[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

ЗЕРУВКА В ПОЛЬЩІ, ТОБТО РІЧНИЙ ПІДГОТОВЧИЙ КУРС ДО ВСТУПУ В ПОЛЬСЬКІ УНІВЕРСИТЕТИ

Абітурієнти, котрі планують вступ до польських університетів, мабуть не раз зустрічалися з терміном «зерувка» (zerówka) в Польщі. Що ж це таке?

Що таке «Зерувка» в Польщі

«Зерувка» – це річний курс польської мови, що підготовлює абітурієнтів до вступу в ВНЗ Польщі. По закінченню даного курсу Ви отримуєте сертифікат, що підтверджує Ваше знання польської мови на потрібному рівні для вступу в будь- який університет Польщі.

Якщо у вас нульовий рівень знань польської мови і часу на її вивчення вже немає – то «зерувка» саме для Вас. Даний курс допоможе Вам не тільки вивчити мову але й адаптуватися в новому середовищі. Зазвичай, на річному підготовчому курсі вивчають польську мову, культуру, звичаї та історію Польщі. Але також є й більш розширені курси, де додаткову вивчають професійну термінологію, наприклад правову, медичну, математичну чи інформатичну.

Річний підготовчий курс розпочинається так само, як і навчання в польських вузах, тобто з 1 жовтня і триває до червня місяця. Складається з 2 семестрів, заняття відбуваються з понеділка по п’ятницю, приблизно по 4-8 годин в день. Закінчується «зерувка» – екзаменом.

Кошт «зерувки» для іноземних студентів розпочинається від 2000 євро та вище. Для осіб, що мають польське походження надається знижка – 30%. Звичайно, кошти даного курсу не маленькі, але це того варто, адже можна сказати, що закінчення річного підготовчого курсу – це гарантія вступу до університетів Польщі.

Отже, якщо Ви вирішили вступити на так званий нульовий курс, ми з радістю Вам допоможемо і зробимо процес вступу простим та легким процесом.

«Зерувка» в Польщі – варіанти

«Зерувка» при Вроцлавському Університеті – кошт 2900 євро
Характеристика курсу: Сума годин мовних занять – 720 год, що включають в себе 500 год. – основний курс польської мови, 150 год. – спеціалізовані курси, 70 год. – курс «Знання про Польщу» . Заняття відбуваються з понеділка по п’ятницю з 9.00 по 14.00. Наприкінці другого семестру за програмою Курсу проводяться спеціалізовані заняття, під час яких студенти здобувають навички написання конспектів лекцій. Крім звичайних занять учасники курсу мають можливість відвідувати різноманітні екскурсії.

«Зерувка» при Університеті Марії Складовської-Кюрі у Любліні – кошт 2100 євро
Характеристика курсу: Студенти діляться на групи залежно від ступеня тяжкості польської мови. Кожна група має відповідну навчальну програму, адаптовану до рівня аудиторії та їх подальшого курсу навчання (група історичного,економічного та полоністичного напрямків). Заняття проводяться з понеділка по п’ятницю, в середньому по 6 годин в день.

«Зерувка» при Лодзінському Університеті – кошт 3000 євро
Характеристика курсу: Сума годин мовних занять – 800-900 год. Даний курс включає вивчення польської мови, як загальної, так і за фахом: для кандидатів в усіх напрямках і видах навчання в Польщі (групи гуманітарних, медичних, технічних, економічних і т.д.) та для кандидатів на аспірантуру і докторантуру. Підготовчий курс в Лодзі є єдиним центром підготовки для вступу на медичні спеціальності в Польщі.

«Зерувка» при Варшавському Університеті – кошт 4000 євро.
Характеристика курсу: Сума годин мовних занять – 900 год. Заняття відбуваються з понеділка по п’ятницю з 9.00 по 14.00, максимально по 15 осіб в групі.

«Зерувка» при Краківській Політехніці – кошт 3200 євро.
Характеристика курсу: Курс триває 2 семестри, по 15 тижнів кожний. Навчання в групах по 10-15 осіб. Курс призначений для кандидатів на вступу на напрямки пов’язані з архітектурою, технічними, економічними та артестичними профілями.

Бажаєте записатись на «зерувку» або ж маєте питання, звертайтесь +38 093 170 0857, +38 067 217 4344

1.10.2017