[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

«В ПОЛЬЩІ СТУДЕНТИ НЕ ТАКІ ЗАВАНТАЖЕНІ, ЯК В УКРАЇНІ», – СТУДЕНТКА З УКРАЇНИ

Якщо ви хочете навчатись у Польщі, але у вас є певні сумніви та запитання, то це інтерв’ю розвіє ваші перестороги. Ми поспілкувались з Стеценко Оленою, яка скористалась послугами фірми «Entrant» і зараз навчається на другому курсі польського Університету соціальних і гуманітарних наук, на факультеті англійської філології. Дівчина вирішила навчатись у Польщі і не шкодує про це.

Олено, чому вирішила навчатись саме в Польщі, а не в Україні?
-Рішення про навчання в Польщі перш за все було аргументоване європейською освітою, а саме дипломом європейського зразка. Вважаю, що такий диплом відкриває більше можливостей перед студентами після закінчення ВНЗ.

Чому звернулась за послугами саме в компанію «Entrant»?
-З компанією «Entrant» було зручно співпрацювати, бо офіс знаходився саме в моєму місті. Не треба було долати великі відстані для того щоб вирішити якісь проблеми.

Чого найбільше боялася, коли їхала на навчання в Польщу?
-Було трішки боязно, адже інша країна, інша мова, далеко від рідних, але великих проблем не виявилося. Звичайно, перший час було важко, але згодом все стало зрозумілим.

Чи відрізняються польські студенти від українських і загалом студентське життя в Україні і Польші? Якщо так, то чим?
-Думаю, що відрізняються. В Польщі студенти не такі завантажені, як в Україні, викладачі тут завжди йдуть на зустріч студентам. А от на рахунок студентського життя, великої різниці не вбачаю. Не важливо, чи це Польща, чи Україна, чи ще якась інша країна, студентські роки найкращі для кожного в житті, тому і проходять вони однаково весело.

Чи плануєш повертатись до України?
-Ще рано про це щось говорити, адже я тільки на другому курсі, але якщо матиму вибір, то скоріше всього поїду до Європи, ніж до України.

Про що в першу чергу слід пам’ятати тим, хто їде на навчання до Польщі? Твої поради.
-Ніколи не треба забувати з якою метою ви сюди їдете. Ваше майбутнє у ваших руках, тому робіть усе можливе щоб досягти успіху.

18.10.2017