[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ ДЛЯ КАЗАХСТАНЦІВ

Останнім часом все більше і більше абітурієнтів з Казахстану цікавляться можливістю отримання освіти за кордоном. За даними, Польща є одним з лідерів за чисельністю випускників місцевих ВНЗ, а також за кількістю університетів. Тому зацікавленим потенційним студентам з Казахстану ми радимо саме цю країну. Навчання в Польщі для казахстанців – це унікальна можливість отримати високоякісну Європейську освіту за доступною ціною.

Перевари навчання в Польщі для кандидатів з Казахстану

Якщо Ви абітурієнт з Казахстану, то отримання Польського диплома про вищу освіту відкриє Вам двері до майбутнього кар’єрного росту у всіх країнах Європи і більшості країн світу. Це є заслугою офіційних європейських освітніх стандартів, які були прийняті і в Польщі. Також, навчання в єдиному економічному і політичному просторі Європейського союзу дає можливість студентам з Казахстану брати участь у різних програмах обміну (наприклад, ERASMUS), наукових конференціях і форумах. Завдяки цьому, у Вас з’явиться безліч шансів отримати найширші знання в обраній сфері навчання. Ну, а вільний від навчання час Ви можете присвятити подорожам по країнах Шенгенської зони!

Усі іноземні студенти, в тому числі і з Казахстану, отримують право бути працевлаштованими під час навчання. Також, у Польщі дуже поширені практики та стажування в різних компаніях. Це дає можливість отримати пропозицію роботи в майбутньому . Університети, з якими співпрацює наше агентство, знаходяться в найбільших містах Польщі, що підвищує ймовірність успішного працевлаштування.

Безумовно, Вас цікавить питання про вартість навчання та проживання. І тут ми поспішаємо Вас порадувати, адже вартість вищої освіти в Польщі відрізняється своєю доступністю, і в більшості своїй, ви навряд чи знайдете відмінності між аналогічними оплатами в Казахстані. Це також стосується вартості проживання. Всі студенти відзначають, що продукти харчування, одяг, розваги і, найчастіше, проживання (у випадку, якщо Ви живете в гуртожитку) відрізняються своєю доступністю. Тому, для студентського бюджету навчання в Польщі – це дуже вигідний варіант.

Для абітурієнтів з Казахстану не складе труднощів швидко і легко адаптуватися до місцевого способу життя. Також не варто переживати про, так званий, «мовний бар’єр». Польська мова дещо схожа з російською і Вам не складе великих труднощів її вивчити. У великих містах Польщі, наприклад, у Варшаві, дуже підтримується і розвивається спільність студентів з різних країн, включаючи Казахстан. Тому, ви з легкістю знайдете новий друзів і знайомих, як з Казахстану, так і з Польщі, України, Білорусі, Росії, Азербайджану та з багатьох інших країн.

Агентство “ENTRANT” з радістю допоможе всім бажаючим абітурієнтам з Казахстану вступити в обраний польський ВНЗ. Нашою головною перевагою є те, що ми будемо допомагати Вам протягом поступлення, а також переїзду. Допоможемо знайти житло та поділимося невеликими «хитрощами» про життя в Польщі. Наші агенти з радістю допоможуть Вам знайти відповіді на всі запитання й нададуть всю необхідну інформацію для успішного початку навчання в Польщі. +48 22 427 5948

1.10.2017