[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

ПРИВАТНІ УНІВЕРСИТЕТИ ПОЛЬЩІ ВІДКРИВАЮТЬ МЕДИЧНІ НАПРЯМКИ НАВЧАННЯ!

До цього часу, навчання на медичних напрямках в Польщі, було можливе тільки в державних медичних університетах. Починаючи з цього року, за кандидатів, що хочуть навчатися на медицині, вперше поборються приватні вузи Польщі. Університети Польщі, які до сих пір не навчали медиків, все частіше звертаються в Міністерство Науки і Вищої Освіти Польщі для отримання дозволу на проведення медичних напрямків.

Першим приватним університетом Польщі, що отримав такий дозвіл була Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського і вже в цьому навчальному році відкрила набір на напрямок Медицина, що викладатиметься на польській та англійській мовах. Навчання триває 5 років та коштує 40 000 злотих в рік.

В березні цього року , також, дозвіл від Міністерства Науки і Вищої Освіти Польщі на проведення медичних напрямків отримав університет ім. Лазарського в Варшаві. Набір на медицину Університет Лазарського розпочне з 2017 року, його стратегічним партнером є Центральна клінічна лікарня Міністерства внутрішніх справ у Варшаві. На даний момент ще не відомо ціни навчання , але не відрізнятиметься вона від цін на ринку, тобто коливатиметься в границях 28 000 – 40 000 злотих в рік.

Окрім, Університету ім. Лазарського та Академії ім. Моджевського, по дозвіл на впровадження медичних напрямків виступили також Університет Жешовський, Варшавський Університет ім. Марії-Складовської Кюрі та Університет Технічний в Катовіцах.

Бажаючих навчатись на медицині в Польщі – не бракує. Це як поляки так і іноземці, що вступають на таких ж умовах як і громадяни Польщі (на бюджетній основі), та ті , що йдуть на платну основу. На медичні напрямки на бюджет великий конкурс, 10-30 осіб на 1 місце. Інші, хто не потрапив на бюджет або не має такої можливості , вступають на платне і в середньому платять по 12 000 євро в рік. На даний момент в Польщі на медичних напрямках навчається близько 5,2 тис. іноземців і ця цифра щороку зростає. Саме ці факти і вплинули на активність приватних університетів, щодо впровадження в свою освітню пропозицію медичних напрямків.

Чи відрізнятиметься навчання на медицині в приватних вузах від державних медичних? – Не відомо. Однак, університет, який отримав дозвіл від Міністерства Науки і Вищої Освіти Польщі, однозначно, створив всі необхідні умови для вивчення кваліфікованих лікарів. +38 093 170 0857, +38 067 217 4344

2.10.2017