[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

РЕЙТИНГ КРАЩИХ УНІВЕРСИТЕТІВ ПОЛЬЩІ 2019. ХТО ЛІДИРУЄ?

Як щороку, прагнемо поділитися з Вами рейтингом найпрестижніших польських університетів 2019 згідно польського Освітнього фонду “Перспективи”. Нагадуємо, рейтинг охоплює всі вищі навчальні заклади, які мають право присвоювати докторську дисертацію та мають мінімум 200 студентів денної форми навчання. При оцінці університетів враховувалися такі фактори, як престиж вузу, випускники на ринку праці, інновації, науковий потенціал, наукова ефективність, умови освіти, інтернаціоналізація. Отож, які університети розмістилися на лідируючих позиціях у 2019 році?

Кращі державні університети Польщі 2019

Перше місце в Академічному рейтингу університетів Польщі, вкотре, зайняв Варшавський університет, який отримав 100% у рейтингу показників. Практично не відстає по показниках – Ягеллонський університет у Кракові, отримавши 99,2% та зайнявши друге місце. Трійку лідерів закриває Варшавська Політехніка – 80,1%. Вслід за трійкою лідерів розмістились Краківська гірничо-металургійна Академія, Університет ім. Адам Міцкевич у Познані, Вроцлавська Політехніка, Гданська Політехніка, Вроцлавський університет, Медичний університет у Гданську і Лодзинська Політехніка.

Кращі приватні університети Польщі 2019

У рейтингу приватних польських університетів 20-й раз поспіль здобула перемогу Академія ім. Козмінського у Варшаві. В п’ятірку кращих увійшли всім добре відомі варшавські університети: Університет Соціальних і Гуманітарних Наук, Університет ім. Лазарського, Польсько-Японська Академія Інформаційних Технологій та Академія Фінансів і Бізнесу Вістула.

Порівнюючи з рейтингом 2018 року, у 2019 ситуація серед кращих університетів Польщі практично не змінилась, що свідчить про те, що вузи не перестають працювати над своєю престижністю, тим самим утримуючи позиції лідерів. Більше того з року на рік росте конкуренція між університетами, вдосконалюється освітня пропозиція, росте рівень навчання. Ті університети, що розмістилися на нижчих позиціях з усіх сил стараються дорівнятись до лідерів.

Отож, освіта в польських університетах – це високий рівень навчання та великі перспективи для майбутнього. А ми нагадуємо, що набір на навчальний рік 2019/20 все ще триває! Поспішіть стати студентом одного з найпрестижніших вузів Польщі!

21.06.2019