[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

Стань студентом Університету Фінансів і Управління або Університету Інформаційних Технологій до кінця березня та отримай знижку!

Як отримати знижку?

Дорогі абітурієнти, маємо для Вас прекрасну новину. Якщо Вас цікавить навчання в Польщі на таких спецільностях як Фінанси та бухгалтерський облік, Міжнародні відносини, Логістика, Управління, Менеджмент, Право, Журналістика, ЗМІ, Політологія, Психологія чи Інфарматика та графіка то дана пропозиція саме для Вас.

Університет Фінансів і Управління та Університет Інформаційних Технологій у Варшаві котрий рік поспіль, приготували для своїх майбутніх студентів приємний сюрприз. Абітурієнти, котрі зареєструються на навчання до кінця березня 2018 року будуть звільнені від оплати реєстраційного внеску 500 злотих, а також отримають знижку на перший рік навчання в розмірі 500 злотих. Отже, Ви маєте можливість заощадити 1 000 злотих. Поспішіть та скористайтеся прекрасною можливістю!

Університет Фінансів і Управління та Університет Інформаційних Технологій у Варшаві пропонують навчання на бакалавраті, магістратурі та інженерне. Також є можливість навчання на англомовних програмах. Університети гарантують високий рівень навчання , створений на сучасних та перевірених наукових методах.

ENTRANT є офіційним представником вище вказаних університетів, вже не один рік співпраці ми отримуємо тількі позитивні відгуки наших студентів. Розпочніть співпрацю з нами та станьте студентом одного з університетів Польщі.
+38 093 170 0857, +38 067 217 4344

2.03.2018