[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ ДЛЯ СТУДЕНТІВ З ІНДІЇ ТА НЕПАЛУ

Вже багато років новою тенденцією серед студентів з Індії та Непалу являється виїзд на навчання до інших країн. Найпопулярнішими країнами для навчання рахуються США, Канада, Австралія та Німеччина, але, за останній час, зросла кількість індійських студентів та студентів з Непалу які обирають польські ВНЗ. Це дійсно гарний вибір, бо університети Польщі мають багато привілеїв для іноземних студентів, в тому числі для студентів з Непалу та з Індії.

Відомо, що всі жителі Індії та Непалу володіють англійською мовою на високому рівні, і це дуже добре, адже, більшість приватних та державних університетів Польщі мають англомовні програми навчання . Викладачі в університетах мають великий досвід викладання різноманітних предметів для іноземних студентів, а студенти з Польщі теж чудово розмовляють англійською, тож мова не стане проблемою для індійців чи непальців.

Студентські роки запам’ятовуються на все життя, адже, студенти молоді, повні бажання до пізнавання світу та відкриті до всього нового люди. Коли ж ще як не в цей час подорожувати, заводити нові знайомства та приймати участь в різноманітних розвагах. Навчаючись в Польщі, студенти можуть дозволити собі все це, бо, хоча Польща і є країною Євросоюзу, витрати на проживання тут дуже низькі.

Одна з речей, що буде дещо відрізнятися – це культура. Як і всі інші країни, Польща має власні свята та традиції, що так не схожі на індійські та непальські, але студентам з Непалу та з Індії буде цікаво дізнатися більше про культуру країни в якій проживатимуть протягом 3-5 років. Також, як в непальській та індійській культурах, в Польщі цінуються сімейні відносини. Родина є дуже важливою для всіх поляків, тож в цьому є схожість між цими трьома країнами. Щодо спілкування, люди в Польщі дуже привітні та дружелюбні. Індійці та непальці знайдуть тут багато знайомих та друзів як серед поляків так і серед людей інших національностей.

Як вже зазначалося, багато індійських та непальських студентів вже обрали навчання в Польщі. В основному вони обирають медичні факультети, адже навчання в медичних університетах Польщі значно дешевше ніж в інших країнах. Також користуються популярністю технічні напрямки та комп’ютерні технології.

Отже, якщо ви стоїте перед вибором де отримати вищу освіту та варіант Індії вас не влаштовує, або ви хочете отримати європейський диплом та паралельно дізнатися про культуру іншої країни і порівняти її з непальською – звертайтесь за допомогою до агентства “ENTRANT”. Ми з радістю допоможемо зробити процес вступу простим та зрозумілим.

tel: +48 22 427 5948,
e-mail: info@entrant.eu

1.10.2017