[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

СВІТ ЗНИЖОК – НАЙКРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ В ПОЛЬЩІ

Як правило, протягом двох тижнів від початку навчання, студенти-першокурсники отримують студентські квитки в університетах. Польська «legitymacja», така назва студентського квитка, це не тільки документ підтверджуючий, що ви є студентом певного університету Польщі, а й об’єкт знижок та вигідних пропозицій.

Знижки на громадський транспорт

Перш за все, зі студентським квитком, польські студенти до 26 років мають право знижки на білети на весь громадський транспорт та білети до міжміської комунікації. Купуючи білет чи поповнюючи свій проїзний квиток, студенти платять на 50% менше від звичайної вартості.

Заняття в спортзалах дешевше

Ті студенти, яким не вистачає занять з фізичної культури в університетах, можуть бути зацікавлені в придбанні абонементу до спортивних клубів. Одними з найкращих пропозицій є карти BeActive. Такі абонементи дають змогу відвідувати різноманітні спортзали, фітнес клуби та басейни в Польщі. Ціни за карти різняться, існують абонементи за 59 злотих чи за 99 злотих на місяць. Кошт карти залежить від спектру послуг, що надаватимуться. В залежності від фітнес клубу чи спортзалу, можна користатись тренажерами, відвідувати групові заняття (фітнес, пілатес, йога, зумба і т.д.), ходити до сауни чи басейну. Звичайно, BeActive це не єдиний варіант спортивних абонементів, а отже кожен зможе обрати спортивний клуб що підходить саме йому і отримати свою студентську знижку.

Музеї приваблюють студентів

Навчання також сприяє контакту з культурою. Студенти в Польщі отримують знижки до кінотеатрів, театрів та музеїв, а також мають можливість купувати білети на різні події за зниженою ціною. Також варто звернути увагу на ініціативу Міністерства Культури і Науки під назвою “Muzea Narodowe za złotówkę”(з пол.. Національні музеї за 1 злотий). Пропозиція адресована до учнів та студентів до 26 років та дозволяє відвідати всі національні музеї в Польщі за символічну плату – 1 злотий. До проекту приєдналися інші музеї, такі як Muzeum Łazienki Królewskie, Muzeum Pałacu Króla Jana III, Zamek Królewski та інші. Отже, для саморозвитку та пізнання культури, студентам варто скористатись пропозицією програми “Muzea Narodowe za złotówkę”.

Знижки від університетів

Майже кожен університет Польщі має домовленості з різними установами про знижки для студентів. Так, наприклад, студенти Варшавського Університету мають 20% знижки при закупі абонементу до Egurrola Dance Studio, або заплатять на 30% менше замовляючи щось в кав’ярні Wypoczynkownia. Показавши студентський квиток Університету Соціальних і Гуманітарних Наук, можна за знижкою взяти абонемент до фітнес клубу Action Club, або отримати 10% знижки до ресторанчику Noodle w Pudle. Часто університети пишуть про такі знижки на своїх сайтах в Інтернеті, варто дізнатись про такі пропозиції та користатись з привілею студентів.

Студентські квитки ISIC та EURO 26

Для того щоб отримувати знижки не тільки на території Польщі, варто зробити собі міжнародний студентський квиток. Такими квитками являються ISIC та EURO 26. Для студентів що мають ISIC чи EURO 26, тисячі міжнародних партнерів надають змогу дешевше подорожувати, купувати товари за зниженою ціною, та отримувати знижки в закладах харчування. Тож, плануючи подорож до іншої країни, подбайте про виготовлення міжнародного студентського квитка, який допоможе добре заощадити кошти.

Візьміть до уваги всю надану інформацію про студентські квитки та користайтесь знижками зробленими спеціально для студентів.

1.11.2017