[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

НАВЧАННЯ ДЛЯ РОСІЯН В ПОЛЬЩІ

Польща відома тим, що надає навчання закордонним абітурієнтам з усіх куточків світу. Згідно з проведеними дослідженнями, студенти з Росії в Польщі займають третє місце за чисельністю після України та Білорусі. Також потенційні студенти з Калінінграда найчастіше приїжджають до Польщі. Така тенденція пояснюється тим, що саме ця область межує з Польщею, а подорожі для жителів прикордонних зон менш витратні і важкі в оформленні, ніж для мешканців інших регіонів. Незважаючи на те, що практично всі студенти приїжджають з Калінінграда, все-таки більше абітурієнтів з Росії цікавляться вступом до польських ВНЗ. Так чому ж Польща?

Переваги навчання для кандидатів з Росії

В першу чергу, всім абітурієнтам з Росії слід знати, що з фінансової точки зору польські університети дуже доступні. Враховуючи економічну ситуацію в світі на сьогодні,  освіта в Польщі для російських студентів стає ще більш вигідною. Вартість проживання, а також вартість продуктів харчування та одягу підійдуть навіть для обмеженого студентського бюджету.

Останнім часом, росіяни, які приїжджають до Польщі, відмічають можливість мобільності студентів та кар’єрного росту. Це являється другою за популярністю причиною для подачі документів в місцеві університети. Різноманітні програми по обміну студентами в межах Європи, а також по всьому світу, закордонні стажування, міжнародні конференції та форуми дають можливість всім студентам польських ВНЗ поглибити свої знання та набути корисні навики. Таким чином, студенти здійснюють величезний внесок у свою майбутню кар’єру , а диплом європейського зразка, який вони отримають по закінченню польського ВНЗ, дозволить знайти роботу практично у всіх країнах світу. Гарантією визнання польського диплома є участь у Болонському процесі , а також введення системи ECTS для оцінки отриманих знань. З цієї точки зору, дипломи , отримані в Польщі , багато в чому виграють у тих, що були отримані в Росії.

Третя причина для вступу російських абітурієнтів до Польщі випливає з попередньої. Багато в чому, держава створює всі умови для студентів і молодих фахівців. Так, протягом останніх років була значно спрощена система легалізації перебування на території Республіки Польщі. Російські студенти мають офіційне право бути працевлаштованими на підставі студентської візи. Отримання Карти тимчасового побиту, яка замінює візу, також не складе великих труднощів, але дозволить студентам працювати в Польщі без обмеження на кількість робочих годин.

Якщо Ви бажаєте отримати якісну освіту, почати будувати свою кар’єру, а також просто провести незабутні студентські роки в Європі, то ми радимо Вам готувати документи для вступу до польського ВНЗ. Агентство “ENTRANT” з радістю допоможе всім абітурієнтам з Росії стати студентами обраного університету, а також відповість на всі питання, що Вас цікавлять, проконсультує в процесі оформлення візи та допоможе при переїзді до Польщі.

tel: +48 22 427 5948,
e-mail: info@entrant.eu

1.10.2017