[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

ТОР 6 НАЙЦІКАВІШИХ ПРОПОЗИЦІЙ СТУДЕНТСЬКИХ ПРАКТИК, З КОТРИХ МОЖНА СКОРИСТАТИСЬ ПІД ЧАС НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ

Студентські роки – це великі можливості пізнати себе та світ. Окрім отримання знань, студенти можуть здобути безцінний та цікавий досвід, а саме – скористатися можливістю студентських практик в країнах ЄС, США та не тільки. Безумовно, навчання у Польщі відкриває такі можливості. Іноземці, котрі навчаються в польських університетах можуть взяти участь у будь-яких програмах практик та стажувань, доступних в Польщі, за умови наявності Карти Побиту (Згідно закону, кожний іноземець, що навчається в Польщі на денній формі, може отримати Карту Тимчасового Побиту) . Для польських студентів доступна широка пропозиція практик та стажувань в різних сферах та в різних країнах світу, короткотермінові та навіть річні, волонтаріат, платні практики, та багато іншого. Ми підготували для вас ТОР 6 найцікавіших пропозицій студентських практик, доступних для кожного, хто навчається в Польщі.

ТОР 6 студентських практик під час навчання в Польщі

  • Work & Travel USA. Це, мабуть, одна з найпопулярніших та найбільш відомих програм студентських практик за кордоном. Кандидат може самостійно знайти роботу на запропонованих американських сервісах або вибрати з пропозицій, отриманих від організатора програми, в відділах Work & Travel. Найчастіше це пропозиції сезонної роботи в сфері туризму: працівники готелів, ресторанів, розважальних комплексів. Практики зазвичай тривають 3-4 місяці, розпочавши від травня до кінця вересня, додатково учасникам дається 30 днів, по закінченню роботи, на подорожі по США. Вимагається, повернення до Польщі в термін визначений візою для продовження навчання в вузі. Важливо, що для участі у програмі вам потрібно мати певні кошти на відкриття візи J1(200 доларів), оплата для організатора, транспорт, проживання і харчування. Організатор програми забезпечує опікою під час поїздки та обов’язковим страхуванням. Щороку, в програмі бере участь близько 10 000 студентів з Польщі. Це хороша можливість роботи, поєднаної з подорожуванням по одній з найбільших країн в світі.
  • Work Experience. Програма дає вам можливість відбути практику в іноземній компанії відповідно до вашої освіт в країнах ЄС. Work Experience пропонується в багатьох областях: право, засоби масової інформації, фінансів, HR і т.д. та різні терміни (в залежності від країни і доступних робочих місць). Дана програма спрямована тільки на отримання досвіду.
  • Study & Work Australia. Поїздка до Австралії, пов’язане з необхідністю отримання візи. Програма Study & Work Australia триває мінімум 3 місяці, максимально 2 роки. В рамках поїздки ви поєднуєте навчання з роботою: можете легально працювати протягом 20 годин на тиждень під час науки та повний робочий день, під час канікул. Найчастіше пропонується робота в туристичній сфері, хоча є можливість працювати за фахом.
  • Internship. Програма спрямована до осіб, котрі навчаються або закінчили навчання до 35 років. Програма пропонує роботу в США на 12 місяців. Важливою особливістю цієї програми є тісний зв’язок між пропозицією праці та галуззю навчання. Програма оплачувана.
  • H2B. H2B це свого роду американська віза, яка дозволяє легально працювати в США на максимальний термін до 10 місяців. Спрямована до осіб віком від 18 до 40 років. Програма пропонує тимчасову та сезонну роботу.
  • Work & Travel Chiny. Умовою участі є статус студента чи випускника польського вузу та високий рівень знання англійської мови. Поїздка складається з двох частин: адаптація та викладання англійської мови в школах. Протягом тижня адаптації учасник відвідує уроки китайської та знайомиться з місцевими звичаями і культурою. Після адаптації, учасник програми працює протягом двох місяців як репетитор англійської мови в школі. Учасник програми отримує зарплату, проживання, харчування, послуги перекладача та організатора. Існує також довго триваліша версія даної програми під назвою Teach & Travel Chiny – термін від 6 до 12 місяців.

Окрім вище перерахованих варіантів, існує безліч інших програм. Щороку, тисячі польських та іноземних студентів, що навчаються у Польщі, виїжджають на практики та стажування до інших країн. Скористайся і ти цією нагодою, зроби свої студентські роки яскравими та незабутніми.

2.10.2017