[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

УМОВИ ВСТУПУ ДО ТЕХНІКУМІВ ПОЛЬЩІ ПІСЛЯ 9 КЛАСУ

Якщо Ви вирішили вступити до одного з польських технікумів після закінчення 9 класів, Вам обов’язково потрібно детально ознайомитися з головними вимогами вступу. А саме:

1) Знання польської мови на рівні В1-В2,
2) Наявність проїзного документу дитини,
3) Наявність закордонного паспорту хоча б в одного з батьків.

Як бачимо вимог не так і багато, але віднестись до них потрібно серйозно, особливо до вивчення польської мови. При вступі до технікумів Польщі немає вступних іспитів та до уваги не беруться оцінки зі школи, вступ проходить за результатами співбесіди на польській мові. Співбесіда організовується безпосередньо у технікумі та проводить її директор та один з педагогів. Тому, якщо Ви хочете поступати у цьому чи наступному році, Вам потрібно інтенсивно розпочати вивчення мови.

Як найкраще та ефективно вивчити польську мову?

Про вивчення мови потрібно задуматись заздалегідь, щоб на момент вступу ваш рівень знання польської мови відповідав вимогам технікума. Ось кілька варіантів:

Ви можете записатись на курси до будь-якої школи іноземних мов. На таких курсах діти навчаються, зазвичай, у групах до 10 чоловік 2 рази на тиждень. Цей варіант підійде для діток, що хочуть поступати в наступному році і мають достатньо часу для вивчення мови.

Інший варіан, для тих в кого залишилось не так багато часу, це заняття з індивідуальним репетитором. Це найефективніший та найшвидший спосіб, адже репетитор підлаштовує програму навчання для кожного індивідуально. Ви особисто встановлює свій графік та кількість занять. Останнім часом, великої популярності набули заняття з репетитором через Skype.

Крім відвідування курсів та занять з репетитором, Ви також повинні розширювати свої знання самостійно. Тобто, читати книжки на польській мові, слухати польську музику та повторювати вже пройдений матеріал з занять. Також в інтернеті Ви можете знайти багато додаткових матеріалів для вивчення мови: різноманітні онлайн курси та тести.

Отже, як бачимо є багато можливостей вивчити мову та добре підготуватися до вступу в технікуми Польщі.

Що ж потрібно знати про проїзний документ дитини та закордонний паспорт у батьків при вступі до одного з польських технікумів?

Наявність проїзного документу дитини та закордонного паспорту хоча б в одного з батьків – це друга та не менш важлива вимога вступу. Потрібно врахувати, що вироблення цих документів не робиться в 1 день. Розгляд заявки на виготовлення паспортів займає до 30 робочих днів, якщо достроково – до 10 робочих днів. Тому не затягуйте це діло до останнього моменту.

Якщо у Вас виникли сумніви, ми з радістю дамо відповіді на всі Ваші питання та зробимо Ваш вступ до технікумів Польщі після 9 класу простим та приємним процесом. +38 093 170 0857, +38 067 217 4344

1.10.2017