[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

УНІВЕРСИТЕТИ ПОЛЬЩІ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬ ІНОЗЕМЦІВ – ПОСІБНИК

Все більше і більше польських університетів приймає іноземець з розпростертими обіймами. В зв’язку з цим розширюється діапазон програм, що викладаються англійською мовою, мовних курсів та стипендії для іноземних студентів. Перш ніж почати шукати університет для себе в Польщі, спочатку потрібно відповісти на кілька важливих питань, які спростять область пошуку та можливих варіантів.

На яких умовах можливий вступ для іноземця до університетів Польщі?

Громадяни Польщі мають доступ до освіти цілком безкоштовно, тобто фінансується державою. Але тільки при вступі до державних навчальних закладів на денну форму навчання на рідній мові, тобто польській. Іноземець, має такі ж можливості, якщо:

  • абітурієнт має Карту Поляка,
  • отримав/ла дозвіл на постійне проживання в РП (Карта Сталого Побиту),
  • надано статус біженця чи тимчасовий захист у Польщі.

В усіх інших випадках, а саме вступ до приватних університетів, заочне навчання, навчання на англійській – платне! Хоча, можна скористатися знижками чи стипендіями.

Яким повинно бути знання польської мови для вступу?

Якщо хочеш вступити до польського університету на спеціальність, що викладається польською, ти повинен отримати відповідний сертифікат. Адже це підтверджує, що кандидат не матиме проблем з навчанням, що зможе легко зрозуміти лекції, взяти участь у проектах та здати іспити. Отже, як отримати сертифікат або підтвердити свої мовні знання?

  • Закінчити річний підготовчий курс для вступу у визначених Міністерством Освіти осередках (даний курс відомий як “зерувка”),
  • Здати екзамен для отримання відповідного сертифікату,
  • Пройти іспит чи тест, організований приймаючим університетом.

Останній варіант, безумовно, є найбільш зручним і найпростішим, але варто відмітити, що не кожен університет може це запропонувати. Тому не одноразово, наголошуємо, до вступу треба готуватись заздалегідь.

Яким повинно бути знання англійської мови для вступу у Польщу?

Вимоги такі ж як і при вступі на польськомовні програми. Все просто, хочеш навчатися в Польщі на англомовній програмі – пред’яви сертифікат знання англійської на необхідному рівні для навчання. Варто взяти під увагу, що сертифікат має бути міжнародного зразка. Деякі університети надають можливість підтвердити знання у них, здавши іспит чи пройшовши інтерв’ю.

Які університети Польщі приймають іноземців?

Кожний вищий навчальний заклад Польщі приймає іноземних абітурієнтів, якщо ті спевнюють всі вимоги. А вибір – величезний – понад півтисячі університетів! Як обрати правильно, аби не помилитися та аби вуз відповідав усім вашим очікуванням? Звертайся до нас! Освітній центр “ENTRANT” пропонує навчання тільки в найкращих, рейтингових університетах Польщі. Ми допоможемо підібрати вуз саме для тебе!

15.11.2018