[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

SWPS ПЕРША ПРИВАТНА СТРУКТУРА В ПОЛЬЩІ, ЩО ОТРИМАЛА СТАТУС УНІВЕРСИТЕТА!

В Варшаві з’явився новий університет! 1 червня Вища Школа Соціальних і Гуманітарних Наук перетворюється в університет, і його повне ім’я буде «SWPS університет Гуманітарно-Соціальний», а в двох словах Університет SWPS. Це перший приватний ВНЗ у Польщі, що стає університетом.

Університет спевнив головны вимоги, аби отримати цей статус. А саме SWPS має 6 повноважень з видачі наукового ступеня доктора. Цей ступінь видає в 5 дисциплінах – психології, культурології, соціології, права та літературознавства.

Засновникам SWPS залежало на створенні академічної установи, з якої як співробітники так і студенти могли б пишатися. А також ВНЗ приклав чимало зусиль в створенні високої якості навчання та наукових досліджень на глобальному рівні. Саме це посприяло тому, що SWPS за роки діяльності так стрімко розвивався та досяг таких вершин.

Наша фірма вже не перший рік співпрацює з SWPS та ми отримуємо від наших студентів тільки позитивні відгуки про даний Університет. Тому ставши студентом Університету SWPS – Ви точно про це не пошкодуєте. +38 093 170 0857, +38 067 217 4344

1.10.2017