[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Університет Інформаційних технологій Vizja

Інформація про Університет Інформаційних Технологій

Університет Інформаційних Технологій у Варшаві створено з метою задоволення все більш зростаючих потреб на ринку праці. Освітня програма Університету спрямована на підготовку фахівців – інженерів – інформатиків, здатних ефективно використовувати сучасні інформаційні технології, керувати інформаційними системами, створювати програмне забезпечення та найновіші технології в сфері комп’ютерної графіки.

Висококваліфікований професорсько-викладацький колектив Університету Інформаційних Технологій гарантує високий рівень навчання, завдяки використанню сучасних і перевірених наукових метод та вживанню найкращих міжнародних освітніх практик. Метою Університету є створення кваліфікованих фахівців, активних та ініціативних людей, які здатні свідомо створювати свою професійну кар’єру.

Навчальний заклад в своєму розпорядженні має загалом більше 9 тисяч квадратних метрів. Тут знаходяться десятки аудиторій, лабораторних і навчальних приміщень. Навчальний заклад добре обладнаний комп’ютерною технікою – у його розпорядженні – більше 300 комп’ютерів у локальній мережі зі доступом до швидкого Інтернету. Крім того, свої послуги пропонує інтернет-сервіс, в якому студенти можуть користуватися різними навчальними матеріалами та обмінюватися інформаціями про процес навчання.

В університеті знаходиться простора бібліотека, обладнана кількома десятками комп’ютерів, завдяки яким студенти мають доступ до спеціалізованої літератури. Також створюються нові лабораторії, останнім часом завершено роботу над найновішою лабораторією – “Лабораторія вимірювань”.

Факультети

Бакалаврат

СпеціалізаціяФакультетМоваРеєстраційний внесокЦіна/Рік
Веб-аплікаціїІнформатикаПольська500 pln6000 pln
Проектування мобільних аплікацій6000 pln
Управління проектами та user experience6000 pln
Штучний інтелект та наука про дані6000 pln

Бакалаврат англійською

СпеціалізаціяФакультетМоваРеєстраційний внесокЦіна/Рік
ІнформатикаІнформаційних технологійАнглійська150 euro2600 euro

Карта

Ключові факти

  • Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych (WSTI Vizja)
  • Місто: Варшава
  • Освітній рівень: Бакалаврат
  • Приватний вуз
  • Кількість студентів – 800
  • 1 факультет, 8 спеціальностей
  • Знижки:  – 1000 pln при реєстрації до 30.05.2022