[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ ДЛЯ НОРВЕЖЦІВ

Щороку кількість норвезьких студентів, які хотіли б навчатися за кордоном, зростає. Безліч країн світу приймають студентів з Норвегії та надають їм широкий вибір університетів та спеціалізацій. Польща є однією з таких країн. Згідно статистики, норвезькі студенти займають 3 місце в Польщі за своєю кількістю. Такою популярністю серед норвежців Польща зобов’язана якістю навчання, яке надається в місцевих університетах.

Перевари навчання в Польщі для кандидатів з Норвегії

Польща – це держава, що стрімко розвивається, але незважаючи на це, вартість проживання тут в рази менша, ніж в інших європейських країнах. Саме тому, обираючи навчання в Польщі, норвезькі студенти гарантують собі менші витрати на основні потреби, ніж в Норвегії. На заощаджені гроші студенти можуть подорожувати в межах Європейського Союзу, відвідувати ресторани та інші місця для розваг. Ви можете бути впевненими в тому, що студентські роки проведені в Польщі стануть для Вас найцікавішими і незабутніми.

Безліч абітурієнтів з Норвегії хочуть побудувати свою кар’єру в галузі медицини. Все більше і більше абітурієнтів хочуть почати навчання в медичних університетах і технікумах. Але, на жаль, вступ до мед університетів Норвегії є досить складним процесом. Норвегія не має великого вибору серед ВНЗ медичного спрямування, а для того щоб бути зарахованим на навчання, абітурієнти повинні мати дуже високі оцінки. Тому, Польща є одним з найкращих варіантів для того, щоб вивчати медицину. Вищі навчальні заклади, що випускають медичних фахівців в Польщі, надають всім закордонним студентам, включаючи студентів з Норвегії, можливість отримати високоякісну освіту і реалізувати свої амбіції. На противагу вступній кампанії в норвезьких університетах, стати студентом у польському ВНЗ Вам буде набагато простіше. Також, практично кожен медичний університет в Польщі пропонує навчання англійською мовою.

Польські університети пропонують навчальні програми не тільки в галузі медицини. Всі університети пропонують абітурієнтам безліч факультетів та спеціальностей, тому кожен студент може вибрати те, що йому/їй до вподоби. Університети забезпечують студентів освітою відповідного європейського стандарту, а це, у свою чергу, дає гарантію, що по закінченню університету Ви будете справжнім фахівцем у своїй сфері.

Якщо Ви є абітурієнтом з Норвегії і маєте бажання отримати вищу освіту в Польщі, агентство “ENTRANT” з задоволенням допоможе Вам у цьому. Польські університети з радістю приймуть майбутніх студентів з Норвегії, а ми зробимо все, щоб процес вступу та переїзд були максимально легкими та простими.

tel: +48 22 427 5948,
e-mail: info@entrant.eu

1.10.2017