[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

ПРОГРАМА СТУДЕНТСЬКОГО ОБМІНУ ERASMUS – ДОСТУПНА ДЛЯ КОЖНОГО БАЖАЮЧОГО СТУДЕНТА, ЩО НАВЧАЄТЬСЯ В ПОЛЬЩІ

Програма Erasmus була створена в 1987 році як програма студентського обміну. Хоча його масштаби і цілі розширювалися напротязі багатьох років, основною ідеєю залишається розвиток міжнародного співробітництва між університетами. Erasmus – це програма для університетів, студентів та співробітників. Програма сприяє міжнародному співробітництву в сфері вищої освіти, дає можливість студентам виїжджати за кордон на практики або на один чи два семестри навчання , сприяє мобільності викладачів, створює багато можливостей для участі в проектах із зарубіжними партнерами.

Навчання в Польщі і програма Erasmus

Польща бере участь у програмі Erasmus з 1998/99. У 1995-2006 роках Erasmus був частиноюпрограми Socrates, а з навчального року 2007/2008 є частиною “Uczenie się przez całe życie” («Навчання на протязі цілого життя») – програма Європейського Союзу в галузі освіти та професійної підготовки в 2007-2013 роках. З 1 січня 2014 року, програма замінюється на Erasmus+.

В програмі Erasmus беруть участь наступні країни:
-28 країн Європейського Союзу,
-3 країни Європейської економічної зони: Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія,
-Швейцарія,
-країна-кандидат Туреччина.

В даний момент в програмі Erasmus беруть участь бл. 4000 університетів країн, що беруть участь в програмі. На стипендії Erasmus виїхало понад 2,5 млн студентів, близько 300 тисяч вчителів і близько 30000 інших співробітників університету.

В програмі Erasmus бере участь 324 університети Польщі та 139 577 польських студентів вже виїхало на стипендію до інших країн.

Як бачимо, навчання в Польщі відкриває перед нами безліч можливостей, що допоможуть вам побудувати перспективне майбутнє.

Для тих, що хочуть, нема нічого складного.
Erazm z Rotterdamu

29.10.2017