[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

НАВЧАННЯ В УНІВЕРСИТЕТАХ ПОЛЬЩІ НА IT НАПРЯМКАХ

В добу майже повної комп’ютеризації, напрямки в сфері інформатики дуже популярні серед абітурієнтів як у Польщі, так і в Україні, Білорусії чи інших країнах. До простих та легких напевно вони не належать, але якщо вам вдасться вивчитись – проблем з цікавою і перспективною роботою у вас точно не виникне. IT – це напрямок навчання, що надасть тобі величезні можливості та перспективи.

Освітня пропозиція польських університетів в сфері інформаційних технологій за останні роки значно розширилась. Отримати IT освіту у Польщі можна більш ніж в 50 приватних та державних університетах на різноманітних спеціальностях: бази даних, мультимедія, програмування, веб-дизайн та інші. Доступне навчання на бакалавраті, магістратурі та на післядипломній програмі. Навчатися можна на польській або англійській мові.

Серед приватних університетів Польщі в сфері комп’ютерних наук найпрестижнішою вважається Польсько-Японьська Академія Інформаційних Технологій в Варшаві. Вуз забезпечує все необхідне для отримання IT освіти на високому рівні. До диспозиції студентів більш ніж 600 комп’ютерів в 40 сучасних лабораторіях, оснащених унікальним обладнанням та новітнім програмним забезпеченням.

За даними Польського освітнього фонду «Perspektywy» серед державних університетів Польщі в сфері комп’ютерних наук TOP 5 займають: AGH Науково-технічний університет в Кракові, Політехніка Варшавська, Політехніка Вроцлавська, Політехніка Познанська, Університет Варшавський.

По закінченню навчання в одному з польських вузів на IT напрямках, випускник може знайти роботу як у Польщі, так і в Україні чи в будь-якій іншій країні. Отримання одної з спеціальностей IT дає багато альтернатив в можливості формування своєї кар’єри. Згідно даних зарплата IT спеціалістів у Польщі коливається в границях 5000-16000 злотих в місяць. Досить перспективно, чи не так?

Ото ж, якщо ти сильний в математиці, вмієш мислити логічно та тобі цікаві комп’ютерні технології, однозначно, навчання на спеціальності IT – найкращий вибір. А отримання вищої освіти у Польщі – надасть тобі додаткові можливості.

Бажаєш отримати якісну вищу освіту в сфері комп’ютерних наук в одному з польських університетів? Звертайся, фірма «ENTRANT» в цьому допоможе! +38 093 170 0857, +38 067 217 4344

5.12.2017