[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ В УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ ЛАЗАРСЬКОГО У ВАРШАВІ

Свою діяльність Університет Лазарського у Варшаві почав 24 роки тому, в 1992 році. Ще тоді засновниками університету була встановлена місія ВНЗ, яка зберігається актуальною і до сьогодення: створити простір з практичним та багатокультурним характером навчання та етикою роботи. За минувші 24 роки Університет змінився практично до невпізнання: створено безліч нових освітніх програм, які відповідають вимогам на сучасному ринку праці, постійно проходять конференції та лекції закордонних професіоналів. На додаток до цього, найбільшою особливістю Лазарського, можливо є навчання на подвійному дипломі. Вас може дещо збентежити цей термін, але після прочитання статті, ми сподіваємось, він стане для Вас більш зрозумілим.

Отже, Університет Лазарського розробив партнерську програму з Університетом Coventry (Великобританія). Британський ВНЗ володіє 200-річними традиціями та досвідом, а також був відмічений в рядах міжнародних рейтингів: «Підприємницький університет року» (“Entrepreneurial University of the Year”)згідно з «Times Higher Education”, а також він входить до 15 найкращих університетів Британії по рейтингу the Guardian.

Але, все-таки, чим же примітний такий вид вищої освіти? Якщо Ви вступаєте на цю програму, Ви отримуєте можливість закінчити університет з дипломами двох престижних вищих навчальних закладів. Таким чином, після трьох років бакалаврату або двох років магістратури Ви отримаєте 2 офіційних підтвердження про завершення навчання в обох університетах. Ви можете задатись питанням, яким же чином забезпечується такий рівень освіти?

Університет Coventry спільно з Університетом Лазарського розробляє , і щороку оновлює програми навчання за напрямками : Економіка (Business Economics) і Міжнародні Відносини (International Relations) для ступенів і бакалавра, і магістра. У перебігу всього навчання всі курсові , екзаменаційні роботи і навіть тести та есе проходять подвійну перевірку : викладачами з Лазарського , і Coventry . Таким чином офіційно підтверджується , що рівень отриманих знань повністю відповідає стандартам обох ВНЗ .Також, дуже уважно проходить підбір викладацького складу: всі вони отримали свої наукові ступені або в Європейських країнах (крім Польщі), або в США. Крім цього, університет завжди приваблюють нових фахівців і з завидною частотою запрошує нових викладачів. Так що не дивуйтеся, якщо, прийшовши в новому семестрі на заняття, вашим учителем виявиться колишній віце-міністр фінансів Польщі або запрошений польський викладач в Гарварді.

Що ж дає подвійна програма крім самого диплому? Як би банально не звучало – знання. Щорічні перегляди програм не проходять даремно: вони дійсно готують студентів до реальної кар’єри, спираючись на отримання практичних знань. Якщо Ви вступаєте до Лазарського – будьте готові вчитися в багатонаціональному колективі, особливо на подвійних програмах. Сюди приїжджають студенти з В’єтнаму, Ірану, Казахстану, Азербайджану, та й самі поляки часто обирають програму з подвійним дипломом. До моменту випуску ви будете готові працювати в міжнародних корпораціях, тому будете володіти знаннями про структуру та методи управління, навчитеся креативно та аналітично мислити, а також розбиратися в політичних, релігійних, культурних та економічних питаннях сучасності. Завдяки такому великому обсягу знань і практичним навичкам випускники Лазарського без проблем знаходять роботу, як в Польщі, так і за її межами.

Процес навчання проходить так як і в інших університетах: заняття по 5 днів на тиждень, які можуть займати від 2 до 10 годин на день. Оцінювання студентів проходить шляхом написання іспитів в середині (midterms)та в кінці семестру (finals,а також за результатами есе, проектів, тестів (або як їх називають – quizzes). Безумовно, щоб отримати якісну освіту, необхідно докласти чимало зусиль: будьте готові гризти граніт науки; але не варто перейматися, тому що час для розваг все одно залишається! Всі викладачі дуже заохочувально ставляться до ініціативності студентів і завжди готові відповісти на всі питання, як під час лекцій і практичних занять, так і під час приймальних годин (Office hours). Звичайно, такий високий рівень освіти не залишається непоміченим міжнародними рейтингами. Одним з останніх досягнень університету стало його признання рейтингом Єврокомісії як одним з 8% кращих ВНЗ світу. По праву, це університет, в якому вчать успіху (прим.автора: один зі слоганів Лазарського: Sukces można studiować, тобто Успіху можна вчитися!

Якщо Ви зацікавлені в програмі з подвійним дипломом Університету Лазарського спільно з Coventry University, то зв’яжіться з агентами “ENTRANT” і ми надамо Вам всю необхідну інформацію та допоможемо з процесом вступу.

Контакти:
тел: +38 093 170 0857, +38 067 217 4344
e-mail: info@entrant.eu

3.10.2017