одночасно глибокі знання і навички, що необхідні на ринку праці, так і знайомства з цікавими людьми, можливість розвитку своїх інтересів та просто весело провести цей час? Хочеш навчатися в одному з найпрестижніших та популярних університетів Польщі? Приєднайся до групи студентів Університету ім. Лазарського у Варшаві – одного з найстаріших польських недержавних університетів, що є провідних у галузі економічних і правових наук. Отож, чому варто обрати навчання саме в Університеті Лазарського?

Переваги навчання в Університеті Лазарського у Варшаві

  • Згідно всім відомого рейтингу польських вишів “Perspektywy” у 2018 році Університет Лазарського, як і в попередніх роках, утримує свою позицію у трійці лідерів приватних університетів Польщі – 3 місце. Цей показник підтверджує не тільки високий рівень освіти, а й те, що університет забезпечує все необхідне для своїх студентів.
  • Згідно опитувань, проведених університетом, щодо сатисфакції студентів показало, що близько 80% студентів вже працюють під час навчання. Ці дані говорять, перш за все, про те, що виш пропонує привабливі напрямки навчання як для кандидата так і працедавців. Програми навчання оновлюються в консультації з роботодавцями, експертами та студентами. Університет намагається передбачити, які професії будуть затребувані через 3-4 роки, коли студенти закінчать науку.
  • Університеті Лазарського у Варшаві – це унікальні та затребувані освітні програми. В університеті можна отримати освіту на близько 20 престижних спеціалізаціях, серед яких, наприклад: право медичне та авіаційне; транспорт, логістика та експедиція; фінансові ринки; інтерактивний маркетинг та інші. Окрім того, Університет Лазарського – один з перших приватних вузів, що вивчає медиків. А програми подвійного диплому Університету Лазарського сумісно з британським Coventry University – унікальна можливість для студентів отримати освіту та диплом 2 престижних вузів.
  • Університет приділяє велике значення набуттю студентами практичного та професійного досвіду. Окрім обов’язкового стажування для студентів Лазарського університету організовуються навчальні поїздки на підприємства та корпорації, можлива участь у довгострокових платних стажуваннях для студентів та випускників. Вуз організовує обмін роботодавцями, зустрічі з практиками, тренінги з планування кар’єри, індивідуальні та групові консультації з професійними консультантами та інше.
  • Навчання в Університеті Лазарського у Варшаві – це навчання в сучасному кампусі. Заняття проходять у сучасних та добре обладнаних залах. На території кампусу є столова, кафе та автомати з напоями і смаколиками. На території кампусу розміщена сучасна бібліотека та комп’ютерна зала, різноманітні бюро та порадні, що допомагають студентам. Студенти мають доступ до швидкісного інтернету. До диспозиції також наземна та підземна парковка.

Вибір університету – це рішення, яке може мати значний вплив на майбутню кар’єру кандидата. Тому навчання в Польщі у престижному університеті – це гарний старт! Освітній центр ENTRANT співпрацює тільки з рейтинговими вишами Польщі. Вже не один рік ми являємося офіційним партнером Університету Лазарського у Варшаві і всі наші студенти. що обрали цей вуз – не розчарувалися у виборі!

11.03.2019