[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

ВСТУП ДО УНІВЕРСИТЕТУ ПОЛЬЩІ. ВАЖЛИВІ НЮАНСИ. КОЛИ СЛІД ПОЧАТИ ЗАЙМАТИСЯ ВИРІШЕННЯМ ЦИХ ПИТАНЬ?

Часто нас запитують: “Коли потрібно починати займатися вирішенням питань пов’язаних зі вступом до вузів Польщі?”, наша відповідь – “Заздалегідь”. Не потрібно чекати моменту видачі атестату про закінчення школи чи диплому бакалавра, адже можна втратити багато можливостей, тим більше, що при початковій реєстрації до вузу ці документи не вимагаються, їх можна додати пізніше. Чим раніше почати підготовку до вступу в той чи інший вуз, тим простішим буде весь процес.

Зазвичай державні університети Польщі відкривають вступну кампанію з травня місяця, а приватні – з березня. До цього моменту потрібно визначитись з напрямком навчання, мовою викладання, університетом та вимогами до кандидатів. Частенько польські вузи впроваджують знижки та акції, для тих “хто вже визначився”. Наприклад, звільнення з оплати реєстраційного внеску за розгляд документів до кінця березня чи безкоштовний мовний курс перед початком навчання.

Ні для кого не секрет, щоб виїхати на навчання за кордон, чи то до Польщі, чи до будь-якої іншої країни, потрібно мати закордонний паспорт. Саме закордонний паспорт є основним документом, що підтверджує вашу особу, при вступі у закордонні вузи. Його наявність вимагається при самому початку реєстрації в польські вузи. Тому, якщо у вас ще немає цього документа, слід в першу чергу, зайнятися його виробленням. Зверніть увагу, що виготовлення закордонного паспорта займає від 3 до 20 робочих днів.

Не менш важливе, це знання мови при вступі до польських вузів. Чим раніше ви визначитесь на якій мові ви хочете навчатись, тим більше у вас буде часу підготуватись. Адже, у вас буде вдосталь часу, щоб наприклад, підтягнути польську чи англійську мову, здати тест та отримати сертифікат, який вам пригодиться при вступі.

При вступі до кожного внз Польщі вимагається надання певного пакету документів, підготовка яких теж займає певний період. Як вже згадувалося вище, одним з основних документів є закордонний паспорт. Також, вуз може вимагати апостиль до атестату чи диплому бакалавра. Виготовлення апостилю займає від 3 робочих днів до місяця часу.

Отже, варто заздалегідь почати готуватися до вступу в університети Польщі, щоб спокійно, крок по кроку, підходити до вирішення кожного важливого питання.

Entrant – організатор вступу до польських навчальних закладів, з радістю допоможе вам стати студентом одного з престижних вузів Польщі. Ми проведемо вас по цілому процесу поступлення та допоможемо з вирішенням всіх питань: підбір навчального закладу, формування та подача необхідного пакету документів до обраного вузу, резервація гуртожитку та пошук житла, супровід та допомога на протязі цілого навчання. Звертайтесь!

Контакти:
тел: +38 093 170 0857, +38 067 217 4344
e-mail: info@entrant.eu

3.10.2017