[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

ОГЛЯД ЕКОНОМІЧНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ ПОЛЬЩІ

Отримати економічну освіту  можна в державних і приватних університетах в Польщі, як на денній формі навчання , так і на заочній. За даними, з 453 вищих навчальних закладів Польщі, 76 університетів – економічні. ВНЗ пропонують широкий асортимент спеціальностей в цій сфері. Найпопулярніші це: економіка, міжнародний бізнес, бізнес інформатика, фінанси і бухгалтерський облік, фінанси і банківська справа, інформатика та економетрія, економіка підприємств, міжнародні економічні відносини, товарознавство, управління та інші.

Освіта в економічній галузі вимагає знань в різних наукових областях. Насамперед, щоб обрати дану галузь освіти, необхідно мати певні таланти та цікавитися такими науками як математика, статистика, а також право чи соціологія.

Університети та економічні напрямки є практично в кожному місті, що пропонує вищу освіту. Це пояснюється великим зацікавленням абітурієнтів до цього типу освіти. Економічні напрямки не належать до легких, але можливості працевлаштування є досить перспективними.

Польські університети, крім широкого вибору економічних спеціальностей, пропонують навчання в цій сфері на бакалавраті та магістратурі. А також є можливість навчання на англійській мові, вибір спеціальностей практично такий самий як і на польськомовній.

Випускники економічних напрямків можуть працювати на підприємствах, в організаціях та в різних типів установах. В основному на операційних посадах, в Польщі або ж за кордоном, а саме: в банках, в страхових компаніях, в інвестиційних фондах, в фінансових установах, в органах місцевого самоврядування та інших.

Фірма «ENTRANT» співпрацює з багатьма університетами в Польщі, що надають економічну освіту. Оберіть університет для себе.

Тел: +38 093 170 0857, +38 067 217 4344

29.09.2017