[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ В УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ ЛАЗАРСЬКОГО У ВАРШАВІ

Свою діяльність Університет Лазарського у Варшаві почав понад 25 років тому, в 1992 році. Ще тоді засновниками університету була встановлена місія ВНЗ, яка зберігається актуальною і до сьогодення – створити простір з практичним та багатокультурним характером навчання та етикою роботи. За минувші 25 років Університет змінився практично до невпізнання. Створено безліч нових освітніх програм, які відповідають вимогам на сучасному ринку праці. Постійно проходять конференції та лекції закордонних професіоналів. На додаток до цього, найбільшою особливістю Лазарського, можливо є навчання на подвійному дипломі. Вас може дещо збентежити цей термін, але після прочитання статті, ми сподіваємось, він стане для Вас більш зрозумілим.

Подвійний диплом в Університеті Лазарського – що це?

Отже, Університет Лазарського розробив партнерську програму з Університетом Coventry (Великобританія). Британський ВНЗ володіє 200-річними традиціями та досвідом, а також був відмічений в рядах міжнародних рейтингів: «Підприємницький університет року» (“Entrepreneurial University of the Year”) згідно з «Times Higher Education”, а також він входить до 15 найкращих університетів Британії по рейтингу the Guardian.

Але, все-таки, чим же примітний такий вид вищої освіти? Якщо Ви вступаєте на цю програму, Ви отримуєте можливість закінчити університет з дипломами двох престижних вищих навчальних закладів. Таким чином, після трьох років бакалаврату або двох років магістратури Ви отримаєте 2 офіційних підтвердження про завершення навчання в обох університетах. Ви можете задатись питанням, яким же чином забезпечується такий рівень освіти?

Університет Coventry спільно з Університетом Лазарського розробляє, і щороку оновлює програми навчання за напрямками: Економіка (Business Economics) і Міжнародні Відносини (International Relations) для ступенів і бакалавра, і магістра. У перебігу всього навчання всі курсові , екзаменаційні роботи і навіть тести та есе проходять подвійну перевірку : викладачами з Лазарського , і Coventry. Таким чином офіційно підтверджується, що рівень отриманих знань повністю відповідає стандартам обох ВНЗ .Також, дуже уважно проходить підбір викладацького складу: всі вони отримали свої наукові ступені або в Європейських країнах (крім Польщі), або в США. Крім цього, університет завжди приваблюють нових фахівців і з завидною частотою запрошує нових викладачів. Так що не дивуйтеся, якщо, прийшовши в новому семестрі на заняття, вашим учителем виявиться колишній віце-міністр фінансів Польщі або запрошений польський викладач в Гарварді.

Переваги навчання на програмі подвійного диплому

Що ж дає подвійна програма крім самого диплому? Як би банально не звучало – знання. Щорічні перегляди програм не проходять даремно. Вони дійсно готують студентів до реальної кар’єри, спираючись на отримання практичних знань. Якщо Ви вступаєте до Лазарського – будьте готові вчитися в багатонаціональному колективі, особливо на подвійних програмах. Сюди приїжджають студенти з В’єтнаму, Ірану, Казахстану, Азербайджану, та й самі поляки часто обирають програму з подвійним дипломом. До моменту випуску ви будете готові працювати в міжнародних корпораціях, тому будете володіти знаннями про структуру та методи управління. Навчитеся креативно та аналітично мислити, а також розбиратися в політичних, релігійних, культурних та економічних питаннях сучасності. Завдяки такому великому обсягу знань і практичним навичкам випускники Лазарського без проблем знаходять роботу, як в Польщі, так і за її межами.

Процес навчання проходить так як і в інших університетах. Заняття по 5 днів на тиждень, які можуть займати від 2 до 10 годин на день. Оцінювання студентів проходить шляхом написання іспитів в середині (midterms) та в кінці семестру (finals), а також за результатами есе, проектів, тестів (або як їх називають – quizzes). Безумовно, щоб отримати якісну освіту, необхідно докласти чимало зусиль. Будьте готові гризти граніт науки! Але не варто перейматися, тому що час для розваг все одно залишається! Всі викладачі дуже заохочувально ставляться до ініціативності студентів і завжди готові відповісти на всі питання, як під час лекцій і практичних занять, так і під час приймальних годин (Office hours). Звичайно, такий високий рівень освіти не залишається непоміченим міжнародними рейтингами. Одним з останніх досягнень університету стало його признання рейтингом Єврокомісії як одним з 8% кращих ВНЗ світу. По праву, це університет, в якому вчать успіху (прим.автора: один зі слоганів Лазарського: Sukces można studiować, тобто Успіху можна вчитися!

Якщо Ви зацікавлені в програмі з подвійним дипломом Університету Лазарського спільно з Coventry University, то зв’яжіться з агентами “ENTRANT”. Ми надамо Вам всю необхідну інформацію та допоможемо з процесом вступу.

Контакти:
тел: +38 093 170 0857, +38 067 217 4344
e-mail: info@entrant.eu

3.10.2017