[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

АКАДЕМІЯ КОЗМІНСЬКОГО ЧИ УНІВЕРСИТЕТ ЛАЗАРСЬКОГО?

Академія Козмінського чи Університет Лазарського? – Саме це питання є найчастішим серед абітурієнтів, що хочуть навчатися в престижному вузі бізнес профілю у Польщі. І це не дивно, адже обидва виші є потужними та рейтинговими навчальними закладами, добре відомими на освітній мапі не тільки Польщі, а й Європи.

Освітня пропозиція університетів

Менеджмент, економіка, фінанси, міжнародні відносини, право – це напрямки навчання в яких спеціалізуються дані університети. Вже багато років обидва виші є найпрестижнішими приватними університетами Польщі згідно рейтингу “Perspektywy”: Академія Козмінського – 1 місце, університет Лазарського – 3. Це свідчить про якість освіти, перспективну та затребувану освітню пропозицію й можливості для студентів. Університети постійно вдосконалюють свої програми та підлаштовують до вимог ринку праці. ВНЗ пропонують навчання англійською. І є лідерами серед програм подвійного диплому з університетами Європейських країн (Британія, Франція, Португалія та інші).

Ціна навчання

Обидва виші вважаються “дорогими” навчальними закладами. Престиж вузу, досвідчений викладацький склад, практики для студентів, міжнародні стажі, гуртки, різноманітні зустрічі та конференції, що сприяють розвитку та здобуттю досвіду для студентів, організація дозвілля та інше – все це впливає на ціну навчання. Як університет Лазарського так і Академія Козмінського здобули популярність серед абітурієнтів та студентів, які підтверджують, що ціна цілком відповідає рівню освіти та можливостями, які надають ці вузи. Отож, скільки коштує навчання в престижних бізнес університетах Польщі?

  • Вступаючи до Університету Лазарського на програми польською мовою, вам потрібно буде заплатити 7000-8000 злотих/рік в залежності від спеціальності, дещо дорожче обійдеться факультет права – 9300. Програми англійською мовою коштуватимуть близько 3000 євро/рік, а програми подвійного диплому – близько 4000 євро. Університету Лазарського пропонує навчання на медицині, ціна якого така ж як і у державних мед вузах – 12000 євро/рік.
  • Навчання польською в Університеті Козмінського коштує в границях від 7300 до 12000 злотих за рік. Англомовні програми та програми подвійного диплому – понад 5000 євро/рік.

Дивись також: ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ В УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ ЛАЗАРСЬКОГО У ВАРШАВІ

Навчальна база університетів

Академія Козмінського та Університет Лазарського – це сучасні кампуси, підлаштовані під потреби студентів. Саме тут, навіть найбільш вимогливий студент знайде все необхідне.

Кампус Університету Козмінського розмістився у Варшаві в районі Прага Південь. Університет займає площу в понад 21 тис. м2 та має власних 4 будинки з понад 70 мультимедійними лекційними аудиторіями. Крім того на території кампусу є бібліотека, 6 комп’ютерних класів з останнього покоління, мовні лабораторії, зала до симуляції судових спорів, спортивний зал, 4 столові та кав’ярня, пункт ксеро, банкомат, зони відпочинку, парковка.

Кампус Університету Лазарського знаходиться в районі Мокотув, в 20 хв від центру Варшави. ВНЗ займає поверхню в 20 тис. м2 з об’єднаними 5 дидактичними корпусами площею 8 тис. м2. Тут розмістилось понад 50 аудиторій, оснащених сучасним мультимедійним обладнанням, судовий зал, бібліотека, спортивний зал, медпункт, зони для відпочинку, 2 парковки, столова, кафетерій та кафе, пункт ксеро та банкомат.

Отже, як бачимо, Університет Лазарського й Академія Козмінського – йдуть нога в ногу. Який би варіант ви не вибрали, однозначно, будете задоволені. Навчання в даних університетах – це гарантія якості освіти та перспектив! А освітній центр ENTRANT допоможе з вирішенням всіх формальностей при вступі. Ми являємося офіційним партнером обох вишів!

12.04.2019